Królewna. Część 1

Okładka książki Królewna. Część 1 Weronika Marczak
Okładka książki Królewna. Część 1
Weronika Marczak Wydawnictwo: You & YA Cykl: Rodzina Monet (tom 2) literatura młodzieżowa
literatura młodzieżowa
Rodzina Monet (tom 2)
You & YA
2023-01-25
2023-01-25
Bracia Przemoc Nastolatka Liceum High School

Rodzina monet, tom 2 to równie wspaniałą książka do książki z tomu 1. Tak samo fajnie I miło się ją czytało.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Podobała mi się o wiele bardziej niż pierwsza część.

Podobała mi się o wiele bardziej niż pierwsza część.

Ta książka z całej serii o Rodzinie Monet najbardziej mi się nie spodobała 😐
Panuje w niej zbytni chaos...

Ta książka z całej serii o Rodzinie Monet najbardziej mi się nie spodobała 😐
Panuje w niej zbytni chaos...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Druga część Królewny strasznie się dłuży i nie dzieje się w niej nic ciekawego.

Druga część Królewny strasznie się dłuży i nie dzieje się w niej nic ciekawego.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Po zakończeniu pierwszej części drugiego tomu od razu zabrałam się za drugą część, bo byłam ogromnie ciekawa, co będzie dalej.

Przyznaję, że druga część podobała mi się jeszcze bardziej, dzieje się tutaj o wiele więcej, a bohaterowie coraz bardziej zdobywają moją sympatię.
Końcówka była naprawdę bardzo zaskakująca i bałam się jak to wszystko się potoczy.

Po przeczytaniu już trzeciej książki z Rodziny Monet moim zdaniem ta seria ma naprawdę potencjał. Czyta się ją szybko i lekko, wciąga i naprawdę spędza się z nią miło czas. A przecież o to chodzi w czytaniu.

Jedno zastrzeżenie mam, bo nie pasuje mi tu trochę wiek tej bohaterki, lepiej jakby była trochę starsza...
Już nie mogę się doczekać, aż przeczytam kolejne tomy.

Polecam! Dajcie szansę tej serii.

Moja ocena to 8/10

Po...

Książka fajna, ale mam nadzieję że każda będzie coraz lepsza. Niektóre rozdziały są po prostu nudne.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

O serii "Rodzina Monet" słyszał chyba każdy na bookstagramie. Ja byłam kilka razy na różnych targach książki i widziałam, co się działo i jakie wielkie były kolejki do zdobycia autografu autorki. Czytałam różne opinie i recenzje, seria wzbudza wiele kontrowersji, dlatego ja osobiście lubię sięgnąć sama po daną serię lub książkę i wyrobić sobie swoją ocenę i opinię. Pierwsza część "Skarb" skończyła się tak, że wiedziałam, że kiedyś przeczytam kontynuację. Akurat na Święta Bożego Narodzenia dostałam w prezencie całą serię i tak sobie czekała na przeczytanie aż do teraz.

"Królewna" (tom 2 część 1) przyznaję wciąga od samego początku. Był letni deszczowy dzień, dlatego miałam trochę czasu i tak się wciągnęłam, że przeczytałam tę książkę w jedno popołudnie. Czyta się ją naprawdę szybko i lekko. Zaczyna się coś więcej dziać i coraz bardziej polubiłam Hailie, dlatego przyznaję, że podczas czytania bawiłam się bardzo dobrze i z pewnością zabiorę się za kolejne części.

Chciałam lekką serię młodzieżową i na taką trafiłam. Mi się podobało. Polecam!

Moja ocena to 8/10

Mega tak jak większość książek z tej serii. Jeżel ktoś czuje, że razem nie chce przeczytać całej serii to polecam zakończyć na tej. Z przyjemnością mogę odpowiedzieć na pytania odnośnie książek.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Moja chyba ulubiona książka z tej serii (chociaż diament też). Czyta się szybko tak jak inne części. Jest w niej mój ulubiony rodział,, Cicha woda brzegi rwie''. Chętnie mogę odpisać na pytania odnośnie książki.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Pierwsza połowa książki jest po prostu okej. Lekko mnie nudziła, za to druga była na prawdę cudowna! Czytajcie!