When He's Ruthless

Okładka książki When He's Ruthless Suzanne Wright
Okładka książki When He's Ruthless
Suzanne Wright Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: The Olympus Pride (tom 4) fantasy, science fiction
The Olympus Pride (tom 4)
When He's Ruthless
Kindle Edition
2022-05-12
2022-05-12
zmienni paranormAL ROMANS

Muszę przyznać, że póki co z całej serii do tej pory, ta część najmniej mi się podobała. Może dlatego, że Luke i Blair od początku byli ze sobą związani i tak naprawdę mogliśmy obserwować wątek kryminalny? Nie poczułam tego dreszczyku, że ktoś Ci się podoba, że coś nowego się zaczyna…Blair jak na nastolatkę zachowywała się całkiem dorosło i czasem mnie nawet zastanawiało czy nie za bardzo? W ogóle nie przepadam za wątkami kiedy dziewczyna/kobieta jest o tyle lat młodsza od mężczyzny. Luke był dosyć obsesyjny jeśli chodzi o swoją partnerkę, ale chyba można to przypisać wszystkim zmiennym facetom :P Jeśli chodzi o sam romans to uważam, że za dużo było scen seksu. Chyba autorka czasem przesadzała, ale rozumiem, że to niby ma zwiększyć więź. Wątek kryminalny był ok, ale dosyć szybko zgadłam kto jest stalkerem 😊 podobało mi się za to, że było więcej wątków z innymi bohaterami zwłaszcza z wujkami wilkołakami i Bailey. Ona niezmiennie jest moją ulubienicą i nie mogę się doczekać jej części. Mam nadzieję, że się nie zawiodę 😊

2056

Na półkach: , , , , , , ,

Luke i Blair byli wspaniali, a ich związek był odejściem od tego, do czego jestem przyzwyczajona u tej autorki, ponieważ od dawna wiedzieli, że są przeznaczonymi sobie partnerami.
Jedną z rzeczy, które kocham w tej serii jest to, że zawsze jest jakaś bitwa lub zbiorowa walka z inną grupą. W tym przypadku było to przeciwko kłusownikom, którzy łapią i zabijają zmiennokształtnych dla ich futra, głów, pazurów i zębów, a historia o prześladowcy Blair dodała tajemnicy i napięcia książce.
Uwielbiam bohaterkę, która zna swój umysł, radzi sobie z własnym gównem i daje z siebie wszystko. Uwielbiam opiekuńczego bohatera typu „dotknij jej, a umrzesz”. Uwielbiam pikantne, gorące sceny. Uwielbiam zmiennokształtnych i dynamikę sfory Olympus.

• Różnica wieku
  • Po angielsku