Uwiedziona

Okładka książki Uwiedziona Mia Hamilton
Okładka książki Uwiedziona
Mia Hamilton Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Trzy noce (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Trzy noce (tom 2)
Wydawnictwo WasPos
2023-04-25
2023-04-25

Czytaliście książkę "Trzy noce", to zapewne będziecie pamiętać mały fragment z naszą główną bohaterką tej części, a o kim mowa..
Flora straciła córeczkę, dowiedziała się, że jej ukochany nigdy jej nie kochał i do tego bankructwo ojca. Wszystko sprawiło, że się załamała, a jedyna posiadłość jaka została z majątku rodziny, ma dać jej czas na odpoczynek i ułożenie sobie co dalej.
Niespodziewane poznanie Raphaela i romans z nim zaczyna odmieniać jej życie, tak jak nie spodziewała się, lecz na drodze do spokoju staje Jonathan, który chce się zemścić na niej.

Co ukrywa Raphael przed Florą?
Jak zareaguje Flora, gdy dowie się czym kierował się Jonathan?
Czy bohaterowie będą umieli pomimo wszystko umieć się dogadać i być razem?

Ktoś kto chce poznać losy Flory, nie musi czytać "Trzy noce", ale jednak serdecznie zachęcam do przeczytania i poznania tamtej historia bohaterów.
Historia bohaterów wciągnie was od samego początku. Nie była to łatwa droga do szczęścia, bo autorka w tej części postanowiła, że oboje bohaterowie są skrzywdzeni przez los i nie łatwo im będzie od razu się porozumieć. Wydawało się, że to co ich przyciąga jest tak mocne, że przetrwa wszystko, tak oni musieli dostać czas, aby to zrozumieć.
Książkę przeczytałam szybko, jest napisana z perspektywy dwóch stron, więc mamy możliwość poznania co każda strona czuje.
Książki autorki są napisane lekko i ze smakiem, z ciekawymi historiami.
Polecam serdecznie ♥️

Czytając Trzy noce, miałam takie, a co stało się z Flora jak potoczyły się jej losy i tu uwaga można właśnie w książce #uwiedzona poznać jak potoczyło się jej życie.

Księżniczka lodu, córka milionera tak właśnie o niej myśleli wszyscy, a jaka była naprawdę wiedziała tylko Ona sama. Po śmierci nienarodzonej córeczki potrzebowała odskocznie schować się przed światem i idealnym miejscem okazała się piękna posiadłość na plaży, która dostała po śmierci ojca. To i wiele długów, które musiała spłacić, jakby mało miła problemów. Czas uciekał przez palce, Flora nie miała pojęcia jak spłacić długi swojego ojca, a w sumie teraz jej. Sprzedawała już nawet swoją biżuterię, a nawet samochód w posiadłości robiła wszystko sama, aby zaoszczędzić na służbie, na którą jej nie było stać, ale wciąż było to mało. Spacer na który się wybrała, miał jej przynieść ukojenie i myślała, że wpadnie jej jakiś cudowny pomysł i oświeci ją, co ma tak naprawdę zdobić, ale całe to rozmyślanie przerwało jej coś, a raczej ktoś.

Poznając Raphael wiedziała, że ot tak nie utrzyma swojego postanowienia z trzymaniem mężczyzn, jak najdalej od siebie, od swojego serca. Relacja, jaka się między nimi tworzyła, a nie powinna mieć miejsca, Flora zaczynała przepadać w nią coraz to głębiej.

Jonathan miał jeden cel, a był nim mianowicie zemsta. Za całą krzywdę, która dotknęła jego matkę i siostrę, miał zostać zniszczony człowiek, który był za wszystko odpowiedzialny.

Autorka napisała bardzo ciekawa historie, w której poznajemy dalsze życie Flory, co działo się, gdy została odrzucona przez Fernada i cały plan, o który nic nie wiedziała, nie wypalił. Z jej życia zniknął Antonio jej córeczka nawet ojciec, ale tym faktem to akurat się cieszyła, choć przyszło jej teraz po nim płacić długi. Poznając Raphael myślą, że zapomni o przeszłości, lecz przeszłość nie dała za wygraną i wyskoczy jak królik z kapelusza w najmniej dobrym momencie.

