Witold Woyda

Okładka książki Witold Woyda Stefan Szczepłek
Okładka książki Witold Woyda
Stefan Szczepłek Wydawnictwo: Bosz Cykl: Medaliści (tom 3) Seria: Medaliści biografia, autobiografia, pamiętnik
Medaliści (tom 3)
Medaliści
Bosz
2021-01-01
2021-01-01

Album wydało wydawnictwo Bosz, moje ulubione, wydające przepiękne albumy ze sztuką, dlatego dałam się zmylić. Kompletnie nie rozumiem zamysłu serii "Medaliści", czy naprawdę jest ktoś, kto czuje potrzebę posiadania zdjęć (nie, że jakichś tam artystycznych czy coś, normalnych zdjęć, robionych w większości przez wujków Mietków i Staszków) medalistów w swojej kolekcji? No dobrze, dobrze, nie oceniam.

Otóż nie znam tego Pana, ale ja zwyczajnie nie uważam sportowców za żadnych wybitnych ludzi, po prostu, to tacy celebryci, jak wszyscy inni, nie uważam, że kopanie piłki lepiej niż inni jest jakimkolwiek osiągnięciem, dziękuję za uwagę.
To, że go nie znam, nie ma jednak żadnego znaczenia, podeszłam do albumu profesjonalnie i obejrzałam go bez uprzedzeń - mamy tutaj zdjęcia z dzieciństwa, mamy z życia prywatnego, z pracy. Są one jakości żadnej i nie rozumiem, dlaczego miałoby mnie to interesować bardziej niż album ze zdjęciami np. sąsiadki albo pani ze sklepu osiedlowego. Wielki fail.

Wyzwanie czytelnicze LC czerwiec 2021: Przeczytam książkę z ilustracjami lub zdjęciami (6).

• Biografie, Autobiografie, Wspomnienia
  • Sztuka