Cóż innego mogłabyś zrobić, Matko!

Okładka książki Cóż innego mogłabyś zrobić, Matko!
Erzsi Sandor Wydawnictwo: StudioEMKA poradniki
poradniki
StudioEMKA
2021-11-16
2021-11-16

instagram.com/majuskula

Są takie książki, które poruszają temat trudny, a jednocześnie sprawiają, że czytelnik czuje wypełniającą go nadzieję. Oto autentyczna historia niewidomego syna i jego matki, która robi wszystko, aby mu pomóc, tworząc z niego człowieka samodzielnego, zdolnego do satysfakcjonującego życia, mimo realnych trudności. Absolutnie zachwyciło mnie poczucie...

Książka, która daje nadzieję na lepsze jutro. Napisana przez matkę i syna, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji. Niemniej jednak książka daje wszystkim czytelnikom wielkie nadzieje i myślę, że idealnie nadaje się dla wszystkich czytelników, niezależnie od wieku, płci czy poglądów. Zdecydowanie polecam.

Nie czytałam tej książki, jednak opis sprawił, że mam ochotę po nią sięgnąć. Myślę, że to bardzo poruszająca historia. Zastanawiam się nad jej zakupem.

#805 - Cóż innego mogłabyś zrobić, Matko! - Erzsi Sandor - Wydawnictwo Studio EMKA
#365/52/2021

Książka ma 248 stron. Swoją premierę miała dnia 16.11.2021 roku.

Jest to historia pisana sercem na dwa głosy, która bardzo wzrusza czytelnika.

Matka i dziecko - oboje postawieni w trudnej życiowej sytuacji, potrafią o tym mówić z ironią i sarkazmem, ale też z wielkim...

• Posiadam, Wydawnictwo Studio Emka
  • Do myślenia

Dodaj cytat z książki Cóż innego mogłabyś zrobić, Matko!