Czy Flora da radę spłacić Jonathana?
Co wyniknie z relacji z nowo poznanym Raphaelem?
Co zrobił ojciec Flory rodzinie Jonathana?
Co łączy Raphaelem i Jonathana?

Tego dowiecie się, czytając książkę.

💕💕💕💕💕

#Dobrywieczór, #wielbicielesłowa!

Lubicie czytać letnie #romanse?

Zdrowo BooKKnięta Sandra chętnie od czasu do czasu sięga po ten rodzaj powieści. Ostatnio zaczytała się w:

Tytuł: „#Uwiedziona” (kontynuacja powieści „#Trzynoce”)
Autor: Mia Hamilton
Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos

Jest to historia Flory. Kobietę poznajemy w trudnym dla niej momencie. Zaszywa się w wilii po swoim zmarłym ojcu i pogrąża w rozpaczy po śmierci nienarodzonej córeczki. Żałoby nie ułatwia rozstanie z Antoniem i walka z problemami finansowymi w związku z niechlubnym bankructwem rodziciela. Kiedy poznaje Raphaela, ma nadzieję, że los w końcu się do niej uśmiechnął. Mężczyzna ma jednak sporo tajemnic … Czy Flora zazna szczęścia u jego boku? A może zła passa potrwa dalej?

Mia Hamilton trzyma fason 💜 Jej powieść „Trzy noce” należała do przyjemnych literackich doświadczeń, ale „Uwiedziona” jest jeszcze lepsza. I tak już dobry warsztat autorki wydaje się bardziej wprawny, przez co historię Flory i Raphaela pochłania się jednym tchem. Konieczność wstrzymywania oddechu sprawia, że wszystkie emocje odczuwa się bardziej. A ich w książce nie brakuje: od zaintrygowania, przez radość i podniecenie, po strach a nawet gniew. Ten wachlarz silnie zabarwionych uczuć jest wynikiem świetnej kreacji bohaterów oraz wielowarstwowej intrygi.

Raphael i Flora, choć fikcyjni, sprawiają wrażenie, że stoją obok nas. Chemia między nimi jest między wręcz wyczuwalna przez zadrukowane strony. To przyciąganie jest elektryzujące! W powieści pojawiają się sceny przeznaczone wyłącznie dla dorosłych odbiorców, ale są one napisane w sposób niezwykle estetyczny.

Ogromną przyjemnością jest stopniowe odkrywanie uknutej przez autorkę intrygi. Chociaż w pewnym momencie, było już wiadomo, co w trawie piszczy, to autorka zadbała o kilka zaskakujących zwrotów akcji, gwarantujących efekt niespodzianki.
Słowem: przyjemna, ciekawa i wywołująca wypieki na twarzy lektura 💜

Dziękujemy Autorce i Wydawnictwu za zaufanie i przekazanie egzemplarza do recenzji.

#Dobrywieczór, #wielbicielesłowa!

Lubicie czytać letnie #romanse?

Tytuł: „#Uwiedziona” (kontynuacja powieści „#Trzynoce”)
Autor: Mia Hamilton
Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos

Witam, dziś mam dla was recenzję książki Uwiedziona ❤️ autorki Mii Hamilton ❤️.

