Okładka książki Magia : biała i czarna magia, rytuały magiczne, magia zapachów, magia świec, magia kolorów i kamieni szlachetnych Maria Bucardi
Maria Bucardi Wydawnictwo: Bielsko-Biała Maria Bucardi ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
Bielsko-Biała Maria Bucardi
2007-01-01
2007-01-01
magia mikstury zaklęcia rytuał rytuały magiczne magiczny mariabucardi bucardi rytualistyka tarot wróżenie

Uwielbiam tą pozycję ❤️❤️ Dzięki niej można zrozumieć podstawy magii i ezoteryki. Każda czarownica czy mag powinien ją mieć ! Można znaleźć tutaj multum wiedzy od białej magii po magię ochronną, która jest bardzo ważna. Uważam że książka jest dobra zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych. Książka jest bezcenna!

Zachwyciła mnie wiedza zawarta w tej książce. Często do niej wracam. Zmusza do uważności i refleksji, do pogłębienia naszej wiedzy, ale znajdziemy tu również skuteczne porady cudownej autorki.

Kompletna wiedza na temat afirmacji, talizmanów, wybrane rytualy ochronne, bogactwa, działanie kolorów, magia świec, kamieni szlachetnych, święta magiczne, żywe kamienie, jak wybrać pomoc magiczną, czy wróżka może wpływać na nasze życie, jak rozpoznać osoby magiczne nie warte zaufania, Istoty światła, kim są, co robią, Dzieci Indygo i Dzieci Kryształowe. Wybrane wywiady z Maria Bucardi.

Nowa edycja, kompletnie zmieniona i rozszerzona w miesiącu maju 2011. Książka zawiera mnóstwo dodatkowych informacji, których nie było wcześniej, zostały zawarte w odpowiedzi na setki Waszych pytań. Zawiera także nowe rytuały i zaklęcia magii ochronnej (ochrona przed wampirami, atakami, złymi silami) i mnóstwo innych ciekawostek. Ze starej książki, którą znacie pozostała tylko częściowo okładka, schemat, czyli budowa i cena :) Życzę wspaniałych doświadczeń magicznych i z całego serca dziękuję za każdy list i każdy kontakt, który mamy wspólnie. Niech nowa "Magia" będzie dla Ciebie osłodą każdego dnia, miłą lekturą do poduszki, wskazówką na drodze. Niech zawarte w niej informacje pomogą Ci usunąć wszelkie zło, depresję, negatywność z życia, by każdy dzień był pełen szczęścia i miłości! Tego Ci życzę i po to stworzyłam tę książkę. Twoja Maria Bucardi

Prosta, pomocna książka w życiu codziennym. 😊 Polecam!

Prosta, pomocna książka w życiu codziennym. 😊 Polecam!

Bardzo ciekawa pomocna książka która uczy jak działa magia

Bardzo ciekawa pomocna książka która uczy jak działa magia

Bardzo prosto napisane ale zarazem ogrom wiedzy! Polecam!

Bardzo prosto napisane ale zarazem ogrom wiedzy! Polecam!

Namaste. Informacje zawarte w tej książce, są po prostu bezcenne. Genialny przewodnik po magii kolorów, kamieni, świec, aż po magię kadzideł. Genialny poradnik. Autotka powinna dostać ezoterycznego Nobla. "Eoznobla" 😇

• 🔮 Okultyzm, magia, ezoteryka itp.