Ja tu jestem szefem

Okładka książki Ja tu jestem szefem Adelina Tulińska
Okładka książki Ja tu jestem szefem
Adelina Tulińska Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Seria: Niegrzeczne książki literatura obyczajowa, romans
Niegrzeczne książki
Wydawnictwo Kobiece
2022-01-19
2022-01-19

Książka nie była zła, a realizacja między bohaterami była wyczuwalna. Kobieta z ciedzacej się życiem i nie przejmując się pieniędzmi idzie do pracy. A mężczyzna, który w niej pracuje no cóż czuje nie sprawiedliwość. Przecież kobiety by nie było, gdyby nie babcia. Ach jaki oni mieli do siebie stosunek do siebie na początku. A to jak zmieniała się ich relacja na przestrzeni stron była niesamowita. Zmiana cech charakteru Nataniela pod wpływem kobiety była urocza. No cóż oni oboje zmienili się przez strong tej książki. A ich relacja mogli się pozabijać nie tylko w życiu..... Ale największym pytaniem jest kto zostanie szefem tego drugiego.

bohaterka jest tak durna, irytujaca i niedojrzała, ze az masakra!!! Koszmarna ksiazka.

Fajna, lekka historia. Diana to dziewczyna która ma wszystko- pieniądze, urodę, lekkie i pełne imprez życie. Wie że jako dziedziczka firmy z branży alkoholowej nie musi martwić się o przyszłość. Kiedy więc nadchodzi dzień, w którym jej babcia stawia ultimatum, od którego zależy przyszłość dziewczyny- Diana wie że czas luzackiego życia minął. Momentami irytowała mnie postać Diany, jednak autorka umiejętnie pokazała jak zaczęła dorastać emocjonalnie i z trzpiotowatej panny wyrasta poważna młoda kobieta. Osadzenie tej historii w kategorii typowego romansu biurowego wbrew pozorom nie sprawia że jest to historia jedna z wielu. Autorka umiejętnie uciekła ze schematu. Nataniel Mazur jako dyrektor i jednocześnie przełożony Diany to również ciekawa postać. Dźwiga na barkach nie tylko powodzenie firmy ale też własne trudne doświadczenia z przeszłości jak i teraźniejszość w postaci brata - którym się opiekuje. Osadzenie historii w Warszawie, mały wypad do Łodzi- nadaje trochę kolorytu i jest przyjemną odmianą pośród książek z rodzaju romans biurowy, gdzie większość dzieje się w USA czy Anglii. Reasumując- książka lekka, przyjemna, dobra na odstresowanie się :-)

Bohaterowie fajni,ciekawie wykreowani.
Śmieszna,ciekawa historia z dużą dawką humoru.
Jedna z moich ukochanych pisarek Tulińska.
Uwielbiam jej pióro świetne ma.
Cudowny,znakomity romans biurowy❤❤❤

Bohaterowie fajni,ciekawie wykreowani.
Śmieszna,ciekawa historia z dużą dawką humoru.
Jedna z moich ukochanych pisarek Tulińska.
Uwielbiam jej pióro świetne ma.
Cudowny,znakomity romans biurowy❤❤❤

Książka, która jest zdecydowanie dobra na odstresowanie się .
Historia lekka i przyjemna z poczuciem humoru .

Książka, która jest zdecydowanie dobra na odstresowanie się .
Historia lekka i przyjemna z poczuciem humoru .

Ksiązka bardzo przyjemna, fajnie się czyta . Nie zanudza opisami , akcja i bohaterowie fajnie wykreowani.

Świetne pióro autorki, śmieszna i ciekawa historia.

Świetne pióro autorki, śmieszna i ciekawa historia.

Historia tej książki trochę ciekawa ale momentami się bardzo dłużyła. Taka sobie...

Mi się bardzo spodobała śmieszna momentami no dla mnie sztos kto nie czytał to niech lepiej się weźmie za to ale pamiętajcie 18+

2079
2017

Książka "Ja tu jestem szefem" Adeliny Tulińskiej zabiera nas do romansu biurowego.
Diana żyje w dostatku, bo jej babcia Aldona prowadzi firmę rozlewającą cydr. Pod skrzydła CEO - Nataniel'a Mazura trafia Diana, aby nabrać doświadczenia w prowadzeniu biznesu.
Nieporozumienia, docinki, gorące sytuacje, rozmowy dyscyplinujące, gierki i wiele innych czeka na czytelników.
Autorka stworzyła gorąca historię, pełną zabawnych sytuacji i nieporozumień.
Lekka książka na wiosenne, ciepłe dni.

• Przeczytane 2022
  • Romans