Kobieta gangstera

Pochłonęłam tą drugą część serii książki autorstwa świetnej pisarki Katarzyny Mak,i w tej sporo się dzieje.
Cudowna lektura przeczytana z czystą przyjemnością zrelaksowałam się bardzo.

Cudowna lektura przeczytana z czystą przyjemnością zrelaksowałam się bardzo.

Moim skoronym zdaniem ta część była o niebo lepsza do części pierwszej czyli "Dziewczyny Gangstera".
Nel dalej rozkapryszona na maksa a Kostek zakochany po uszy Gangus - jak sam o sobie mówił... Było kilka fajnych wątków jednak trochę jak dla mnie za krótkich i za szybko się skończyły a szkoda i to zakończenie daje duzo do myslenia... kurcze trochę nie takie w stylu Autorki 😉

Dalsze losy Neli i Kostka, młoda zakochana dziewiętnastolatka,gdy dowiaduje się, że jej wybranek ma żonę, postanawia, zerwać tę znajomość. Mężczyzna nie odpuszcza i wkrótce przekonuje Nelę, że chce się dla niej zmienić.
Jakie jeszcze tajemnice skrywa Kostek?
Czy Nela zaufa mężczyźnie?
Wiele poruszających scen,jedne wywołały u mnie łzy,a drugie ciarko. Autorka buduje napięcie, aż chce się szybko czytać i odkrywać nowe tajemnice.
Czekam niecierpliwie na kolejną część tej serii.

Jakie jeszcze tajemnice skrywa Kostek?
Czy Nela zaufa mężczyźnie?

Dziewiętnastoletnia Nela dowiaduje się, że Kostek ma żonę i dziecko. Z początku nie chce mieć z nim nic wspólnego i próbuje o nim zapomnieć. Jednak serce niełatwo zmusić do tego, by przestało kochać. I te sercowe rozterki sprawiają, że Kostkowi, który jest samolubnym facetem, łatwo omamić delikatną Nelę. Jednak problemy się mnożą, a jego żona Kostka wymyślą nowe intrygi, by namieszać w życiu. Nie zamknięta przeszłość głównego bohatera sprawia, że wszystko może się wydarzyć i niczego nie można przewidzieć. Czy bohaterowie znajdą szczęście u swojego boku?

„Od dawna byłam pewna, że kiedyś pożałuję tej znajomości, ale nigdy, nawet w najczarniejszych snach nie podejrzewałam, że spotka mnie coś takiego".

Drugi tom gangsterskiego cyklu autorstwa Katarzyny Mak to kontynuacja losów Neli i Kostka, których poznaliśmy w książce „Dziewczyna gangstera”. W tej części mamy pełną pożądania historię, która rozbudza zmysły i, w której autorka nie stroni o namiętnych scen uniesień między bohaterami, a które sprawiają, że krew zaczyna krążyć szybciej, a na policzkach pojawiają się rumieńce. Katarzyna Mak postawiła w tej książce na dużo emocji i to takich, które potrafią wbić czytelnika w fotel. Epilog łamie serce, ale daje też nadzieję na szczęśliwe zakończenie. Czy jednak takie ono będzie? Nie wiem, dlatego też niecierpliwie wyczekujękontynuacji.

Bohaterowie również dostarczą nam niezły rollercoaster emocji. Ci dwoje nawzajem się przyciągają i odpychają. Iskrzy między nimi na każdym kroku i czytelnik niecierpliwie czeka, aż te iskry zamienią się w ogień. Oboje są silni, impulsywni, wiedzą, czego chcą i dążą do tego, co sobie zaplanują. I dzięki temu, że są oni tacy, nie sposób ich nie polubić. Dodatkowo należy zaznaczyć, że Katarzyna Mak naprawdę świetnie ich wykreowała, bo są to postaci z krwi i kości, barwni i wyraziści.

"Bogatym jest ten, kto kocha I jest kochany. I ten, który w tłumie składającym się z ludzkich głów,  odnajdzie przyjaciela".

Książkę Katarzyny Mak czytałam z  zapartym tchem. Ta historia okazała się wciągająca i nieprzewidywalna, przez co nie mogłam się od niej oderwać. Jeśli lubicie gorący romans z mafią w tle i nieoczywistym zakończeniem, jest to pozycja idealna.  Gorąco ją polecam i gwarantuje, że nudzić się nie będziecie.

Nela i Kostek naprawdę się kochali, jednak sekrety potrafią wiele zniszczyć. Po tym co odkryła dziewczyna, po błędzie jaki on popenił nie chce go znać. Rozum mówi że to koniec, ale serce nie potrafi się z tym pogodzić.

Kostek jak większości książkowych bohaterów jest pewny siebie i zdeterminowany, nie odpuści póki nie postawi na swoim. Robi wszystko aby Nela dała mu szansę. Tylko czy będzie tak jak wcześniej? I czy to wystarczy?

