Zagubieni w czasie Tom 2

Okładka książki Zagubieni w czasie Tom 2 Marek Droździewicz
Okładka książki Zagubieni w czasie Tom 2
Marek Droździewicz Wydawnictwo: Marek Dróździewicz Cykl: Zagubieni w Czasie (tom 2) fantasy, science fiction
Zagubieni w Czasie (tom 2)
Marek Dróździewicz
2022-01-01
2022-01-01

Druga część przygód w kosmosie i w czasie. Mimo sporej objętości książki czyta się szybko. Pomaga też to iż, po pierwszej części znamy większość głównych bohaterów. Dzieje się w niej dużo, akcja mknie jak szalona a pomysłów na bohaterów jest bez liku. Końcówka bardzo zaskakuje, nie spodziewałem się czegoś takiego. Szkoda że to już koniec bo jeszcze poczytałbym o tych światach i tak szalonych bohaterach. Czekam na kolejną książkę autora może również zaskoczy jak obecnie przeczytany cykl. Bardzo miłe zaskoczenie.

Hm... Po przeczytaniu pierwszej części stwierdziłem że nie warto czytać kolejnej. Po przemyśleniu jednak uznałem że sprawdzę jak to się zakończyło. Przyznam że tym razem było jednak trochę lepiej i dałbym pewnie lepszą ocenę, ale zakończenie mnie rozwaliło, tyle czytania tylko po to żeby się dowiedzieć że... Ale nie, nie będę spoilował. Temat bardzo ciekawy, można ich było rzucić jeszcze w parę innych ciekawych miejsc w historii ludzkości, żeby sprawdzić jak sobie poradzą na przykład z hitlerowcami. Uwielbiam książki dotyczące podróży w czasie, ale to skomplikowany temat i nie każdy mu podoła.

Mam wrażenie że książkę pisało AI ... Nie przemawia do mnie ani dziurawa fabuła, ani błędy logiczne czy też łatanie błędów naukowych pisanymi na szybko wtrąceniami w fabule.
Męczyłem się podczas czytania obu części.
Zakończenie ... wygląda na to że podczas pisania ktoś stał za Autorem i stukał niecierpliwie stopą w podłogę
- Szybciej, no szybciej bo nie zdążymy
- Dobra, masz, skończone, spadamy

Męczyłem się podczas czytania obu części.
- Szybciej, no szybciej bo nie zdążymy
- Dobra,...

Full wypas. Bardzo dobrze napisany SF. Dobrze zbudowana akcja, więź z bohaterami i tempo. Opisy idealne. Nie wiem czy to powieść po którą będę co 2 lata sięgał ale nie wykluczam że kiedyś może jeszcze zagladne. Czekam na coś nowego od autora a Zagubionych w czasie wszystkim polecam!

Inna niż poprzednia część. Dużo akcji, brak czasu na nudę.
Jest jeden wątek niedokończony. Zakończenie... Sprawiło mi dużo niespodziankę, i zaskoczenie. Czy pozytywne?

Inna niż poprzednia część. Dużo akcji, brak czasu na nudę.

• Kosmos, przyszłość i cała reszta
  • Sci-Fi
  • Audiobooks