Okładka książki Sposób na cukrzycę. Protokół doktora Bernsteina. Kompleksowy poradnik, jak osiągnąć normoglikemię u cukrzyka Richard K. Bernstein
Richard K. Bernstein Wydawnictwo: Klinika Języka zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Dr. Bernstein Diabetes Solution: The Complete Guide to Achieving Normal Blood Sugars/ Richard K. Bernstein
Klinika Języka
2022-09-23
2022-09-23
cukrzyca Dr. Bernstein Richard K. Bernstein Klinika Języka sposób na cukrzycę

Super pozycja, polecam każdemu choremu na cukrzycę typu I, II lub osoby z insulinoopornością. Świetnie wytłumaczone, co się dzieje w naszym organizmie w trakcie choroby i jak można sobie z tym poradzić. Wdrażam w życie ten protokół i już widzę rezultaty. Każdy powinien spróbować tej drogi. Polecam, z cukrzycą można pięknie żyć!!!

Ksiazka z wiedza z lat 90. Propagujaca stare metody leczenia - peny i insuliny ludzkie. By dalo sie utrzymac cukier w ryzach drakonska dieta oparta o mieso. Priosta droga do choroby ukladu krazenia lyb nerek, watroby. Szkoda czasu i pieniedzy.

Biblia cukrzyka. Czytając ją czułam się jakbym była osobiście na wizycie lekarskiej u Pana Bernsteina. Jestem zdumiona ilością informacji o cukrzycy dotyczących każdego aspektu choroby: sportu, żywienia, badań lekarskich, suplementacji, działania leków etc. Choruję 32 lata na cukrzycę t1, zmieniałam diabetologów wielokrotnie i wszyscy lekarze ciągle powtarzają jak mantrę, że cukrzyca to nie choroba, licz ww i dawaj insulinę. Teraz dopiero po przeczytaniu książki i wdrożeniu protokołu, dotarło do mnie, że ja jestem chora !! i muszę zacząć się "leczyć" !! Wdrożyłam sposób żywienia wg protokołu, jestem najedzona i w końcu wiem jak ćwiczyć, żeby sobie nie zrobić krzywdy. Cukry mam unormowane a najważniejsze to to, że przy małych dawkach bazy i insuliny do posiłków łatwo naprawić jakikolwiek błąd. Po jej przeczytaniu zmieni Ci się życie na lepsze!!

U syna zdiagnozowano cukrzycę zaraz po wyjściu ze szpitala zaczęłam szukać pozycji aby poszerzyć swoją wiedzą na jej temat nie wiem jaki cud sprawił że akurat na rynku pojawiła się świeża pozycja w pierwszej chwili pomyślałam że droga i jest wiele innych pozycji do wyboru ale na szczęście jestem z tych osób drążących temat i zaczęłam szukać informacji o autorze, przejrzałam FB, zapisałam się do grupy i decyzja o kupnie przyszła na następny dzień ABSOLUTNIE nie żałuję ani złotówki a nawet uważam że taki ogrom wiedzy i przekaż jest to wyjątkowo tania inwestycja w nasze zdrowie. Dzięki książce i autorowi nie martwimy się o cukry, śpimy w nocy bez wstawania co chwilę żeby sprawdzić na wszelki wypadek poziomy. Cała rodzina zastosowaliśmy się do diety i polecam ją wszystkim i wszędzie gdzie to możliwe. Kupcie książce, przeczytajcie, zastosujcie i przekażcie informacje dalej - dbajmy o nasze zdrowie i życie. Dziękuję p. Łukaszowi że tej wiedzy nie zostawił dla siebie i uratował wielu chorych.

Książka, która powinna być podręcznikiem na oddziałach diabetologicznych!! Każdy uczeń w szkole na biologii, a tym bardziej student na uczelnianych kierunkach medycznych czy dietetycznych, powinien posiąść wiedzę zawartą w tej pozycji, zamiast tracić czas na piramidy żywieniowe...

