Kto się boi gender? Prawica, populizm i feministyczne strategie oporu.

Okładka książki Kto się boi gender? Prawica, populizm i feministyczne strategie oporu.
Agnieszka GraffElżbieta Korolczuk Wydawnictwo: Krytyka Polityczna publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
Anti-Gender Politics in the Populist Moment
Krytyka Polityczna
2022-01-17
2022-01-17
Michał Sutowski
gender feminizm populizm polityka LGBT LGBTQ+ prawa kobiet

Okładka książki Teksty Drugie 3/2021 Łukasz Garbal, Agnieszka Graff, Anna Nasiłowska, Krzysztof Obremski, Jarosław Poraziński, Piotr Prachnio, Michał Rusinek, Szymon Wróbel, Marek Zaleski, praca zbiorowa
Ocena 8,0
Teksty Drugie ... Łukasz Garbal, Agni...
Okładka książki Memy i graffy. Dżender, kasa i seks Marta Frej, Agnieszka Graff
Ocena 6,8
Memy i graffy.... Marta Frej, Agniesz...