Mój szef. Mój AS

Okładka książki Mój szef. Mój AS Melissa Darwood
Okładka książki Mój szef. Mój AS
Melissa Darwood Wydawnictwo: Melissa Darwood Cykl: Mój szef (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Mój szef (tom 2)
Melissa Darwood
2021-04-13
2021-04-13
komedia romantyczna romans erotyk zespół Aspergera romans biurowy humor komedia

Książka nie podobała mi się tak bardzo jak pierwsza część, stąd niestety taka ocena. Po 3 część już nie sięgnę 🫥

Uwielbiam te serię. Jak nigdy nie byłam fanką książek mających więcej niż jeden tom tak tu jestem zachwycona. Jest w nich wszystko, uwielbiam humor który tam jest. Głównie bohaterowie kupili mnie tym jacy są dla siebie, jak ich związek się zmieniał. Te teksty były genialne. Poczucie humoru tam zawarte również.
Jest to jakże inny rodzaj romansu niż do tej pory czytałam. Nie ma tu bezsensownego schematu miłość, a potem kłótnia z byle powodu , rozstanie i na końcu happy end. Tu pokazane jest rozwijające się uczucie, próba zrozumienia przez bohaterkę swojego mężczyzny. Temat z osobą z zespołem jest tak fajnie przedstawiony i jakże inny niż typowy romans. Fajnie jest widzieć oczami wyobrazni to jak problemy życia codziennego wpływają na taką osobę. Sytuacje normalne dla większości ludzi dla niego były szczytem gór, które musiał przejść. Nie było ani chwili żebym się nudziła i kartkowała książkę.
Teraz jeszcze zostaje 3 tom i mam nadzieję że równie dobry co dwa poprzednie. Zazwyczaj czytam książki w których wszystko kończy się na jednym tomie bo lubię zaczynać kolejną i na nowo poznawać bohaterów, obserwować ich poznanie, rozwijające się relacje i pierwsze zbliżenia a w książkach kilku tomowych nie ma tego. Co zawsze mi przeszkadzało bo nie czułam tam chemii i były wymyślane problemy z nikąd żeby tylko było o czym pisać. A tu zupełne zaskoczenie, mega mnie wciągnęło. Obie postaci Marii i Jana bardzo polubiłam. To napewno musi być ekscytujące i wymagające żyć z kimś kto cierpi na takowy zespół. Fajnie widzieć dojrzała postawę Marii która go wspiera i udaje się na kompromisy ale i on przy niej zmienia myślenie na wiele kwestii choćby wspólne mieszkanie, kot, odwiedziny u rodziny Marii. Dużo się dzieje i nie jest to nudne tylko z ciekawością czytam o kolejnych wspólnych sytuacjach, które pokazują nowe zachowania Jana. Można się wkurzać na jego teksty ale on wiele z tych kwestii nie rozumie bo to nie od niego zależy. Na końcu ciąża i znów zaskoczenie zachowaniem Jana na plus, Maria przerażona tym że posądzi ją o zdradę a tymczasem on w ogóle nie bral tego pod uwagę. Bardzo mi się podobała ta postawa i nie mogę się doczekać 3 tomu gdy jego ułożone życie wg planu nie ma prawa się nie zachwiać przy małym dziecku. To będzie pewnie kolejna porcja ciekawych doznań i przeżyć.

Jest to jakże inny rodzaj romansu niż do tej pory czytałam. Nie...

CUDOWNA <3 mówię absolutnie serio <3 Maria i Jan to moi ulubieni bohaterowie książkowi <3

Gdybyście się pytali co cenię w tej książce to:
- życiowe postacie - realne, z problemami, z wadami i zaletami
- PRÓBY ROZWIĄZANIA PROBLEMU PRZEZ ROZMOWĘ - I'm in LOVE - bohaterowie CHCĄ i ROZWIĄZUJĄ dany problem a nie zamiatają go pod dywan czy strzelają fochem
- blaski i cienie wspólnego życia w związku
- naprawdę pokazane ciężkie momenty dla bohaterów w ich wspólnym docieraniu się do siebie
- pokazanie, że życie, związek i małżeństwo to KOMPROMIS <3
- docenianie siebie nawzajem

Jeśli zakochaliście się w Janie i Marii w 1 tomie to gwarantuję, że w tym przepadniecie dla nich. Ja przepadałam. I nie żałuję <3

Gdybyście się pytali co cenię w tej książce to:
- życiowe postacie - realne, z problemami, z wadami i zaletami
- blaski i cienie...

