Niebezpieczna miłość

Okładka książki Niebezpieczna miłość Susan Wiggs
Okładka książki Niebezpieczna miłość
Susan Wiggs Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Tudor Rose (tom 2) Seria: Harlequin Wielki Romans Historyczny literatura obyczajowa, romans
Tudor Rose (tom 2)
Harlequin Wielki Romans Historyczny
The Maiden's Hand
HarperCollins Polska
2021-11-04
2021-11-04

Dawno nie czytałam tak słabej książki. Dobrze, że zapewne wydana w małym nakładzie, bo naprawdę szkoda drzew na takie wypociny. Począwszy od banalnej i bezsensownej fabuły, po wydmuszkowe postaci tytuł ten jest do bólu zły. Myślę, że nawet miłośnicy harlekinowych historii poczują duży zawód po lekturze.

Hm, sama nie wiem ale coś mi nie pasowało w tej książce. Sama historia całkiem fajna ale nie bardzo polubiłam Oliviera, głównego bohatera. Pierwsza część przeczytałam i była dużo lepsza od tej.

• Przeczytane w 2021
  • Wiggs Susan
  • DO KUPIENIA
  • Lista książek do przeczytania
  • Posiadam :)

Dodaj cytat z książki Niebezpieczna miłość