Zatracony w tobie

Okładka książki Zatracony w tobie K.M. Dyga
Okładka książki Zatracony w tobie
K.M. Dyga Wydawnictwo: Szósty Zmysł Cykl: Seria Zatraceni (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Seria Zatraceni (tom 3)
Zatracony w tobie
Szósty Zmysł
2022-11-23
2022-11-23

Okładka książki Gorąca trzydziestka antologia K.M. Dyga, Greta Eden, Joanna Izdebska, Ewelina Krucza, Helena Leblanc, E. Lorenc, P. Lorenc, Monika Nawara, Leonia Oscar, Joanna Serafin, Anna A. Sosna, Ola Sukiennik, Magdalena Szponar
Gorąca trzydzi... K.M. Dyga, Greta Ed...

Kolejna część serii, która wciąga i zaskakuje czytelnika. Akcja rozgrywa się w Japonii, w świecie mafii, gdzie za każde przewinienie należy ponieść konsekwencje. Główny bohater wciąż wspomina swą miłość do Idy. Jednak nowopoznana niewidzącą kobieta wiele zmienia w jego życiu. Czy pozwoli sobie na nową miłość? Autorka w bardzo ciekawy sposób przedstawiła relację i zachowania bohaterów, poruszony temat handlu ludźmi wzbudza wiele emocji. Książka jest fajnym zwieńczeniam całej serii, można stwierdzić, że wszystkie wątki zostały odpowiednio przedstawione i satysfakcjonują odbiorcę. Jednak warto zacząć od pierwszego tomu. Polecam

Ocena całej serii.
Każdy poszczególny tom był całkiem dobrą historią z wątkiem romansu i mafii. Nie do końca kupowałam fabułę, ale chyba nie o to chodziło by szukać w niej realizmu. Cała seria podoba mi się bardzo. Bohaterowie mnie intrygowali i ciekawili, polubiłam ich wszystkich. Zakończenie super 🥰

Ocena całej serii.

,,Zatracony w tobie” to książka, która zaskoczyła mnie swoją fabułą pod wieloma względami.

Powrót do serii Zatraceni był największą przyjemnością ostatnich miesięcy. W poprzednich tomach były emocje, jednak to w jaki sposób autorka przedstawiła trzeci tom, jak zobrazowała za sprawą słów historię Takashiego wbiło mnie w fotel. W tej powieści możecie być pewni, że otrzymacie coś nowego, a zarazem pięknego. Po pierwsze, fabuła książki osadzona jest w Japonii i nie było by w tym nic nowego, gdyby nie fakt, że autorka doskonale zna i co najważniejsze umie odwzorować klimat tego regionu. Nie jest to ot, zwykła wzmianka na temat tego kraju, tutaj mam znakomity research, który pozwolił mi przenieść się do świata, tak bardzo odległego, a po przeczytaniu książki, tak bardzo bliskiego, że mam wrażenie, iż faktycznie byłam w Japonii. Po drugie zawiła akcja, której nie byłam w stanie przewidzieć przebiegu i po trzecie bohaterowie, którzy są bardzo wyraziści i jest widoczna przemiana w nich na przestrzeni książki.

Takashie zyskał wiele w moich oczach. Na samym początku, książki miałam spory dystans do jego osoby, jednak z biegiem stron, gdy dostrzegłam, w jaki sposób odnajduje się w nowej dla niego rzeczywistości przepadłam.

Autorka w tej powieści pokazała, że utrata miłości potrafi zmiażdżyć człowieka, lecz trzeba pamiętać, że dojrzałość emocjonalna pozwoli zrozumieć, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Wszystko ma swój cel, a na dobre trzeba trochę poczekać.

„ Zatracony w tobie” to książka o walce, zdradzie i milczeniu. Istotnym zagadnieniem jest handel ludźmi i powiem szczerze, że ten wątek robi wrażenie. Na rynku istnieje wiele książek, w których jest on poruszany, jednak K.M. Dyga według mnie idealnie się w nim odnalazła.

Książka okazała się znakomitą odskocznią od życia codziennego, w której znalazłam miłość, udrękę i utratę przyjaźni. Zdecydowanie polecam!!!

