Bieszczady to, co najważniejsze

Libra
Bieszczady historia turystyka
turystyka, mapy, atlasy
Bieszczady historia turystyka

Jako dawny mieszkaniec Bieszczadów znalazłem tu wiele ciekawostek o których nie miałem pojęcia. Tekst jednak bardzo chaotyczny i pełny powtórzeń. Forma telegraficznego skrótu. Bardzo dużo ciekawych zdjęć, które jakoś ratują całość.

Myślałem, ze nic nowego się nie dowiem o Bieszczadach. A tu proszę... Pełne zaskoczenie. Mało tego, książka zmotywowała mnie do dalszych poszukiwań o historii i ciekawostkach bieszczadzkich.
W zasadzie ma jeden minus... za krótka ;)

Piękne wydana, pełna faktów, ciekawostek, niezwykle interesujących, często niepublikowanych dotąd fotografii. Jak dla mnie szczególnie ciekawe rozdziały o cerkwi, koniach i UPA.

Moja subiektywna ocena będzie dość krótka. Jako plusy książki wymienię ładne wydanie dobrą jakość oraz dużą ilość zdjęć, niestety moim zdaniem treść książki nie "powala" jest to zbiór krótkich opowiadań - które mnie niczym nie zaskoczyły.Osoba, która interesuje się historią jak i samymi Bieszczadami z książki nie wiele wyniesie. Biorąc książkę do rąk czytając ją czekałem z...

• Zakupy podróżniczo-przyrodnicze
  • Bieszczady
  • .2020
  • Dookoła świata
  • Chcę kupić

Dodaj cytat z książki Bieszczady to, co najważniejsze