Flora młoda kobieta, która tonie w rozpaczy po śmierci nienarodzonej córeczki ❤️. Zaszywa się w posiadłości odziedziczonej po ojcu, tym co pozostało po ogromnym majątku rodziny Santos. Właśnie wtedy na swojej drodze spotyka przystojnego mężczyznę, kobieta zaczyna coś do niego czuć, a ich znajomość przeradza się w coś więcej. Lecz, czy na pewno to spotkanie było przypadkowe? Co zrobi Flora, dowiadując się, kto stoi za bankructwem rodziny Santos? Czy miłość, która zaczyna rodzić się między tymi dwojga, przetrwa? Przeczytajcie sami 😉.
Uwiedziona to tak naprawdę historia z życia wzięta, ponieważ, ile razy słyszy się, że ktoś, kto zarządzał fortuną, nagle z dnia na dzień traci wszystko, co zbudował przez całe swoje życie. Najgorsze jest to, że niestety nie mamy wpływu na to, co będzie i co się stanie. Niby mówią, że każdy z nas jest kowalem swojego losu, ale czy na pewno tak jest? Nieraz bywa też tak, że ktoś w planach ma zniszczyć nas samych, bo prowadzi ich do tego chęć zemsty.
Życie niestety jest niesprawiedliwe, można stracić kogoś, dla kogo oddalibyśmy swoje życie. Takie sytuacje niosą za sobą konsekwencje traumy, lub nawet depresji, nie każdy potrafi poradzić sobie ze stratą bliskiej osoby. Można uciec i próbować zapomnieć, ale niestety tak szybko to nie nastąpi, a wątpię w to, czy stratę dziecka można zapomnieć.
Mamy tutaj także pokazaną sytuację rodzinną, gdzie z powodu szantażu wychodzi się za mąż za kogoś, kogo się nie kocha, a na domiar złego tej człowiek znęca się i stosuje kary takie, które na pewno każdego z nas, by złamały. Niektórym udaj się wydostać od takiego kata, lecz bywa i, tak że niestety mnie udaje się uciec i kończy się to śmiercią danej osoby. Na pewno nie jest to miłe doświadczenie oj nie, lecz los niestety pewne sytuacje wybiera za nas, a my nic nie możemy na to poradzić.
Oj w tej historii nudy nie ma, ciągle coś się dzieje, a główni bohaterowie zaskakują na każdym kroku. Z nienawiści i chęci zemsty rodzi się niewyobrażalna i silna miłość 😁. Chcecie wiedzieć, jak zakończy się ta historia? Przeczytajcie sami 😉.

Witam, dziś mam dla was recenzję książki Uwiedziona ❤️ autorki Mii Hamilton ❤️.

Mia Hamilton już poprzednio zaskoczyła mnie swoją twórczością. Dziś chcę wam przedstawić jej najnowszą powieść, czyli „Uwiedziona”. Jest to historia Folry i Raphaela, która jest oparta na tajemnicy z przeszłości a także motywach próby zemsty. Zaciekawiłam was?

Florę poznałam z poprzedniej części, lecz nie koniecznie polubiłam ją. Teraz, kiedy ta część opowiada losy jej po części zaczęłam jej współczuć i czułam jej smutek, przez co przechodziła. Teraz, kiedy zmarł jej ojciec i straciła dziecko wszystko spadło na jej barki. Długi, jakie pozostawił jej ojciec nie jest w stanie spłacić. A Jonathan Forester daje jej tylko czternaście dni na spłacenie długu. Inaczej będzie musiała się wyprowadzić z posiadłości. Kobieta nie wie, co ma zrobić, lecz spacerując po plaży poznaje tajemniczego Raphaela. Wdaje się w romans z mężczyzną, lecz czy naprawdę jest tym, za kogo się podaje?

Co ukrywa przed kobietą jej ukochany?

Czy będzie potrafiła wybaczyć mu?

Kim jest Cornelia?

Powieść jest napisana ze smakiem a każda scena jest dokładnie przemyślana i opisana tak abym zamykając oczy widziała wszystko, co chciała przekazać nam autorka. Podoba mi się język i styl, jakim jest napisana książka, co za tym idzie bardzo szybko się czyta a lektura jest tak wciągająca, że nie można od niej się oderwać i czyta się z zapartym tchem. Choć w poprzedniej części Flora nie wzbudziła mojej sympatii to w tej części bardzo było mi przykro to ile złych rzeczy jej się przytrafiło. Autorka przeszła samą siebie w tworzeniu postaci. Z miłą chęcią poznałabym dalsze losy postaci drugoplanowych. Grzechem by było gdybym nie wspomniała o okładce książki, która wzbudziła moje zainteresowanie przyciąga wzrok i elektryzuje.

