Nowoczesny Networker

Okładka książki Nowoczesny Networker Mateusz Chodacz, Wojciech Rubin
Okładka książki Nowoczesny Networker
Mateusz ChodaczWojciech Rubin Wydawnictwo: wydano nakładem autora poradniki
poradniki
Nowoczesny Networker - Jak skutecznie budować Network w erze cyfrowej?
wydano nakładem autora
2021-05-28
2021-05-28
marketing biznes network marketing mlm biznes online sieciowisko

Książka bez owijania w bawełnę, z konkretnym przekazem i mega dawką cennych wskazówek i realnych rozwiązań nie tylko dla początkujących Networkerów, ale również dla tych bardziej doświadczonych. Nieszablonowy język i proste przykłady z życia wzięte pokazują w niesamowity sposób, jak pracować w mediach społecznościowych w XXI wieku.

Książka pokazuje jak powinien wyglądać nowoczesny Network Marketing, żeby przynosił namacalne efekty i zyski. Piętnuje tym samym wiele przestarzałych metod, które psują zwyczajnie ten biznes nieograniczonych możliwości. Pokazuje również wiele błędnych przekonań i blokad, które sami sobie tworzymy lub po prostu pielęgnujemy przez lata, często zupełnie nieświadomie!

Obowiązkowa pozycja dla każdego, kto chce budować swoja markę osobistą i zarabiać w nowoczesnym wydaniu marketingu sieciowego!
Polecam!!!

Książka pokazuje jak powinien wyglądać...

Dopiero zaczęłam lekturę, ale już mogę powiedzieć, że to bardzo fajna pozycja. Konkrety, lekki język, czyta się szybko i przyjemnie, już z pierwszego rozdziału dużo można wdrożyć 🙂

Mega praktyczna wiedza na dzisiejsze czasy. Łamie utarte stereotypy pozwalając nadążyć Network'erom za obowiązującymi dziś trendami.
Gorąco polecam.

Gorąco polecam.

Świetny poradnik jak działać w marketingu sieciowym. Kompleksowa wiedza jak dzialac, konkretne przyklady i wskazowki, które mozna od razu wdrazac i osiagac swoje cele. Polecam !

• Wyzwanie FKN

Dodaj cytat z książki Nowoczesny Networker