Narodziny gniewu / Otchłań nienawiści

Okładka książki Narodziny gniewu / Otchłań nienawiści Joanna Jax
Okładka książki Narodziny gniewu / Otchłań nienawiści
Joanna Jax Wydawnictwo: Wydawnictwa Videograf S.A. Cykl: Zemsta i przebaczenie (tom 1) powieść historyczna
powieść historyczna
Zemsta i przebaczenie (tom 1)
Wydawnictwa Videograf S.A.
2020-07-01
2020-07-01
historia wojna rodzina uczucia miłość

Pierwszą książką ,którą przeczytałam autorki J.Jax była "Córka fałszerza" następną "Saga von Becków" .Teraz przyszła kolej na "Zemsta i przebaczenie ".Zaczęłam czytać i przepadłam w czeluściach stron tej historii ,napisana świetnym piórem pani Joanny. Powieść długa jak przystało na sagę ale czyta się szybko,miło i przyjemnie. Posiada wszystkie cechy ,które lubię. Jest super bohater ( i to nie jeden) jest i zły (którego historia jest również ciekawa),krótkie rozdziały (bo wiem ,że mogę w każdej chwili zrobić ,krótką przerwę a przyznać muszę ,że ciężko się od niej oderwać),tematyka wojenna,szpiegowska(lubię i nic tego nie zmieni) przeplatana wątkiem miłosnym. itd długo by wymieniać.
Świat bohaterów wciągnął mnie do siebie pozwalając zaprzyjażnić ,polubić prawie ,że uzależnić. Niestety niedługo będziemy musieli się rozstać .To będzie trudne pożegnanie .
Pani Joanno Jax dziękuję .

Rewelacja,polskie przeminęło z wiatrem.

Rewelacja,polskie przeminęło z wiatrem.

Polecam zapowiada się interesująco

Polecam zapowiada się interesująco

Uwielbiam książki Joanny Jax. Czytam wszystko po kolei mimo że czekają jeszcze inni autorzy. I ta seria mnie nie zawiodła. Trudne wybory ludzi uwikłanych w wojnę, ale napisane w taki sposób, że przenoszę się do innej rzeczywistości i towarzyszę jej bohaterom.
Bardzo polecam!

Bardzo polecam!