Bieszczady pełne wrażeń

Okładka książki Bieszczady pełne wrażeń Martin Martinger
Okładka książki Bieszczady pełne wrażeń
Martin Martinger Wydawnictwo: Bezdroża Seria: ActiveBook turystyka, mapy, atlasy
turystyka, mapy, atlasy
ActiveBook
Bezdroża
2022-05-31
2022-05-31
Bieszczady

Jest świetna. O wszystkim o czym usłyszę lub przeczytam w innym miejscu mogę później doczytać w tym przewodniku.

Świetny przewodnik.

Świetny przewodnik.

Jedzie ze mną w Bieszczady! Przewodnik pozwolił mi przygotować tygodniowy pobyt w Bieszczadach. Pewnie będzie lało przez kilka dni, dlatego ucieszył mnie rozdział o tym co robić w czasie niepogody w tych górach. Bardzo polecam.

Jedyne do czego się przyczepić mogę, to fakt, że mając tą książkę w podróży po prostu mi odpadły ostatnie kartki :-D mało jest mobilna jak na podróżniczy podręcznik. Co do treści - majstersztyk i szapoba.

Szanowni Państwo,

Serdecznie polecam te książkę.

Jest ona bardzo ciekawa, pomocna, czytając poszczególne opisy miejsc, które będę chciał odwiedzić ciekawią mnie już od samego początku, a później idąc danym szlakiem z tylu głowy miejsca opisane przez autora same rysują się w głowie.

Ciekawym pomysłem są też linki, które przed wyruszeniem czy też w trakcie pieszej wędrówki ułatwiają dalsza cześć wyżej wspomnianych „rysunków” i wędrówki.

P.S - Panie Martinie. Proszę dalej robić to co Pan robi i w przyszłości liczę na równie udane egzemplarze. Takie jak ten.

Pozdrawiam

Szanowni Państwo,

Serdecznie polecam te książkę.

Mam tę przyjemność, że znam autora osobiście i nie mogłam doczekać się tego przewodnika. Wiem, że Martin włożył w tę książkę całe swoje serce i wolny czas. Nie jest to kolejny nudny przewodnik o oklepanych szlakach przez połoniny z przerośniętym wstępem geologiczno-historyczno-filozoficznym. Znajdziemy tu trasy dla każdego - z rowerem, psem, kajakiem, trasy z punktu A do B jak i spacery w formie pętli. Dla każdego coś ciekawego.

Wypoczynek w Bieszczadach nie musi kojarzyć się z przeludnionym szlakiem do Chatki Puchatka, za to można zapoznać się z mniej znanymi trasami np na odremontowaną wieżę na Korbanii. Martin zaprasza nas również do zapoznania się z dolinami pełnych zapomnianych wsi, gdzie jedyną oznaką dawnej ludzkiej egzystencji są pozarastane cmentarze i ukryte piwnice.

Opisy tras poprzeplatane są krótkimi ciekawostkami na temat nieistniejących wsi, wciąż dumnie stojących cerkwi, panoram, odkryciach archeologicznych, historii Bojków i innych.

Jest to zdecydowanie przewodnik, który powinien stanąć na półce każdego Bieszczadofila.

Rzucić wszystko i uciec w Bieszczady! Chyba nigdy az tak mnie to nie korciło jak obecnie. Mam cichą nadzieję, że jednak uda się w tym roku skorzystać z przewodnika który chyba znam już na pamięć #bieszczadypełnewrażeń z @bezdroza.pl Korzystając z niego już powoli sobie planuje jak chciałabym wykorzystać czas bo to, że będzie aktywnie nie ulega wątpliwości 🙃 Przewodnik podzielony jest na wycieczki piesze, rowerowe oraz wszelkiego rodzaju pozostałe aktywności. Każda z wycieczek pokazuje sredni czas, wysokosci i długość trasy. Wg mnie najciekawsza jest trzecią część przewodnika. Tutaj znajdziemy propozycje na dni deszczowe, gdy spadnie snieg czy tez takie spędzanie czasu jak np nocleg w dziczy czy wycieczka kolejką wąskotorową. Ta baaaardzo polecam, miałam okazję rok temu nią jechać i powiem Wam, że wrażenia mega! W jaki sposób jeszcze można odkrywac Bieszczady dowiecie sie z przewodnika który bardzo polecam!

Rzuciłam wszystko, spakowałam plecak i z przewodnikiem wyruszyłam w Bieszczady pełne wrażeń! Podziękowania dla autora, przenosi w nieznane, dzikie miejsca które dają wytchnienie :) szczegółowy opis tras nie pozwoli się zgubić, a ciekawe informacje umilają podróże, serdecznie polecam wszystkim miłośnikom gór!

Przewodnik, który zachwyca swoim wnętrzem. Piękne zdjęcia ❤️ i bogata treść. Autor przewodnika. Określenie charakteru i parametrów każdej trasy ułatwia wybór. Przeglądając przewodnik byłam zachwycona i zachęcona, żeby rzucić wszystko i jechać w Bieszczady 😉
Jeden dział przykuł moją uwagę szczególnie "spróbuj czegoś nowego" to dział, który jest idealny żeby wyjść ze swojej strefy komfortu i złapać oddech w pełną piersią w Bieszczadach.

Myślałem że o tym paśmie wiem dużo ale jak się okazało ten przewodnik dopiero mi dużo pokazał ! Miejsc w które wcześniej nie pomyślałem zajść ! Super opisy tras, bardzo czytelnie i rzetelnie wytłumaczone a dodatkowym i dużym plusem są tipy od Martina i ślady gps tras! Na prawdę warto przeczytać i wybrać się w Bieszczady razem z tym przewodnikiem jak i z autorem Martinem!

• Bieszczady
  • Dookoła świata
  • .2022
  • BIESZCZADY
  • Podróżnicze

Dodaj cytat z książki Bieszczady pełne wrażeń