Właśnie skończyłam kontynuację „Mojego szefa”. To dalsze perypetie naszej uroczej zakochanej pary😍 przedstawione z jeszcze większym humorem. Dialogi, myśli oraz przygody Marii i Jana bawią do łez.
Oj to bardzo nietypowa para☺️ która wzrusza i sprawia, że ma się ciągle banana na twarzy. Życie z Janem to istny rollercoaster. Raz dopiecze tak, że aż w pięty pójdzie. A za chwilę powie coś tak rozbrajającego, że serce Marii mięknie i znów jest jej kochanym Jasieńkiem.

Najzabawniejsze momenty🤔… są cały czas!😅 non stop ubaw po pachy. Choć są też momenty poważne i wzruszające.
Kocham tę parę. Już czeka na czytniku round 3 ❤️
Ocena 10/10.

Zdecydowanie polecam! Mimo odrobinę przerysowanych postaci, co na koniec również podkreśla sama autorka książki, treść wciąga. Oczywiście nie zlicze ile razy się śmiałam w głos z różnych tekstów Marii. Przede mną ostatnia część, zobaczymy jak się skończą ich losy?

MÓJ Szef .Mój AS"
Kontynuacja komedii romantycznej ,która tak zawładnęła moim sercem i bardzo mi się podobała. I znowu muszę zmienić swoją opinię bo jestem osobą, która raczej rzadko wierzy,że kontynuacja jakiejś książki może być dobra i znowu się pomyliłam z czego oczywiście bardzo się cieszę . Tak tej książki kontynuacja jest tak samo rewelacyjna jak pierwsza część, jest bardzo wciągającą dalszą częścią życia historii Jana i Marii. Jan jeszcze bardziej skradł moje serce jeszcze bardziej Zakochałam się w tym bohaterze, momentami historia jest naprawdę komiczna i śmieszna ,nie brakuje o dziwo tutaj scen erotycznych .Jan i Maria świetnie się bawią w swoim towarzystwie i znowu dialogi Marii w głowie Po prostu doprowadzały mnie do łez ze śmiechu .Humor autorki jest tutaj tak autentyczny ,że ryczałam jak głupia ze śmiechu momentami naprawdę. Książkę przeczytałam tak samo szybko jak pierwszą część ,bawiłam się naprawdę świetnie mimo ,że już z pierwszej części znałam problemy Jana to bardzo mi się podobało tutaj jak bardzo potrafił przesunąć granicę swoich możliwości i jak bardzo Maria mu w tym pomagała. Zwiazek powinien się składać z kompromisów żeby mógł działać i jak widać to w przypadku tych dwojga udaje się. Miłość potrafi zdziałać cuda .A dopełnieniem tego jest dziecko.Cudownie się zakończyła ta część. Polecam serdecznie10/10☆

MÓJ Szef .Mój AS"

Pierwsza część ubawiła mnie bardzo, bardzo polubiłam Marię bo to dzięki niej ta książka była zwyczajnie wesoła przy drugiej już mam ALE. W momencie gdy dowiedziałam się, że Jan ma spektrum autyzmu jej zachowanie momentami zaczęło mnie denerwować i momentami miałam wrażenie, że było na poziomie rozwydrzonego dziecka, które musi postawić na swoim. Zwyczajnie szkoda było mi Jana bo tu wie jaki on jest a tu robiła z siebie zwyczajnego głupa.
Myślę, że by mnie to bardziej śmieszyła ta książka gdyby Jan był zwyczajnie sztywnym gburem to wtedy miałby ten urok a tak przez to spektrum czar u mnie prysł.
Jestem na tyle umęczona, że nie wiem czy dam radę sięgnąć po trzecią część.

Od pierwszej części nie mogłam się oderwać a ta mnie jakoś umęczyła. Bardzo drażniła mnie Maria, która rzadko kiedy liczyła się ze zdaniem Jana i praktycznie zawsze musiała postawić na swoim. Na minus także opisy lukrowego seksu, które zwyczajnie pomijałam. Jeśli chodzi o fabułę, wiało nudą. W porównaniu z pierwszą częścią to nie wydarzyło się w sumie nic. Byłoby dobrze gdyby autorka zakończyła na jednym tomie. Do ostatniej części się nie rwę, może kiedyś.

Pelne wzruszenie i uśmiechem naprzemian. ❤️

Pelne wzruszenie i uśmiechem naprzemian. ❤️