Zatraceni w sobie 2

Okładka książki Zatraceni w sobie 2 K.M. Dyga
Okładka książki Zatraceni w sobie 2
K.M. Dyga Wydawnictwo: Szósty Zmysł Cykl: Seria Zatraceni (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Seria Zatraceni (tom 2)
Szósty Zmysł
2022-02-09
2022-02-09

Okładka książki Gorąca trzydziestka antologia K.M. Dyga, Greta Eden, Joanna Izdebska, Ewelina Krucza, Helena Leblanc, E. Lorenc, P. Lorenc, Monika Nawara, Leonia Oscar, Joanna Serafin, Anna A. Sosna, Ola Sukiennik, Magdalena Szponar
Gorąca trzydzi... K.M. Dyga, Greta Ed...

Zatraceni w Sobie
Tom 2

Pewnego dnia Ida zauważa, że jakąś piękna kobieta wymyka się z pokoju ukochanego. Ida jest zraniona tym co widzi i postanawia wcielić się w rolę idealnej asystentki. Z powodzeniem realizuje to, do czego została zatrudniona, czyli mówienie prezesowi „nie”.
Do tego wszystkiego jej biedne serce wciąż jest rozdarte pomiędzy dwoma mężczyznami. Dlaczego tak jest? 🤔 Dlaczego nie może się zdecydować? 🤔
Kobieta nie umie ponownie zaufać Konradowi, ale też nie potrafi zapomnieć Takashiego. Kogo wybierze kobieta? 🤔
Problem jest w tym, że żaden z nich nie ułatwia jej podjęcia decyzji. Obaj mężczyzni są gotowi, żeby ją wspierać.
Na kobietę spada nagła informacja ze jej ojciec żyje, ma sie dobrze, na dodatek zajmuję się nielegalnymi interesami. Jakimi? 🤔
Kim on jest tak na prawdę? 🤔 Dlaczego teraz Ida się o tym dowiaduje? 🤔
Czy jej coś grozi? 🤔
Na te pytania znajdziecie odpowiedzi jak sięgnięcie po książkę 📖.

Zacznę od tego, że według mnie ten tom ma bardzo rzucająca się okładkę w oczy, bardzo mało jest takich okładek.
Historia mi się podobała, styl autorki jest lekki, przez co książkę czyta się sprawnie. Szkoda mi było Idy bo została zraniona i to przez bliskie jej osoby a to boli bardzo.

Polecam Wam tę pozycję 📙 📖 ♥️.

Bardzo dziękuję wydawnictwu za egzemplarz ❤️.

Współpraca reklamowa @wydawnictwoszostyzmysl

Zatraceni w Sobie
Tom 2

Cudowna trylogia. Polecam

Cudowna trylogia. Polecam

Świetna !

Świetna !

Dwie części w ciągu dwóch dni. Dzieje się tyle, że sama nie wiem kiedy przeczytałam kolejna. Wszystko jest spójne i gra ze sobą.

Przeczytałam na raz i ogromnie smutno było mi się żegnać z bohaterami, których polubiłam od samego początku. "Zatraceni w sobie" to historia o miłości pełnej wyzwań, o niepowodzeniach, niebezpieczeństwie a także wielkich, niełatwych wyborach.

Ta część podobała mi się jeszcze bardziej niż pierwsza. Sporo tu się dzieje. Konrad walczy z uzależnieniem od leków po postrzale. Takashi przylatuje do Polski. Ida wspiera przyjaciela, choć słyszy przy tym przykre słowa.

Kobieta postanawia wyjechać z Takashim, żeby sprawdzić które uczucie okaże się silniejsze. Ja bym wybrała inaczej, ale to jej życie.

Po przeżyciu upojnych chwil z kochankiem - nie powiem którym - Idalia zostaje gwałtownie przywrócona do rzeczywistości.

Ujawnia się jej rodzina, brat czegoś od niej chce. To może nie skończyć się dobrze. Na pomoc ruszają czterej wspaniali: prezes Konrad, ochroniarz Tomek, samuraj Takashi i fighter MMA Darek, jej konkurencja.

Powieść jest pełna humoru i nietypowych zwrotów akcji. Prócz miłosnych zawirowań są tu sceny walki, bohaterowie kilkakrotnie lądują w szpitalu, są śledzeni przez mafiosów. Nie brak adrenaliny. Zakończenie jest świetne. Przede mną jeszcze trzecia część.

Po przeżyciu...

