Things We Never Got Over

Okładka książki Things We Never Got Over Lucy Score
Okładka książki Things We Never Got Over
Lucy Score Wydawnictwo: That’s What She Said Publishing Cykl: Knockemout (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Knockemout (tom 1)
Things We Never Got Over
That’s What She Said Publishing
2022-01-13
2022-01-13
9781945631832
Inne

Okładka książki Gin Fling Claire Kingsley, Lucy Score
Gin Fling Claire Kingsley, Lu...
Okładka książki Highball Rush Claire Kingsley, Lucy Score
Highball Rush Claire Kingsley, Lu...
Okładka książki Bourbon Bliss Claire Kingsley, Lucy Score
Bourbon Bliss Claire Kingsley, Lu...

Książka całkiem dobra. Szybko się czyta. Jednak bohaterowie nie do końca przypadli mi do gustu. Często byli irytujący. Wydaje mi się też że niepotrzebnie jest tak rozwleczona na tyle stron. Spokojnie można by ją skrócić i historia nic by na tym nie straciła. Jednak całość nie wypadła źle.

Bardzo przyjemna i taka cozy historia 🥰 motyw uciekającej panny młodej i miejscowego wikinga bardzo przypadła mi do gustu ❤️

Jeśli lubicie, kiedy akcja powoli się rozkręca, małomiasteczkowy klimat i dużo zwrotów akcji to sięgnijcie po tę książkę.
W większości książkach tego typu są tylko wątki romantyczne i w sumie na tym bazuje cała historia. W tym przypadku powieść skupia się na głównej bohaterce i jej problemach, które nagle spadają na jej głowę oraz na jej relacji z siostrzenicą. Oczywiście pojawia się pewien przystojniak, który jej pomaga, ale jednak fajnie czekało się (trochę dłużej niż zwykle) aż coś się między nimi wydarzy. Mimo, że kibicowałam tej parze, bardzo denerwował mnie główny bohater: jego sposób bycia, to jak się zwracał do dziewczyny i w ogóle jego sposób myślenia. Niespecjalnie go polubiłam. Odwrotnie natomiast było z główną bohaterką, z którą w niektórych momentach się utożsamiałam, i którą bardzo polubiłam. Wspaniale wykreowane było całe społeczeństwo Knockemount, jak i ludzie tam mieszkający byli fantastyczni. Wszyscy tam plotkują i nic nie da się ukryć, a jeśli zrobisz coś złego mogą ci nie powiedzieć ,,dzień dobry'' na ulicy. Naprawdę fajnie się czytało takie sytuacje i dodatkowo nieamowicie wprowadzało to w cały klimat książki. Mimo wszystko trochę mnie rozczarowała. Spodziewałam się czegoś więcej, ale i tak historia jest fantastyczna, a zakończenie totalnie w moim guście.

To jedna z tych książek, gdzie zaczynając czytać, już znasz zakończenie. Fabuła jest przewidywalna, a niektóre teksty przyprawiały o ciarki żenady. Przyznaje jednak szczerze , podobała mi się ! Łatwo było wejść w małomiasteczkowy klimat , a historia mimo że błaha była przyjemna w odbiorze. Dobra odskocznia po cięższych pozycjach. Z ciekawości sięgnę po kolejne tomy.

Co prawda książka nie chwyciła mnie za serce i nie sponiewierała powodując, że zarwałam noc, jednak była to niesamowicie ciepła, piękna, a także z odrobiną pikanterii historia. Serdecznie polecam, świetnie się bawiłam czytając. Książka była bardzo zabawna, teksty i rozmowy bohaterów prześmieszne. Do tego Naomi była cudowna i Knox również był cudowny, chociaż każde na swój sposób, ale zdecydowanie lubię takie zestawienia, pogodna i cudowna dziewczyna i mrukliwy i zamknięty w sobie facet. Ich relacja była naprawdę świetna, zarówno to rozwijające się uczucie jak i ich relacje fizyczne. Do tego niesamowicie podobały mi się postacie drugoplanowe, mieszkańcy miasteczka jak i bliscy głównych bohaterów, takie relacje i takich ludzi dookoła chciałby chyba każdy. Naprawdę pięknie wykreowany świat i historia, taka ciepła, lekka i podnosząca na duchu. Na pewno już po przeczytaniu książki zobaczyłam, że to pierwszy tom serii, drugi opowiada o Nashu a trzeci o Lucienie, a biorąc pod uwagę epilog pierwszego tomu, zniechęciłam się do czytania drugiego tomu :/ nie wiem czy sięgnę po drugi i trzeci.

