Piąta powieść

Konrad Modzelewski Wydawnictwo: Empik Go kryminał, sensacja, thriller
Empik Go
2022-03-28
2022-03-28

Ciekawy pomysł, ale trochę za długa, trochę zbyt dużo zbyt dokładnych opisów rzeczy i wydarzeń, które nic do fabuły nie wnoszą.

Zabawna, inteligentna choć zaciąga fantastyką. Dobrze się czytało, bo taka inna niż wszystkie.

Fajna - to słowo najlepiej opisuję tę powieść. Czyta się ją przyjemnie, z zainteresowaniem, pomysł jest ciekawy. Ale właśnie tyle, nie więcej

Fajna. U mnie forma audiobooka. Polecam. Ciekawa tematyka.

Fajna. U mnie forma audiobooka. Polecam. Ciekawa tematyka.

Rewelacyjna książka! Inteligentna, zabawna i bardzo oryginalna. Fabuła wciągająca, a zakończenie nie rozczarowało:)

Główny bohater - fotograf Larry, w trakcie lotu samolotem staje się świadkiem samobójstwa młodej dziewczyny, która przed śmiercią zostawia mu książkę. Mężczyzna odkrywa, że treścią książki są jego przeżycia. Co więcej, według książki Larremu pozostało niewiele życia. Odtąd, mężczyzna będzie starał się zmienić los i nie dopuścić do swojej śmierci.
Trudno faktycznie ocenić tę powieść. Jej styl, sposób narracji i szczypta humoru jak dla mnie na plus. Sama fabuła, chociaż z dozą fantastyki, za którą nieszczególnie przepadam, wydała mi się nawet ciekawa.

Trudno faktycznie ocenić...

Nie spodziewałam się znalezienia takiej pozycji na dziale k/s/t, bo pachniała mi trochę...sama nie wiem. Fantastyką? Młodzieżówką? Jakby nie patrzeć, książka jest przyjemna i dobrze się czyta

Fajny pomysł.

Fajny pomysł.

Absolutna przeciętność. Fabuła wymyślona dość interesująco, ale w środku przegadana bez emocji i ciekawości.

Koncept ciekawy, chwilami zabawna. Lektor na empik go CUDOWNY, ale mimo wszystko z dziurami logicznymi jak również historia mało przekonująca i "zły" z psuednimem generał kiczowate

• Audiobooki
  • Przeczytane w 2022