Takashi wciąż rozpamiętuje Idę. Uczucia do tej kobiety są nadal żywe, a w połączeniu z żalem i złością, że wybrała innego sprawiają, że coraz częściej szuka zapomnienia w alkoholu i adrenalinie. To drugie niejednokrotnie stawia go na krawędzi życia, ale jako żołnierz yakuzy przywykł do niebezpieczeństw, ba, one są czymś co go ekscytuje, napędza, wprowadza w stan, od którego zdążył się uzależnić.
Podczas kolejnej akcji Takashi trafia na miejsce, w którym przetrzymywane są kobiety przeznaczone na handel i choć ich los powinien być mu absolutnie obojętny to jedna z dziewczyn, mocno pokaleczona, wzbudza w nim instynkt opiekuńczy. W chwili słabości odsyła ją do swojej znajomej, która ma opatrzyć jej rany.
Jeszcze nie zdaje sobie z tego sprawy, ale decyzja ta sprowadzi na niego i niemowę, którą postanowił ocalić ogromne kłopoty…

Kim tak naprawdę jest ocalona dziewczyna? Jakie czekają Takashiego konsekwencje za podjęte decyzje? Czy tym razem uda mu się wyjść cało z opresji?

Jestem zachwycona. K.M. Dyga tą książką pozamiatała. Widać, że doskonale przemyślała całą fabułę. Powkładała w nią wiele szczegółów dotyczących kultury japońskiej, które mnie, totalnego laika w tym temacie niesamowicie zaintrygowały. Na przykład składanie swoich palców w ofierze lub obcinanie ich za karę.
W tekst „Zatraconego w tobie” wplątanych zostało mnóstwo japońskich słów, które w połączeniu z dokładnymi opisami wprowadzają czytelnika w odpowiedni klimat utrzymujący się przez całą książkę. Aż zapragnęłam odwiedzić ten kraj.

Takashi to postać, która zaintrygowała mnie od pierwszego spotkania. Choć sam o sobie mówi, że samurajem nie jest, to w mojej wyobraźni tak właśnie wygląda. W odróżnieniu od innych członków yakuzy nie nosi na sobie ani jednego tatuażu. Perfekcyjnie posługuje się bronią białą, a swoje daisho traktuje z ogromną czcią. Ale to charakter Takashiego sprawia, że wkrada się w serca czytelników. Bezwzględny i brutalny jak na członka japońskiej mafii przystało. Niesamowicie opanowany kryjący wszystkie emocje pod zimną maską obojętności, a jednak skłonny do miłości. Kochał Idę i bardzo długo nie potrafił się z tego uczucia wyleczyć. Kochał Akihiko, który był dla niego jak przyjaciel ojciec. Obdarował uczuciem również Yuki, choć bronił się przed tym rękoma i nogami. Takashi to postać, której nie zapomnę chyba nigdy.

„Zatracony w tobie” to wspaniałe zwieńczenie trylogii. Książka, która zabierze was w niezapomnianą podróż do krainy kwitnącej wiśni. Powieść, która zachwyci was barwnymi postaciami i fabułą, od której nie będziecie w stanie się oderwać. Bardzo dziękuję K. M. Dyga za tę historię.

Polecam gorąco.

Takashi jest wyszkolonym wojownikiem w szeregach yakuzy. Został zostawiony przez kobietę i szuka zapomnienia. W czasie pewnej sprawt poznaje niemą i oślepioną kobietę.
Zabiera ją ze sobą, zatraca suę w niej. Jak skończy się ta historia? ❤️

Autorka ma cudowny styl pisania i potrafi zaciekawić czytelnika od pierwszych stron książki.
Historia była cudowna, wcześniej nie miałam okazji czytać czegoś w tym stylu.
HistoriabTakashiego nie raz mnie bardzo zaskoczyła, wręcznie mogłam się od niej oderwać.
Pierwszy raz czytałan coś co dzieje się w Japonii, a połączenie Japoni, mafi i romansu to coś cudownego.

Zabiera ją ze sobą, zatraca suę w niej. Jak skończy się ta historia? ❤️

Historia była cudowna, wcześniej nie...

Macie swoje ukochane serie ?
Jeśli tak napiszecie mi o nich w komentarzu.

Wiecie co ? Ja też mam .
Tak, tak właśnie tę ze zdjęcia.
No uwielbiam!
Każdy tom bez wyjątku.
Ale zdradzę Wam sekret.
Ta część jest moją ulubioną.

Historia Takashiego to było coś czego brakowało mi do zwieńczenia tej serii .
Tak ważna postać musiała pokazać nam swoją historię .
I choć wszystko dalej kręci się wokół miłości to dość w odmiennym stylu.
Nasz bohater ma złamane serce i naprawdę czuć przez karty książki ten ogrom ciężkich emocji które w sobie nosi .
Ale wiecie jako część bezwzględnego świata yakuzy Takashi nie może sobie pozwolić na okazanie słabości .
Jednak gdy myślałam ,że skupimy się na leczeniu złamanego serca autorka robi zwrot po którym do teraz mam ciary .