Jeśli szukasz książki, dzięki której będziesz mogła zapomnieć o tym, co dzieje się wokół ciebie to ta książka jest właśnie dla ciebie. Jest tak dobrze napisana, iż przeczytałam ją w jeden wieczór a po wszystkim ciągle rozmyślałam o historii Flory i Raphaela, która trafiła prosto do mojego serca.

Poznajemy dalsze losy Flory - bohaterki powieści "Trzy noce".
Flora, po śmierci nienarodzonej córki popada w rozpacz. Pogrążona w bólu po stracie dziecka i skandalu, którego była główną bohaterką, zaszywa się w malowniczej posiadłości, która jako jedyna ocalała z ogromnego majątku rodziny Santo. Nieoczekiwanie kobieta wdaje się także w romans z nowo poznanym mężczyzną, a jej złamane serce powoli zaczyna powracać do życia.
Co się stanie, gdy Flora odkryje, że Raphael nie jest tym, za kogo się podaje? Czy prawda zniszczy relację, która połączyła tę dwójkę?
Jest to historia, która wywołuje naprawdę dużo emocji i niejednokrotnie nas zaskakuje. Ból i cierpienie. Kłamstwa, intrygi i manipulacje. Walka o szczęście i powrót do normalności. Nadzieja. Bolesna prawda i ogromne rozczarowanie. Rodzące się uczucie i gorący romans. Nie brakuje tu hot scen, które pobudzają zmysły i wyobraźnię, a chemia między bohaterami jest dosłownie namacalna.
Bohaterowie przeszli w swoim życiu naprawdę dużo złych rzeczy i los ich nie oszczędzał. Przeszłość, która ich ukształtowała sprawia, że targają nimi różne emocje i pobudki. Muszę przyznać, że byłam zła na Jonathana, że zachował się tak, a nie inaczej. Jednak z czasem zaczęłam go rozumieć. Flora z kolei pokazała jak bardzo jest silna, a ja byłam z niej naprawdę dumna.
Całość pisana jest z perspektywy obojga bohaterów, dzięki czemu możemy lepiej zrozumieć pobudki ich zachowania. Książka napisana jest w konkretny sposób, bez miliona stron zbędnych opisów, co bardzo mi się podobało. Dodatkowo udowadnia, że nienawiść i miłość dzieli naprawdę cienka granica, która szybko może się zatrzeć, a my możemy tego nawet nie zauważyć.
"Uwiedziona" to naprawdę wciągająca historia, która nie raz was zaskoczy. Autorka zadbała o to, żebyśmy się nie nudzili w trakcie czytania. Świetny styl, przyjemny język, ciekawa i wciągająca fabuła sprawiają, że książkę czyta się bardzo szybko. Osobiście już czekam na trzeci tom tej serii.
Spędziłam z tą książką naprawdę przyjemny czas. Polecam ją przeczytać i poznać historię Flory i Raphaela. Ja jestem nią oczarowana. 🖤
Dziękuję Autorce i Wydawnictwu za zaufanie i możliwość objęcia tej książki patronatem. ❤️

Poznajemy dalsze losy Flory - bohaterki powieści "Trzy noce".

Nie będę ukrywać faktu, że w poprzedniej części nie polubiłam Flory. Jej obecność wręcz mnie irytowała. Teraz gdy miałam możliwość lepiej ją poznać zmieniłam o niej zdanie. Okazała się tak naprawdę ofiarą własnego ojca. Marionetką, która służyła mu do osiągnięcia własnych celów. Jej strata złamała mi serce już na początku i potrzebowałam chwili by móc czytać dalej. W głębi serca jest niesamowicie nieszczęśliwa, zostawiona sama sobie i wyklęta przez grono znajomych co również zawdzięcza ojcu. Łaknie miłości niczym mała dziewczynka, która nigdy nie mogła liczyć na zbyt wiele. Gdy poznaje Raphaela zaczyna wierzyć, że w końcu i ona zazna prawdziwego szczęścia. Nie trwa ono jednak zbyt długo ponieważ jej wybranek nie jest tym za kogo się podaje a konsekwencje tego kłamtwa odbiją się nie tylko na życiu Flory.

