Ta chwila

Inanna
2022-03-25
2022-03-25

Plagiat

"Ta chwila" to książka niezwykle emocjonalna, a zarazem subtelna. Piękna historia miłosna, która nie należy do najłatwiejszych. Niesie ze sobą przesłanie, że nie powinno się zamykać na innych, rezygnować z marzeń i walczyć o szczęście za wszelką cenę.
Znalazłam opinię, że to plagiat książki Izabeli M. Krasińskiej. Nie czytałam tej powieści, więc nie mogę się odnieść do tego zarzutu. Oceniam to, co przeczytałam.

2049

Książka „Ta chwila” Darii Białek to historia Ewy i Jakuba, których los popchnął w swoje ramiona.
Świat Ewy ulega zmianie w momencie wypadku. Jakub to jeden ze strażaków, który udziela kobiecie pierwszej pomocy. To jego głos słyszy Ewa, gdy jest nieprzytomna. Jakub postanawia dowiedzieć się jak przebiega rekonwalescencja uratowanej kobiety. Po kilku miesiącach drogi bohaterów ponownie się przecinają.
Jak potoczą się losy dwojga bohaterów?
Jak zmieni się życie Ewy i jakie poniesie skutki?
Czy tajemnice kiedyś wyjdą na jaw?
Czy da się żyć w niepewności i strachu?
Książkę czyta nie lekko. Zachęciła mnie okładka z nowości na Legimi.
Szczerze to nie wiem, czy to plagiat, czy nie jak twierdzą inni, którzy dodali poprzednie komentarze. Ale z chęcią przeczytam niby taką samą książkę wydaną w 2016 roku i ocenię.

Książka nie jest plagiatem. Proszę nie wysuwać niesłusznych ani tym bardziej niepotwierdzonych oskarżeń.

Przeczytałam , podobała mi się ale kurczę nie wiem co myśleć , opinie innych mówią, ze to plagait mhm...

Plagiat

To jest chamski plagiat. Książka została przepisana. Na polskim rynku wydawniczym oryginał ma tytuł Pod skrzydłami miłości i jego autorką jest Izabela M Krasińska.

• P: Lekarze
  • Przeczytane e-booki
  • Przeczytane 2022
  • Czytam Polskich Autorów!

Dodaj cytat z książki Ta chwila