Nasz bohater podczas akcji trafia na kobiety mające być żywym towarem .
Wśród nich jest Japonka okrutnie potraktowana przez swoich oprawców .
Takashi postanawia jej pomóc .
Jednak wiecie ten świat jest brutalny i bezwzględny ,więc ten dobry uczynek na pewno nie przejdzie mu płazem.

Jakie Takashi odkryje tajemnice ?
Co będą mieć ze sobą wspólnego?
Tego musicie się dowiedzieć sami , a pytań w Waszych głowach narodzi się bez liku .

Ta książka przeniesie Was do magicznego świata Kwitnącej Wiśni połączonego z okrutnym światem yakuzy .
Już od pierwszych stron historia jest mocna ,a autorka dokładnie Wie jak kierować akcją,emocjami i jak wchłonąć nas w ten świat .
Najbardziej kocham w tej książce to ,że mimo tej otoczki gangu i brutalności nie jest wulgarna.
A Takashi w tej części skradł moje serce na nowo .
Z dokładnością wykreowani bohaterowie i tradycji Kwitnącej Wiśni to tylko wisienki na torcie .

Ta trylogia to książki dla których zarywa się noce.
@km_dyga_autorka to była rewelka i ja wiem ,że jeszcze nie raz mnie zaskoczysz.

@wydawnictwoszostyzmysl dziękuję za książkę ♥️

Macie swoje ukochane serie ?
Jeśli tak napiszecie mi o nich w komentarzu.

Wiecie co ? Ja też mam .
Tak, tak właśnie tę ze zdjęcia.
No uwielbiam!
Każdy tom bez wyjątku.
Ale zdradzę Wam sekret.
Ta część jest moją ulubioną.

Historia Takashiego to było coś czego brakowało mi do zwieńczenia tej serii .
Tak ważna postać musiała pokazać nam swoją historię .
I choć wszystko...

"Nie chcę posłusznej kobiety. Chcę tę, która wybuchnie mi śmiechem prosto w twarz."

Takashi to wojownik yakuzy. Przemoc i śmierć to jego codzienność. Kiedyś kochał i to bardzo. Jednak ona wybrała innego. Szuka zapomnienia. Nie zna litości. Do czasu, gdy pewnego dnia trafia na kobiety, które są ofiarami handlu żywym towarem. Jest wśród nich Japonka, brutalnie potraktowana przez porywaczy. Została oślepiona i nic nie mówi.
Zamiast pozbyć się kobiety, Takashi postanawia jej pomóc. W chwili, gdy poznaje jej sekret wie, że są w niebezpieczeństwie. Ma dwa wyjścia -albo wyda dziewczynę i skaże na pewną śmierć albo uciekną razem.

Tylko czy przed gniewem wojowników yakuzy można uciec? Jaką cenę przyjdzie im zapłacić?

Jest to książka, która zabierze nas nie tylko do kraju Kwitnącej Wiśni ale przede wszystkim do bezwzględnego świata yakuzy. Tu nie ma litości ani łaski. Za każde przewinienie trzeba zapłacić! Czy w tym świecie jest szansa na miłość?
Już sam prolog powoduje dreszcze biegnące po kręgosłupie. Od samego początku wiemy, że to będzie mocna książka, pełna różnych emocji. Autorka zadbała, aby wytłumaczyć nam każde trudne słowo i przybliżyć zwyczaje panujące w Japonii.
Mamy tu świetnie wykreowanych bohaterów, którym mimo wszystko nie brakuje dobrego humoru.
Pomimo, że w książce opisany jest brutalny świat to nie ma tu przekleństw czy żenujących dialogów między bohaterami a niestety ostatnio jest ich sporo w książkach.
Relacja między bohaterami rozwija się stopniowo, bez nagłego przypływu wielkiego uczucia. Jest dojrzała i wyjątkowa. W końcu Takashi już raz kochał i wydawałoby się, że już nigdy nikogo tak mocno nie pokocha. A jednak los chciał inaczej....

Poznajemy historie naszego Japończyka. Bardzo mnie jego historia wciągnęła. Na swojej drodze napotyka dziewczynę, która nie widzi przez problemy z oczami i postanawia jej pomóc zamiast zabić. Jakie to pociągnie za sobą konsekwencje ?

Znów mnie autorka nie zawiodła.Piękna historia z krajem kwitnącej wiśni w tle.Polecam przeczytać.

pierwsze dwa tomy były spoko ale ten....KOCHAM TA KSIAZKĘ 😍😍😍😍

pierwsze dwa tomy były spoko ale ten....KOCHAM TA KSIAZKĘ 😍😍😍😍

• Romanse
  • Mafia
  • 52 książki (2022)
  • Przeczytane w 2022

Dodaj cytat z książki Zatracony w tobie