Moje opowieści o zwierzętach

Okładka książki Moje opowieści o zwierzętach praca zbiorowa
Okładka książki Moje opowieści o zwierzętach
praca zbiorowa Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk bajki
bajki
Wydawnictwo Olesiejuk
2022-04-13
2022-04-13
Disney

Okładka książki Bing. Złota księga bajek Mandy Archer, Ted Dewan
Bing. Złota ks... Mandy Archer, Ted D...
Okładka książki Królestwo jakich wiele Nikola Kucharska, Katarzyna Wasilkowska
Królestwo jaki... Nikola Kucharska, K...
Okładka książki Nic nie przestraszy misia Elizabeth Dale, Paula Metcalf
Nic nie przest... Elizabeth Dale, Pau...

Seria Moja opowieści sygnowana logiem Disneya to literacka wersja opowieści, których pierwowzorem były filmy animowane. Nie inaczej jest w tym przypadku – Moje opowieści o zwierzętach zawierają cztery historie ze zwierzakami w roli głównej.

W tej książce z tej serii zaprezentowano klasyczne i lubiane historie Disneya związane ze zwierzętami ❤️

Gdzie jest Nemo, Dalmatyńczyki, Zakochany kundel czy Księga dżungli - można sobie tu te historie dobrze odświeżyć i przeżyć na nowo związane z nimi emocje ❤️

Są to opowieści filmowe, więc nie dodają nic nowego, ale stanowią miłe przypomnienie tych znanych bajek.

Wydanie jest jak zwykle wspaniałe 😍 solidna, twarda oprawa, pięknie pasująca do innych książek z tej serii. A w środku cała masa kolorowych ilustracji ❤️

Dla młodych fanów Disneya ten tytuł z pewnością będzie stanowić umilenie wieczorów przed snem 😁

Czy macie ulubioną animację Disneya? Ja przyznaję, że mam słabość do nowych produkcji, ale i klasyki darzę sporym sentymentem. Zwłaszcza Zakochanego Kundla czy Księgę Dżungli, dlatego gdy zobaczyłam, że będą one w tym zbiorze, wiedziałam, że trafią do naszej biblioteczki.

Moje Opowieści o Zwierzętach to zbiór czterech historii, dobrze znanych sympatykom Disneya, gdzie bohaterami są niezwykłe stworzenia. Ojciec i syn - błazenki, które pokonają wiele mil morskich i przeciwności by na nowo siebie odnaleźć. Sympatyczny i wesoły niedźwiedź Baloo oraz roztropny Bagheera, pantera, którym opieka nad pewnym niesfornym chłopcem przysporzy sporo wyzwań. Pongo i Perdita, para dalmatyńczyków, którzy bez wahania wyruszą na poszukiwania swoich zaginionych dzieci, przy okazji znacznie powiększając rodzinę. I wreszcie Hultaj, zwyczajny kundel, który zupełnie nieoczekiwanie ulegnie urokowi pewnej rasowej Lady.

Opatrzone mnóstwem ilustracji, które niczym kadry ze srebrnego ekranu, oczarują małych czytelników, gdy z wypiekami na twarzy będą słuchać o przygodach swoich ukubionych bohaterów.
Gdzie jest Nemo? Księga Dżungli. 101 Dalmatyńczyków. Zakochany Kundel - ładnie wydane w twardej oprawie będą ozdobą biblioteczki i świetną propozycją na wieczorne czytanie "do poduszki".

• Posiadam książkę
  • Czytelnia2024
  • Zwierzołki
  • Wydawnictwo Olesiejuk

Dodaj cytat z książki Moje opowieści o zwierzętach