Los często rzuca kłody pod nogi, testując prawdziwość miłości. Niebezpieczny świat w jakim obraca się chłopak wcale nie ułatwia sprawy, a ukrywanie ukochanej przed światem okazuje się być nienajlepszym rozwiązaniem. Walka o zaufanie i o uczucie to dopiero początek, oboje będą musieli zmierzyć się z o wiele większymi problemami.

Realistyczni bohaterowie, skomplikowane uczucie, dwa zakochane serca i wiele przeciwności. I oczywiście akcja, która wciąga I zachęcamy do czytania tej ciekawj książki.

Wyczekiwałam z niecierpliwością kolejnego tomu losów tych bohaterów. Byłam niezmiernie ciekawa co przyniesie im przyszłość. Czy było warto czekać?

Moment, w którym Nela odkrywa największy sekret Kostka, jest dla niej jak cios prosto w serce. Dziewczyna nie wyobraża sobie kontynuowania tej znajomości. Choć uczucie do mężczyzny nie wygasło, to jednak poczucie zdrady i jej własne zasady moralne, nie pozwalają jaj na podtrzymanie tej relacji. Jednak Kosek, nie ma zamiaru odpuścić dziewczynie, która wkradła się w jego umysł i serce. Czy ona mu na to pozwoli? Czy dane im będzie nacieszyć się sobą unikając przy tym świata, w którym żyje Kostek?

Ta historia to trochę gra w kotka i myszkę – Nela ucieka a Kostek goni ją, aby mu nie umknęła zbyt daleko. Jednak jakoś pasuje mi to w tej relacji, zwłaszcza, że jest to dziewczyna z zasadami, która po prostu walczy z uczuciami i namiętnością a Kotek za wszelką cenę chce ją przy sobie zatrzymać i nie pozwala jej odejść. Autorka wyjawia tajemnice, pokazuje różne strony medalu oraz relację głównych bohaterów z różnych perspektyw. Uwydatnia różnice między nimi a zarazem to co ich łączy – potrzeba bliskości i normalności oraz uczucie, które nie zdarza się codziennie. Jednak przeszłość mężczyzny nie jest bez skazy i wcześniej czy później da o sobie znać. Kto na tym najbardziej ucierpi?

Po raz kolejny mamy tu sceny, które rozgrzeją Was do czerwoności, jak i te które podniosą poziom adrenaliny i przyprawią o dreszcz. Książkę czyta się niezwykle przyjemnie i bardzo szybko, jak przystało na pióro Pani Kasi. Zakończenie pozostawia tak wiele pytań, ale jedno z nich jest najważniejsze. Czy będzie kontynuacja? Bo to nie może tak się skończyć!

‼️RECENZJA‼️

Tytuł: Kobieta gangstera
Autor: Katarzyna Mak
Wydawnictwo: Lipstick Books

Ogromnie dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

Długo czekałam na kontynuację „Dziewczyny gangstera” i proszę dostałam świetną historię.
Pomimo że nie czytałam wielu książkę autorki to bardzo podoba mi się styl i lekkie piór. Każdą książkę do tej pory pochłaniałam bardzo szybko, bo trudno było mi się oderwać od danej historii.

Co zrobić, kiedy serce nie sługa? Nasz główna bohaterka Nela po tym, jak poznała całą prawdę o Kostku nie wiedziała, co ma robić. Czuła się rozbita, bo rozum podpowiada jej, że ma uciekać, a serce pchało ją w ramiona mężczyzny, którego pokochała. Kostek, mimo że wiedział o zagrożeniu, jakie może spaść na dziewczynę i na niego to chciał zatrzymać ją przy sobie.

Jak będzie wyglądać ich życie?
Czy wygra rozum, czy może serce?

Bardzo dobra historia. Lubię książki, w których są emocje i bohaterzy muszą wybierać i zastanawiać się, co jest dla nich lepsze. Nasza Nela kieruje się serce i, pomimo że Kostek ją skrzywdził to dalej chce z nim być i trwać przy jego boku. Kostek bardzo chce się zmienić dla dziewczyny. Próbuje to robić, ale nie jest to takie proste. Mężczyzna bardzo kocha kobietę i zrobi dla niej wszystko. Chce ją chronić, ale czy nie lepiej byłoby, jakby ją zostawił?

Moje pytanie to, dlaczego autorka znowu zostawia nas ze znakiem zapytania? Ja wiem, że to tak zwane trzymanie w napięciu jest potrzebne nam czytelnikom, ale błagam niech kolejna część ukaże się szybciej.

Kochani może powiecie „o nie znowu mafia”, ale ta książka jest o miłości i o tym, co może dla miłości zrobić. Polecam wam serdecznie, bo to bardzo dobry tytuł.

