Okładka książki Fair Play w rodzinie. Jak podzielić obowiązki domowe, by lepiej zorganizować czas i mieć bliższe relacje Eve Rodsky
Eve Rodsky Wydawnictwo: Laurum poradniki
poradniki
Fair Play: A Game-Changing Solution For When You Have Too Much To Do (And More Life to Live)
Laurum
2021-04-23
2021-04-23
Dorota Gasper

Od pierwszych stron widać dla kogo jest pisany ten poradnik: dla mam, a jeszcze bardziej specjalnie dla mam z mężami i dziećmi. Jestem pewien, że partnerzy z dziećmi lub bez dzieci również mogą znaleźć tutaj wartość, ale docelową grupą odbiorców są zapracowane matki, które podejmują dużo pracy umysłowej i fizycznej. Pomysły tutaj są świetne. Do tego książka jest wypełniona dużą ilością anegdot, przy których nie raz zdarzyło mi się tylko smutno przytakiwać. Smutno, bo one pokazały mi wszystkie błędy, które popełniam. Teraz podrzucam książkę mężowi, a potem założymy klub karciano-literacki, czyli będziemy rozmawiać o tej książce i grać w Fair play w rodzinie.
Więcej na: https://konfabula.pl/fair-play-w-rodzinie-jak-podzielic-obowiazki-domowe/

Książka o tym, jak podzielić obowiążki pomiędzy partnerami. Strategia opracowana na podstawie własnych doświadczeń oraz na bazie doświadczeń wielu innych kobiet. Mi się najbardziej spodobało to, że książka uczy, że czas każdego z nas w zwiążku jest równie ważny. Często my kobiety mamy tendencję, by uważać czas mężczyzn za cenniejszy - ale właściwie dlaczego tak miałoby być? Polecam

• Z polecenia do kupienia ...
  • LEGIMI
  • Relacje