Jestem mamą świeżo zdiagnozowanego 7-latka z CT1. Trafiając na facebookową grupę "Protokół Dr. Bernsteina dla cukrzyków", będąc jeszcze w szpitalu, "wygrałam" dla syna trwającą już wiele miesięcy remisję i stabilną glikemię! U siebie zdiagnozowałam insulinooporność (choć zlecane badania były zawsze w normach) i pozyskałam wiedzę jak zadbać o zdrowie i długie życie dla naszej rodziny. Książka to uzupełnienie mojej wiedzy. Będę do niej wracać wielokrotnie.
Dziękuję Ci, Łukasz Wysoczański za ciężką pracę nad szerzeniem wiedzy dr Bernsteina!

Jeśli myślisz, że wystarczy wynik cukrów między 70-180 by zdrowo żyć to możesz być w błędzie. Jeśli czujesz się zagubiony w świecie pełnym sprzecznych informacji to chwyć za książkę. Innowacyjna, spektakularna? Być może. Dla mnie to biblia cukrzyca, zwłaszcza, że pisana przez kogoś kto zna ten świat, chorobę.. czasy nastały trudne, informacji wiele, sprzecznych.. lekarz potencjalnie autorytet, ale czy zna chorobę z własnego życia? A może daje złote rady i sam je ciastko do kawy.. spróbuj poznać inna perspektywę, poszerz horyzonty. Przeczytanie książki nie zaszkodzi,a może jednak będzie zapalnikiem do zmian i lepszego życia, w zdrowiu.. a ciasteczko?! W życiu pamiętaj najważniejsze jest zdrowie, a korzystać z życia można i bez węgli. ;)

Chcesz przejrzeć na oczy? Myślisz, że wiesz wszystko? A może chcesz jednak spojrzeć na chorobę i leczenie z innej perspektywy? Polecam książkę w 100% . Dzięki niej możesz poprawić wyniki i zacząć funkcjonować jak "zdrowy" człowiek. Chcesz długo żyć bez powikłań? Przeczytaj książkę i zobacz w jakiej bańce mydlanej dotychczas żyłeś. Wydawało Ci się, że nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć. I tu się myślisz. Przekonaj się, że można inaczej, lepiej i zdrowiej.. jeśli nie wierzysz w to co piszę to kup książkę z czystej ciekawości, na pewno nie pożałujesz ;)

Książka, która daje nadzieję na lepsze życie z cukrzycą. Daje milion wskazówek i daje początek lepszemu życiu. Pokazuję w jakim zakłamaniu na codzień żyjemy, że można zacząć żyć inaczej. Teraz mam świadomość jak przez 15lat choroby byłam okłamywana, mimo że jestem na początku drogi o swoje życie to zaczynam widzieć sens. Nie zamierzam słuchać dalej, że to moda, że fikcja . Że węgle są super, a bez nich umrę. Wreszcie ściągam klapki z oczu i ruszam po nowe, na przekór lekarzom, którzy na starcie podcinają skrzydła. Dziękuję za możliwość poznania prawdy, zwłaszcza gdy jestem noga z angielskiego. ♡♡♡♡

Świetna, łopatologiczna książka, o szerokim spojrzeniu na zjawiska cukrzycy, z objaśnieniami z biochemii, współczesnych środków diabetologicznych, i ze sposobami postępowania przywracającymi cukrzyków do kondycji ludzi bez cukrzycy.

Dla mnie osobiście - ponieważ w dietach niskowęglowodanowych siedzę jako amator 11 lat - świetnie uzupełnienie dotychczas zbieranej wiedzy. Wyjaśnia całość zagadnienia, dlaczego ciało ludzkie jest niezgodne z ciągle dostarczanymi węglowodanami, i dlaczego należy ich unikać w nadmiarze (tj. ograniczać do 30g/dobę).

Książka kupiona w Wydawnictwie, czyli w Klinice Języka, przyszła w 3 dni. Gabriel jak zwykle niezawodny.

Ta książka to istna skarbnica wiedzy i sprawdzonych sposobów jak utrzymać dobre cukry w cukrzycy typu 1, 2 i insulinoopornośći. Napisał ją lekarz chory na cukrzycę typu 1, co mówi samo przez się. Bardzo polecam.

• Zdrowie