Muszę przyznać, że drugi tom jest lepiej dopracowany chociaż pokusiłabym się o rozwinięcie kilku wątków. Być może będą wyjaśnione w kolejnej części i po prostu muszę na nie zaczekać. Flora ze względu na krzywdy jakich doznała miota się co jest absolutnie zrozumiałe. Walczy z całych sił by stanąć na nogi i zacząć na nowo żyć. Jej determinacja jest godna pozazdroszczenia. Została zraniona przez osobę, która tak naprawdę powinna ją chronić bez względu na wszystko. Nie potrafię zrozumieć, że rodzic jest zdolny do takich rzeczy.

Ile bólu jest w stanie udźwignąć jeden człowiek?

Flora, bohaterka książki „Uwiedziona” autorstwa Mii Hamilton pokazuje, że wiele. Czasem jednak nadchodzi moment, w którym brakuje już sił na dalszą walkę.

Życie Flory to pasmo ciągłych nieszczęść. Dziewczyna najpierw traci matkę, potem dowiaduje się o problemach finansowych ojca i poznaje prawdę o Antoniu, mężczyźnie, którego pokochała. To z kolei ciągnie za sobą kolejne tragiczne wydarzenia. Dziewczyna traci dziecko, jedyne dobro, jakie ją spotkało, a niedługo potem umiera też jej ojciec, zostawiając Florę z kolosalnymi długami.
Dziewczyna nie ma nikogo. Zostaje ze swoim bólem i problemami kompletnie sama. Jak sobie z nimi poradzi? Czy ma w sobie wystarczająco siły, aby podnieść się z kolan, na które rzucił ją los?

Pewnego dnia podczas spaceru Flora poznaje Raphaela. Mężczyzna szturmem wdziera się w jej serce, dając nadzieję, że pomimo bolesnej przeszłości i wciąż niezaleczonych ran może być jeszcze szczęśliwa.
Ale czy aby na pewno ich spotkanie było czystym przypadkiem? Kim jest i co ukrywa Raphael?
Jedno jest pewne prawda może być kolejnym ciosem, po którym Flora może już się nie podnieść…

Jestem zaskoczona. „Uwiedziona” podobała mi się jeszcze bardziej niż „Trzy noce”, choć tamtą historię też bardzo lubię.

Mia Hamilton serwuje nam pełną emocji opowieść o stracie, tajemnicach, ale również o nadziei i uczuciu, które pojawia się szybko i przysłania bohaterom cały świat.
Z tą książką nie będziecie się nudzić. Tu się cały czas coś dzieje. Powieść, choć krótka dostarczyła mi mnóstwa wrażeń. Z każdą kolejną przekładaną stroną napięcie rosło coraz bardziej. Ciekawość jak się ta historia skończy była tak duża, że gotowa byłam spojrzeć na ostatnią stronę. Brakowało dosłownie tyle 🤏 bym popełniła tę zbrodnię.

Kilkukrotnie miałam ochotę wejść w tę książkę i zrobić porządek z Jonathanem. Ależ mnie ten facet irytował. Było mi niesamowicie żal Flory. Los ciągle rzucał jej kłody pod nogi, a ten małpiszon tylko jej tych problemów dokładał. Ich związek zaczął się od kłamstwa, a to nigdy nie wróży nic dobrego.
Jak było w ich przypadku? Czytajcie „Uwiedzioną” i przekonajcie się sami.

Ile bólu jest w stanie udźwignąć jeden człowiek?

