Czego pragną koty

Znak Koncept
2022-01-12
2022-01-12
Anna Wajcowicz

Nikt nie rozumie kotów tak, jak dr Yuki Hattori, zwany w Japonii „zaklinaczem kotów” i „kocim guru”. Dzięki jego poradom ty też nauczysz się interpretować język ciała twojego kota, odczytywać jego emocje i pragnienia. Twój kot nie będzie miał przed tobą tajemnic!
W książce znajdziesz:
spis 9 podstawowych kocich mimik wraz z ich interpretacją,
opis 12 pozycji ogona, z...

‘Czego Pragną koty’ to ilustrowany poradnik a właściwie słownik kociej mowy, który dostarcza najważniejszych informacji. Książka napisana krótko, zwięźle i przede wszystkim na temat, a to jest najważniejsze w tej tematyce.

Książka jest wydana bardzo ładnie i przejrzyście. Rozdziały są tematyczne i krótkie. Na stronach znajdujemy mało tekstu, który zawiera najważniejsze...

• Chcę w prezencie
  • ✿Posiadam- wersja papierowa✿
  • Koty
  • Japonia
  • * dostępność - niedostępne
  • 2022
  • > fauna / flora

Dodaj cytat z książki Czego pragną koty