Hendrix

Okładka książki Hendrix Chelsea Camaron
Okładka książki Hendrix
Chelsea Camaron Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Caldwell Brothers (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Caldwell Brothers (tom 1)
Hendrix
Kindle Edition
2015-03-06
2015-03-06

Okładka książki Morrison Chelsea Camaron, M.J. Fields
Morrison Chelsea Camaron, M....
Okładka książki Ice Chelsea Camaron, Jessie Lane
Ice Chelsea Camaron, Je...

2056

HENDRIX to historia mężczyzny, który dorastał z toksycznym ojcem i jak chce zapomnieć i ruszyć do przodu. Jego ojciec dokonał złych wyborów, które nie tylko wpłynęły na życie Hendrixa i jego dwóch młodszych braci, ale zrujnowały życie mamy Hendrixa. Teraz, jako dorosły, Hendrix jest podsycany urazą do ojca i to jak okropnie traktował matkę. Zdeterminowany, by nie być takim, jak jego ojciec, upewnia się, że jest jego przeciwieństwem pod każdym względem.
Hendrix jest właścicielem baru i ciężko w nim pracuje. Jego życie toczyło się gładko do czasu, gdy poznaje szaloną i dziwną Olivię. Olivia z trudem wiąże koniec z końcem. Ona też nie miała łatwo. Jej rodzice mieli jednonocną przygodę, nigdy się nie związali ,a gdy była nastolatką, musiała spędzać wakacje u rodziny jej ojca. To właśnie w tamtych czasie, w domu jej ojca dzieje się coś strasznego, co ją zmienia, ale jest zdeterminowana, aby to jej nie definiowało.
Kiedy Olivia ubiega się o pracę w barze Hendrixa, nie zdają sobie sprawy, jak zmieni się ich świat. Olivia ma dziwny nawyk. Często pociera swój tyłek w książce. Nosi majtki, które mają na sobie powiedzenia, a pocierając swój tyłek przypomina jej to, że jest silna i pewna siebie. Nazywa je swoimi majtkami wzmacniającymi. Po kilku pierwszych razach stało się to denerwujące i trochę dziwne, ponieważ robiła to nie tylko w zaciszu własnego domu, ale zawsze, gdy potrzebowała zastrzyku pewności siebie.
Nie zachwyciła mnie ta historia tak, jak miałam nadzieję. Skuszę się na drugiego brata , może jego historia mi się bardziej spodoba?

• Po angielsku
  • Współczesny romans,