Nie przepadam za trójkątami miłosnymi oraz mafijnymi klimatami, a paradoksalnie Zatracani mają w sobie oba te motywy. Jednak pierwszy tom naprawdę bardzo mi się podobał, chociaż wzbudzał skrajne emocje, nie mogłam oderwać się od czytania. Zakończenie było zaś takie, że wiedziałam, iż sięgnięcie po Zatraceni w sobie 2 będzie tylko kwestią czasu. Drugi tom za mną, a co o nim myślę?

"Zatracenie w sobie 2" K.M. Dygi to bardzo dobry romans z wątkiem mafijnym. Książka jest kontynuacją losów bohaterów z poprzedniego tomu "Zatraceni w sobie".

Nie mogłam się oderwać od tej historii. Byłam ogromnie ciekawa jakie losy czekają bohaterów bo bardzo ich polubiłam. Ta książka miałam wszystko o czy lubię czytać. Niebezpieczne sytuacje, akcje od jakiej nie sposób się oderwać, dylemat, którego mężczyznę główna bohaterka wybierze i porywające wyznania miłości 😍

Moją ulubioną postacią jest samuraj Takashi. On też darzy miłością Idę i walczy o nią jak, to na wojownika przystało, zaciekle i nie bierze jeńców. Ale czy to wystarczyło? Czy serce Idy też należy do niego ? Tego wam nie zdradzę powiem tylko, że dziewczyna jak i ja ma do niego ogromną słabość 😁

Autorka oddzieliła punkt widzenia każdego bohatera, jednakże nie zostały one zatytułowane. Utrudniało mi to lekturę książki, gdyż nie wiedziałam kto jest narratorem. Musiałam przez pierwsze parę zdań się bardziej skupiać aby domyślić się osoby w której myśli się wczułam. Jest to tylko opinia z mojego punktu widzenia, więc może komuś innemu nie sprawi to trudności.

Bez wątpienia ogromnym plusem tej powieści jest styl autorki. Bardzo lekki i wciągający. Ja nie mogła oderwać się od powieści. Spędziłam bardzo udany i znakomity czas z bohaterami. Czekam już na trzeci tom 🥰

Polecam ♥️

Powiem szczerze, ze tutaj troszkę Ida działała mi na nerwy. Rozumiem, że można się gubi w uczuciach i też podziwiam Konrada za cierpliwość i wyrozumiałość, no bo który normalny facet pozwoliłby miłości swojego życia upewniać się czy do innego nie czuje mocniejszego uczucia niż do niego. To trochę mało prawdziwe wg mnie, ale autorka miała taki pomysł a nie inny. Przyznam, że przynajmniej było to coś innego i za to plusik ode mnie😊Ciesze się, że mimo decyzji Idy ta historia ma jeszcze dalszy ciąg którego naprawdę nie mogę się doczekać😊

👉 "Nie lubię zachodów słońca. Słońce znika, zabierając ze sobą światło i ciepło. Jedyne, co pozostawia, to nadzieję. Ulotną obietnicę, że rankiem ponownie wzejdzie. Aż do dnia, kiedy się jednak nie pojawi, nieodwracalnie pogrążając wszystko w chaosie."

Ida myśli, że Konrad znalazł sobie nową kobietę. Gdy jeszcze okazuje się, że ona jest jego narzeczoną, nie daje mu się nawet wytłumaczyć.
Konrad jednak nie ma zamiaru się poddać. Udaje mu się porozmawiać z Idą i wytłumaczyć jej wszystko. Jednak ich związek wciąż wydaje się być w zawieszeniu. Zwłaszcza, gdy w Warszawie pojawia się... Takashi, a Ida rzuca dosłownie wszystko, by spędzić kilka dni sam na sam z Japończykiem.

👉"Słowa tną lepiej niż miecz. Zwłaszcza jeżeli są to słowa prawdy."

To była naprawdę ciekawa i komiczna zarazem historia. Śmiechu było w niej co nie miara, choć zachowanie Idy naprawdę niemiłosiernie wkurzało.
Kobieta nie była pewna swoich uczuć. Nie wiedziała, z kim chciałaby związać swoją przyszłość. Dryfowała między dwojgiem zakochanych w niej mężczyzn, a do tego wszystkiego okazało się, że jest dziedziczką rosyjskiej mafii, ktorą za sam fakt istnienia chce zabić jej brat. Komiczne 🤣

Ale nie da się ukryć, że autorka świetnie nas przez tę historię przeprowadziła. Bo to właśnie o śmiech i ostatecznie komedie romantyczną chodziło. Nie o jakiś poważny romans mafijny.
I mojego ukochanego Kapuśniaka polecam naprawdę całym sercem ❤️

• Romanse