Swietna książka

Swietna książka

Recenzja:
🌼To co zostaje w nas na zawsze- Lucy Score🌼
5/5⭐️
🌼Ta książka to jest po prostu moje kwietniowe odkrycie, dawno tak się nie uśmiałam na żadnej książce, kocham poczucie humoru jakie autorka przelała na bohaterów.
🌼Książka ma bardzo ciekawą fabułę, mnóstwo plot twistów których tutaj się absolutnie nie spodziewamy jako czytelnicy co czyni książkę jeszcze bardziej ciekawą.
🌼Głowni bohaterowie są cudownie wykreowani, ich charaktery są tak różnorodne co sprawia że idealnie do siebie pasują, wszystko współgra razem i tworzy piękną całość.
🌼Przerażeni grubością? Styl pisania autorki sprawia że tą książkę czyta się niesamowicie szybko, płynie się przez nią tak, że nawet nie zdążysz się zorientować a już będziesz zamawiać kolejną część.
🌼Pokochałam tą książkę w każdym znaczeniu tego słowa, kocham w niej wszystko, zakończenie pozostawia wiele pytań przez co od razu chce się sięgnąć
po kontynuację.
🌼Myślę że jest to warty przeczytania, dosyć luźny romans, sceny zbliżeń są w bardzo przystępny sposób opisany za co kocham tą książkę, myślę że idealny odmóżdżacz.
🌼tags:
#bookstagrampl #bookstagram #bookstagrampolska #bookphotography #booklover #bookcommendations #recenzjaksiążki #foryou #asthetics #książka #ksiazkoholizm #książkoholik #rearder #reading #fyp

Recenzja:
🌼To co zostaje w nas na zawsze- Lucy Score🌼
5/5⭐️

Bardzo przyjemna, lekka lektura. Trochę pikantnych scen, trochę akcji. Świetny małomiasteczkowy klimat. Nie jest to powieść najwyższych lotów stylistycznych, ale na lato, dla relaksu - świetnie się nadaje.

Bardzo trudno mi zrozumieć fenomen tej powieści i tak wysokie oceny wśród czytelników :( Uwierala mnie jej długość- fabuła spokojnie mogła zakończyć się na 300-400 str, gdyż wiele scen było rozwlekłych, nudnych i nieistotnych, nie wspominając o żenujących scenach erotycznych. Najgorszy do przebrnięcia był natomiast sam język, bardzo prosty, czasem niepoprawny gramatycznie, a momentami prostacki i wulgarny. Dodatkowo, z uwagi na wiele kalek z angielskiego można odnieść wrażenie, że została przetłumaczona przez Google translator… Rzadko kiedy zmuszam się do dokończenia książki, która w ten sposób zawodzi, natomiast w tym wypadku do końca liczyłam, że nadejdzie moment rehabilitacji. Niestety, dla mnie zbyt ‚cheesy’ w zbyt wielu wymiarach.

Daje 4, żeby nie mieć poczucia straconego czasu.
Książka napisana z jakimś pomysłem, ale niespójna, nielogiczna, momentami chaotyczna. Bohaterowie albo bardzo naiwni albo stylizowani na herosów. Historie albo bardzo nudne albo mało realistyczne.
Sceny erotyczne opisywane tak, że bardziej śmieszą niż pobudzają wyobraźnię.
Nie rozumiem fenomenu tej książki. Jest wiele innych obyczajowek, które są bardziej wartościowe.

Daje 4, żeby nie mieć poczucia straconego czasu.
Sceny erotyczne opisywane tak, że bardziej śmieszą niż pobudzają wyobraźnię.
Nie rozumiem fenomenu tej książki. Jest wiele...

• Romans