"Uwiedziona" to kontynuacja przygód Flory Santos, bohaterki powieści "Trzy noce". Nie mogłam doczekać się, by poznać jej dalsze losy. Niestety Flora traci dziecko, na dodatek umiera jej ojciec, a ona zostaje z długami. Flora chwilowo zamieszkuje w posiadłości odziedziczonej po ojcu, która jako jedyna ocalała z ogromnego majątku rodziny Santos. Spacerując po malowniczych zakątkach Florianòpolis poznaje tajemniczego Raphaela, z którym wdaje się w namiętny romans. Wkrótce okazuje się, że mężczyzna nie jest tym za kogo podaje się.
Jakie plany ma Raphael wobec Flory?
Co zrobi Flora, gdy pozna prawdziwą tożsamość Raphaela?

Tajemnice, intrygi, kłamstwa, zemsta, namiętność, gorące i pikantne sceny. Bohaterka tej powieści mierzy się z wieloma problemami. Los nie jest dla niej łaskawy. Przeżywałam razem z nią jej emocje i wiele razy miałam łzy w oczach. Autorka potrafi grać na emocjach czytelnika. Między bohaterami czuć iskry pożądania i nutkę tajemniczości. Śledziłam ich losy z ogromną ciekawością. Zastanawiałam się, co ukrywa mężczyzna i kim tak naprawdę okaże się. Ta historia pokazuje nam, że zawsze można zacząć wszystko od nowa. Warto zawalczyć o siebie i swoje szczęście. Przekonacie się, ile energii wysysa z człowieka chęć zemsty.
To książka, która zostawi Was z przemyśleniami.
Spędziłam z tą książką bardzo ciekawy wieczór. Z niecierpliwością będę czekała na trzeci tom, aby poznać Cornelię.
Ten romans rozpali Wasze zmysły.
Czytajcie!

Cykl : Trzy noce #2

Wydawnictwo : Waspos
@waspos

☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️

" Pragnęłam tego mężczyzny. Dotyku jego zaborczych ust całujących mnie tak zachłannie i chwili, którą mi ofiarował, przeganiając wiszące nade mną złe chmury..."

Powieść to drugi tom serii trzy noce..

Książka świetna, która pochłania nas od pierwszej strony i nie pozwala się oderwać..
Książka napisana z perspektywy obojga bohaterów...

Fabuła świetnie przemyślana i dobrze poprowadzona, bohaterowie są dobrze wykreowani i realistyczni, co pozwala nam zrozumieć ich motywacje i emocje.. Jednakże, zakończenie pozostawia wiele pytań i niepewności, co może skłonić czytelnika do chęci przeczytania kolejnej części.

" Uwiedziona " to powieść która pokazuje, jak kobieta radzi sobie z bólem po stracie dziecka i jak miłość może pomóc w procesie gojenia..

Flora, która po śmierci swojej nienarodzonej córki pogrąża się w rozpaczy. Odsuwa się od tłumu i ukrywa w posiadłości swojego ojca, gdzie odnajduje ukojenie i poznaje nowego mężczyznę, Raphaela. Jednakże, gdy Flora odkryje, że Raphael nie jest tym, za kogo się podaje, jej świat zaczyna się rozpadać.

Flora jest zmuszona zmierzyć się z prawdą o Raphaelu i zdecydować, czy chce kontynuować związek z nim, pomimo jego kłamstw. Jeśli zdecyduje się na zakończenie romansu, jej serce zostanie ponownie złamane, ale jeśli zdecyduje się na kontynuowanie związku, będzie musiała zmierzyć się z konsekwencjami jego kłamstw. W każdym przypadku, Flora będzie musiała stawić czoła swoim emocjom i podjąć trudne decyzje.

🔥🔥🔥🔥🔥 Recenzja 🔥🔥🔥🔥🔥

Mia Hamilton " Uwieziona " #2
@mia.hamilton.autor

Cykl : Trzy noce #2

Wydawnictwo : Waspos
@waspos

☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️☄️

Powieść to drugi tom serii trzy noce..

Książka świetna,...

• ! Mam na LEGIMI
  • Przeczytane#2
  • Polecam
  • 0A- KONTYNUACJE POCZEKALNIA (czeka do przeczytania dalej)

Dodaj cytat z książki Uwiedziona