@katarzynamakautor
@lipstickbooks

#recenzja #katarzynamak #lipstickbooks #czytamlegalnie #kochamksiazki #kobietagangstera #kontynuacja #mafiawinnymwydaniu #milosc #zagrożenie #zaczytanamama86 #współpraca #promocja #polecajka

‼️RECENZJA‼️

Tytuł: Kobieta gangstera
Autor: Katarzyna Mak
Wydawnictwo: Lipstick Books

Ogromnie dziękuję wydawnictwu za egzemplarz do recenzji.

Po przeczytaniu "Dziewczyna gangstera" nie mogłam się doczekać kolejnych przygód Neli i Kostka. Tu tak jak w przypadku poprzedniej powieści okładka może Was zmylić. "Kobieta gangstera" nie jest typowym gangsterskim erotykiem. Jest powieścią pełną tajemnic i intryg, ale z drugiej strony cechuje ją pewna delikatność, którą zawdzięcza emocjom jakie przekazują nam bohaterowie stworzeni przez Katarzyna Mak.
_
Tajemnice w miłości nigdy nie są dobrym pomysłem. Tym razem nie było inaczej. Nela odkryła to czego Kostek jej nie powiedział. Zraniona i zakochana, nie chce go znać. Jednak on nie zamierza się poddać. Choć ich związek nie ma prawa istnieć, chce ją w swoim życiu. Tylko na ile jest to dla nich bezpieczne? Nela wchodzi w sam środek piekła, które kryje się za przepychem i codziennością. Czy uda im się zbudować dom o którym Kostek, dzięki niej zaczął marzyć?

Każda księżniczka chce być szczęśliwą.
Tu Nela będzie mieć długą drogę do szczęścia... A po tym co zaserwowała Autorka i co nawywijała w fabule, możemy Wam zagwarantować, że nudzić się nie będziecie a wiele się tu wydarzy.

Zaczęłyśmy naszą recenzję zdaniem, które umieściłyśmy w poprzedniej opinii, bo idealnie nam pasuje do kontynuacji tej serii.
I szczerze Wam musimy powiedzieć, że w tym temacie, o którym wspomniałyśmy wcześniej nic się nie zmieniło. Druga część serii jest tak samo dobra jak pierwsza. Dostarcza nam wiele akcji, rozterek, dramatów, niedomówień i kłamstw.
Autorka ponownie TO zrobiła. Namieszała i grała nam na emocjach. Pociągnęła tę historię w stronę, której szczerze się nie spodziewałyśmy.
Kostek i Nela to para, która dostarcza wielu wrażeń. Przy tej dwójce nie sposób się nudzić.
Pamiętacie jak Kasia zostawiła nas na zakończeniu poprzedniego tomu?
Na pewno pamiętacie, bo takie zakończenia tkwią długo w naszej głowie.
W tej części mamy to samo. Tak, Kasia zrobiła to ponownie. Z przytupem i szczęką na podłodze. Musimy przyznać, że zaskoczyła nas totalnie nie tylko tym momentem zakończenia, ale postawą Kostka, którą mogłyśmy obserwować już wcześniej. Coś w końcu do niego dotarło. Ale to nie było takie proste....

On gangster, zna się tylko na jednym.
Ona młoda wkraczająca dopiero w życie.
Ich drogi się połączyły, los tak chciał. Ale ich szczęśliwe zakończenie stanęło pod znakiem zapytania. A żeby było jeszcze ciekawej w tej części mamy do czynienia również z bohaterami drugoplanowymi, którzy sporo włożą do fabuły i w niej namieszają.
Niedomówienia sprowadzą Nelę do domu Kostka, bez jego wiedzy.
Jego żona tak łatwo się nie podda. Nie odda go bez walki, a walka będzie nierówna...
Czy Nela stanie się prawdziwą kobietą gangstera?
Czy Kostek uwierzy w miłość do dużo młodszej dziewczyny i zmieni swoje życie dla niej???
Autorka stworzyła tu bohaterów z charakterem.
Irytujących miejscami, naiwnych i niezdecydowanych. Oboje muszą podjąć niełatwe decyzje. Rozum im podpowiada, że najlepszym wyjściem jest ucieczka od siebie. Jednak serce co rusz przyciąga ich do siebie.
Walka serca z rozumem będzie trwać. Kto zwycięży?
Koniecznie musicie poznać historię Neli i Kostka 💋
A Wam zazdrościmy, że ta historia jeszcze przed Wami 🔥🔥🔥🔥

Każda księżniczka chce być szczęśliwą.

I szczerze Wam musimy...

Hejka. Przypadkowo na fb wyskoczylo mi tytul ksiazki kobieta gangstera. Lubie takie ksiazki. Od jakiej czesci zaczac czytac?

• Od wydawnictwa
  • Romans
  • Erotyk
  • Przeczytane w 2023
  • Prawdziwe Historie
  • Książki poruszające

Dodaj cytat z książki Kobieta gangstera