Kontrakt na miłość

2022-02-23

Wyróżniona opinia i

Kontrakt na miłość

przeczytanych książek 690 napisanych opinii 588

Lekka książka z wątkiem romantycznym, ciekawie napisana. Jest to moja druga powieść tej autorki I mogę szczerzę powiedzieć że ma lekkie pióro do pisania. Książka od pierwszych stron wciąga, ogólnie historia powieści bardzo życiowa. Chore dziecko, brak pieniędzy, kilka prac na czarno a i tak kłopoty gonią kłopoty. Aż rola w końcu się odwraca, wszystko się układa jak powinno. I to lubię w powieściach p. Katarzyny.
Polecam bardzo dobry Romans !.

Nudna historia a do tego autorka nieporadnie starała sie połączyć Pritty Woman z Greyem. Typowa powiastka o której dwa dni po przeczytaniu sie zapomni.

Historia o biednej dziewczynie, która spotyka bogatego mężczyznę i...
Reszty można się domyślić lub przeczytać, co robi się bardzo szybko.

Historia o biednej dziewczynie, która spotyka bogatego mężczyznę i...
Reszty można się domyślić lub przeczytać, co robi się bardzo szybko.

Ksiazka bardzo ciekawa, czytało mi się ją z przyjemnością. Książka pokazuje,że pozory mogą mylić i nie powinno oceniać się książki po okładce. Mógłby się wydawać, że książka opowiada o "znajomości " dwojga ludzi, ale jeśli czytelnik postara się zrozumieć co czyta i odkryje drugie dno to ujży smutne życie głównej bohaterki. Które w wielu przypadkach bywa prawdziwe. Autorka pokazuje też, że człowiek toczy często wiele walk, ale rzadko kiedy o tym mówi i próbuje sam wygrać. Naprawdę warto przeczytać. Polecam(;

Miło spędziłam czas czytając "Kontrakt na miłość"
Nie jest to być może wysokich lotów pozycja, ale czyta się bardzo dobrze i szybko. Historia jakby już znana, ale całkiem fajnie przedstawiona. Książka świetna jako przerywnik w serich lub jako lekka pozycja dla zabicia nudy lub poprawy humoru w jesienny wieczór.

Miło spędziłam czas czytając "Kontrakt na miłość"

Kto czytał, ten wie, że do złudzenia przypomina pewien film z klasyki kina 😁. Film można oglądać niezliczoną ilość razy, książka też bardzo fajna. Haahah, czytajcie dziewczyny.

Polecam

Polecam

Recenzja:
Bardzo romantyczna opowieść o współczesnym Kopciuszku. Ona biedna, dobra i skromna dziewczyna. Robi wszystko by zapewnić byt swojemu synowi, ale przed wszystkim środki na operację jego chorego serduszka. On biznesmen, po stracie żony bawi się kobietami, boi się też miłości. Książka porusza temat jak pozory, niedomówienia mogą mylić. Jak łatwo oceniamy kogoś po pozorach, nie dopuszczamy do siebie myśli, że to co widzimy to tylko zalążek prawdy. Żeby kogoś po znać tak naprawdę, pokochać trzeba się otworzyć na drugą osobę. Autorka też pokazuje, że mimo trudności życiowych, biegu za pieniądzem są życzliwe osoby, które pomogą nam bezinteresownie. Nie bójmy się prosić o pomoc, zawsze znajdzie się na naszej drodze życzliwy człowiek, który pomoże nam z dobroci serca. bardzo piękna książka, lekka, parę godzin i przeczytane. 👍🤓📖😍

Recenzja:

Ciekawy pomysł na książkę, trochę połączenie Kopciuszka i Pretty Women. Zapraszam na moją stronę i tam znajdziecie więcej:

Dobrze się czytało, chociaż sam rozwój opowieści dość mało skomplikowany, jak w historii dla nastolatek. Niemniej jednak jest to luźne czytadło na jeden dzień, dla oderwania głowy.

• Romans

Dodaj cytat z książki Kontrakt na miłość