Mutyzm wybiórczy. Poradnik dla rodziców, nauczycieli i specjalistów

Okładka książki Mutyzm wybiórczy. Poradnik dla rodziców, nauczycieli i specjalistów Maria Bystrzanowska
Maria Bystrzanowska Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Impuls poradniki
poradniki
Oficyna Wydawnicza Impuls
2021-08-17
2021-08-17

Okładka książki Mutyzm wybiórczy pisany wierszem Maria Bystrzanowska, Anna Osinkin
Mutyzm wybiórc... Maria Bystrzanowska...
Okładka książki Mutyzm wybiórczy. Skuteczne metody terapii Ewelina Bystrzanowska, Maria Bystrzanowska
Mutyzm wybiórc... Ewelina Bystrzanows...

Magdalena: Przeczytałam i muszę powiedzieć , że jest to książka godna polecenia ! Zawiera esencję najważniejszych informacji dotyczących mutyzmu wybiórczego. Informacje są usystematyzowane i napisane w bardzo przystępnej formie dla czytelnika. Zawiera bardzo dobry i pomocny aneks , który może posłużyć do pracy z dzieckiem. Po przeczytaniu tej książki ma się pełny poukładany obraz co to jest mutyzm, a przede wszystkim jak pomóc dziecku. Szczerze polecam !!!

Ewa: Bardzo dobra książka dotycząca mutyzmu wybiórczego. W jasny i zrozumiały dla rodziców i nauczycieli sposób omawia podstawowe informacje dotyczące tego zaburzenia. Książka osobiście bardzo mnie zachwyciła, a wszystkim tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z MW powinna pomóc zrozumieć przedmiotowy problem. Książka jest przydatna nie tylko rodzicom ale jest Idealna do sprezentowania nauczycielowi, albo specjaliście w szkole, przedszkolu, który będzie pracował z dzieckiem. Wszystko jest szczegółowo opisane, jak pracować formalnie i nieformalnie. Chciałabym aby było więcej takich książek. Świetna pozycja i bardzo za nią dziękuję!

Dodaj cytat z książki Mutyzm wybiórczy. Poradnik dla rodziców, nauczycieli i specjalistów