The American Roommate Experiment

Logo plebiscytu Książka Roku Nominacja w Plebiscycie 2023
Okładka książki The American Roommate Experiment
Elena Armas
Logo plebiscytu Książka Roku Nominacja w Plebiscycie 2023
Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Spanish Love Deception (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Spanish Love Deception (tom 2)
The American Roommate Experiment
Otwarte
2023-02-22
2023-02-22
2022-09-06
Marta Magdalena Borkowska
Inne

Od eksperymentu do miłości?

Przyjemny i wciągający romans. Bardzo fajni, dający się lubić bohaterowie. Podobało mi się ale nadal Spanish love deception jest dla mnie numerem jeden od Eleny Armas.

Dobry romans, nic więcej ale też nic mniej

Dobry romans, nic więcej ale też nic mniej

Taki comfort book. Historia trochę ckliwa i mało realna, ale sympatyczna i dobrze się czyta. Na plus, że nie trzeba się uczyć nowych postaci i taka trochę kontynuacja, ale zupełnie inny wątek i inni bohaterowie.

Zaczęłam czytać i nie dałam rady dokończyć - infantylne, durne - no głupie po prostu

Nie sądziłam że dam tej książce tak wysoką ocenę oraz że tak szybko ją wciągnę! Totalne zaskoczenie, świetna historia, przesłodka, rozczulająca, zabawna. Naprawdę dawno się tak nie uśmiałam! Lucas jest wspaniały, zabawny, troskliwy, czuły! Naprawdę PRZEPADŁAM. Świetnie się bawiłam.

Pierwsza część była super ale druga skradła mi serce ♥️ tak po prostu
💜/10
Polecam !

Pierwsza część była super ale druga skradła mi serce ♥️ tak po prostu
💜/10
Polecam !

Typowy słodki romans, co tu dużo mówić.

Mi się osobiście średnio podobał, ale tylko dlatego że nie jestem fanką tego gatunku.

Główna bohaterka od początku książki ma obsesję na Lucasie, stalkowala go na instagramie a gdy się pojawia ciężko jest jej wydukać jakieś sensowne zdanie.
Zabawne było to jak się poznali aczkolwiek nasza Rosi moim zdaniem za bardzo dramatyzuje.

Mimo wszystko bawiłam się bardzo dobrze czytając, muszę przyznać że urocze były eksperymentalne randki Rosi i Lucasa i sama z chęcią bym chciała takie przeżyć.

Lucas to chłopak idealny, posiadający talent kulinarny, a kiedy mówił po hiszpańsku dosłownie rozpływałam się.

Interesujące było to że Rosalyn (Rosi) była pisarką, która straciła wenę a czas na oddanie drugiej ksiazki zblizal sie bardzo szybko, jest to unikatowa opowieść i zupełnie inna od wszystkich co jest na PLUS.

Słowo "majteczki" które zresztą pojawiło się w książce było cringowe i według mnie niesmaczne ://

Typowy słodki romans, co tu dużo mówić.

Zabawne było to jak się poznali aczkolwiek nasza Rosi moim zdaniem za bardzo...

Chcę takiego Lucasa

Chcę takiego Lucasa

Wg mnie lepsza część niż Spanish Love Deception.
Czy była idealna? Oczywiście, że nie. Czy sprawiła przyjemność? Tak i chyba to najważniejsze
Lekka, przyjemna historia Rosie oraz Lucasa, niestety na długo nie zostaje w pamięci.
Lucas surfer, przekochany chłopak, dbający o wszystkich dookoła siebie, jednak skrywający swoje problemy.
Rosie, strasznie chaotyczna dziewczyna, próbująca zmienić swoje życie i zostać pisarką. Czy jej to wyjdzie? Trzeba przekonać się samemu czytając ten delikatny slow burn. Proszę jednak nie nastawiać się na idealny romans 😂

Wg mnie lepsza część niż Spanish Love Deception.
Rosie, strasznie chaotyczna dziewczyna,...

bardzo fajna, coś chciałam więcej napisać ale zapomniałam bo pisze to po jakiś 2 tygodniach ponad od przeczytania książki. na końcu zdecerwowalo mnie coś typu że on twierdził ze ona zasługuje na kogoś lepszego(jakby wtf, let her decide what she wants),wrocil do siebie i trochę nie walczył o tą miłość. nie pamiętam dokładnie ale tak jakoś było że mnie coś takiego zdenerwowało. ale overall nie zaważyło to bardzo na mojej ocenie, bardzo mi się podobała, ale też dawno nie czytałam żadnego romansu więc może też że wszystkiego byłabym zadowolona

• Romans
  • Audiobooki