Trusting Molly

Okładka książki Trusting Molly Susan Stoker
Okładka książki Trusting Molly
Susan Stoker Wydawnictwo: Montlake Cykl: Silverstone (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Silverstone (tom 3)
Trusting Molly
Montlake
2021-07-13
2021-07-13
woskowi romasn

Historia kolejnego pana z Silverstone podobała mi się, ale autorka zdecydowanie przesadziła z postacią Smoke’a. Przecież ten facert był niczym ideał i to już mnie lekko odrzucało. Dodajmy do tego nadmierną wręcz opiekuńczość i troskę względem Molly…rozumiem, że ta dziewczyna wiele przeszła. Szczerze ja pewnie potrzebowałabym psychiatryka na jej miejscu…ona zaś dosyć dobrze przeszła wszystko to co ją spotkało: porwanie, siedzenie w dziurze ponad miesiąc, morderstwo dziadków oraz psychicznego byłego…dlatego zastanawiało mnie to, że nie studzi bardziej Smoke’a. ten praktycznie od samego początku otworzył nad nią parasol ochronny, że zdziwiłam się, że nie próbuje też za nią jeść czy myśleć…autorka chyba za bardzo chciała nam pokazać tą wspaniałą stronę Marka, ale poszło to aż w nadmiar. Ja bym oszalała na miejscu Molly. Ale nie oceniajmy bo w końcu trochę jej gapiostwo zaprowadziło na krawędź z jeszcze bardziej psychicznym byłym. Spodobało mi się, że Molly była dosyć zwyczajna i niczym specjalnie się nie wyróżniała. Potrzebujemy takich opowieści. Wiadomo było, że polubi się z dziewczynami facetów a Gramps chyba skradł mi serce bo miał swoje momenty w tej książce. Nadal chyba Taylor pozostaje moją ulubienicą. Myślę, że całe te operacje na przestrzeni książek były mniej niebezpieczne niż sytuacje dziejące się wokół kobiet naszych panów 😊 były Molly na szczęście nic jej nie zrobił, a sam miał pecha i umarł dosyć nieprzyjemną śmiercią.
Całe te podchody i ostrożność Smoke’a mnie drażniły, a Molly była totalnie ślepa, ale kiedy między nimi zaskoczyło to na całego. Brakowało mi jakiś kłótni bo przecież nie może być tak idealnie. Ale co zrobić.

2056

Pechowa Molly, tak myśli o sobie Molly Smith, odkąd została porwana wraz z nigeryjskimi dziewczynami i wrzucona do dziury w środku nigeryjskiej dżungli. Nie wie, że pomoc była w drodze i dosłownie wpadnie do dziury i wyląduje na niej. A jej POMOC występuje w postaci byłego żołnierza Delta i współwłaściciela firmy holowniczej Silverstone, Marka „Smoke” Chamberlina, który jest na misji z kumplami z drużyny by uratować ją i porwane dziewczyny.
Ich przyciąganie do siebie jest szybkie, ale już działanie powolne, jak żółw, jednak po poznaniu przyczyny nagłego wyjazdu Molly do Nigerii (jej szalonego i opętanego byłego chłopaka Prestona Weldona) oraz niewyjaśnionej śmierci jej dziadków, Smoke oferuje swoją pomoc samotnej i osieroconej Molly, która odnajdzie swoje szczęście w rękach tego seksownego byłego wojskowego, który każdym słowem i gestem pokazuje jej, że stawia ja na pierwszym miejscu , który robi wszystko co w jego mocy , by ja uszczęśliwić i pokazać jej, że nigdy nie była, nie jest i nie będzie pechową Molly, jak wszyscy jej to mówili przez całe życie. Chociaż, zanim to wszystko się wydarzy, muszą znaleźć sposób na zniknięcie nowych zagrożeń, które podążają za Molly. Jednak w przypadku chłopaków z Silverstone, Molly wkrótce odkryje, że ma przyjaciół, na których może zawsze polegać, którzy zawsze będą ją wspierać.
Kolej na ostatniego Silverstona, Grampsa i jego historię.

• Romans,
  • Przeczytane 😊😊😊