Bodyguard. Wbrew zasadom

Okładka książki Bodyguard. Wbrew zasadom
Adelina Tulińska Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece, Niegrzeczne książki literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Bodyguard. Wbrew zasadom
Wydawnictwo Kobiece, Niegrzeczne książki
2021-06-16
2021-06-16

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Nie czytało się tego najprzyjemniej, sceny seksu jak zwykle w tego typu romansidłach były najlepsze. Strasznie nielogicznie działają, zanikało gdzieś IQ ich i moje jak czytałam. Nic specjalnego.

Książka 'Bodyguard' po prostu mnie zawiodła 😔Nie miałam wygórowanych oczekiwań co do tej książki, a mimo to jestem smutna. Była to szybko ka lektura z dużym potencjałem - historie głównych bohaterów, ich powiązanie czy też postacie poboczne (ich bliscy). To wszystko moim zdaniem nie było w pełni wykorzystane i rozwinięte. Oczywiście przekonajcie się sami sięgając po tę książkę, a może okazać się, że macie na nią całkowicie inny pogląd 😊

Nie miałam chęci dokończyć.

Nie miałam chęci dokończyć.

1/10
Beznadzieja. Tego nie dało się czytać. Przeczytałam jakieś 70str. Nie dałam rady więcej. To była męczarnia.
A dlaczego?
Bohaterowie i fabuła okropne.
Nie polecam !

1/10
A dlaczego?
Bohaterowie i fabuła okropne.
Nie polecam !

Szalu nie ma, czyta sie szybko, taka ksiazka na raz .. Szybko przeczytac I zapomniec, autorka sie nie wysilila a szkoda bo ma fajny styl pisania

Dwie odmienne osoby z których wychodzi romans a później... Toż to szok!
Książka na oczyszczenie umysłu, przy czym pod koniec szokuje.
Płynnie się czyta na luzie z humorkiem.

Dwie odmienne osoby z których wychodzi romans a później... Toż to szok!
Książka na oczyszczenie umysłu, przy czym pod koniec szokuje.
Płynnie się czyta na luzie z humorkiem.

świetna książka ,styl pisania autorki bardzo fajny ,czyta się płynnie .Bohaterowie czasami irytujący i to zakończenie takie szybkie bez rozwinięcia ale ogólnie fajna ,polecam

[RECENZJA]
BODYGUARD. WBREW ZASADOM
Autor: Ada Tulińska
Wydawnictwo: Niegrzeczne Książki, Wydawnictwo Kobiece
Premiera: 16.06.2021

ZBUDOWAŁA WOKÓŁ SIEBIE MUR. CZY ON ODWAŻY SIĘ GO ZBURZYĆ?

Lidia – młoda dziewczyna, zapatrzona w siebie, wywyższająca się, nieprzyjemna dla otoczenia. Prowadzi bloga i bogate życie. Ma osobistą kucharkę i ochroniarzy. Jednym z nich jest Szymon, a właściwie Cichy, bo tak wszyscy na niego mówią. Jest przystojny, ale zazwyczaj małomówny i trudno poznać jego sekrety, ma za sobą tajemniczą przeszłość i pewne zobowiązanie… . Jaka relacja połączy Lidię i Cichego? Czy mężczyzna okaże się być tylko ochroniarzem, a może niebezpiecznym gangsterem albo zwykłym chłopakiem?

„Dobrze grała swoją rolę, dla rodziców była przykładną, niezależną córką, dla znajomych i służących rozkapryszona panienką z dobrego domu, dla mężczyzn apetycznym kąskiem o smukłym opalonym ciele, dla mnie, dla mnie była jak ciepły letni deszcz po długiej suszy nigdy nie czułem czegoś takiego do innej kobiety i nie zanosiło się na to, że poczuję.”

BODYGUARD nie jest najmocniejszą książką Ady Tulińskiej, ale czyta się ją dość szybko i pod koniec zyskuje więcej plusów. W całości troszkę zabrakło przysłowiowej kropki nad i. Tajemniczy i przystojny ochroniarz, romans z córką szefa, porwanie - dobrze znane tematy z wielu książek. Ale w BODYGUARDzie dzieje się dość dużo. Od momentu poznania głównych bohaterów, wydarzenie goni wydarzenie. Trochę trudno polubić Lidię, ale Cichy od razu zwraca na siebie uwagę. Ciekawy wątek z przeszłości bohatera. Pod koniec zostaną ujawnione wszystkie sekrety ochroniarza. Rozdziały pisane są naprzemiennie z perspektywy Lidii i Cichego. Oboje przy bliższym poznaniu zyskują dużo więcej. I mam wrażenie, że to jest właśnie drugie przesłanie tej książki: Nie oceniajmy pochopnie! Podoba mi się również okładka książki i myślę, że bardzo dobrze odzwierciedla bohaterów i historie zawartą w środku. Serdecznie polecam inne książki Autorki: serię Bracia Vedetti, W ciemnościach, Kucharz, Spełnione życzenie.

[RECENZJA]
BODYGUARD. WBREW ZASADOM
Autor: Ada Tulińska
Wydawnictwo: Niegrzeczne Książki, Wydawnictwo Kobiece
Premiera: 16.06.2021

ZBUDOWAŁA WOKÓŁ SIEBIE MUR. CZY ON ODWAŻY SIĘ GO ZBURZYĆ?

Lidia dzięki ojcu ma wszystko.
Nie musi martwić się o swoją przyszłość.
Zbudowała wokół siebie mur, który chroni ją przed światem. Na ludzi patrzy z góry,
zwłaszcza na swoich pracowników.
Jednym z nich jest Cichy - ochroniarz.
Pewnego dnia odkrywa jego sekret.
Mężczyzna nie ma odwrotu i musi zrobić wszystko, aby Lidia go nie wydała.

Całkiem przyjemna książka.
Niezaplanowane porwanie zbliżyło do siebie bohaterów.
Szukali swojej własnej drogi w życiu.
Z początku Lidia trochę mnie denerwowała swoim zachowaniem,ale potem się uspokoiła.
Szymon vel Cichy też miał swoje za uszami.
Dużo przeszedł w wojsku. Chciał być lojalny wobec przyjaciela, ale nie tędy droga. Ciut się pogubił. Na szczęście wszystko dobrze się ułożyło.
Podobała mi się końcówka,chociaż była do przewidzenia.

Nie powiem,że książka mnie porwała.
Moim zdaniem czegoś w niej zabrakło.
Jednak dość szybko się ją czytało.
Tak na jeden wieczór z herbatką jest w sam raz.

Oczywiście, jeśli lubicie motyw z ochroniarzem to przeczytajcie.

Pamiętajcie, że jest to tylko moja skromna opinia.

Lidia dzięki ojcu ma wszystko.
Nie musi martwić się o swoją przyszłość.
zwłaszcza na swoich pracowników.
Jednym z nich jest Cichy - ochroniarz.
Pewnego dnia odkrywa jego sekret.
Mężczyzna nie ma odwrotu i musi zrobić wszystko, aby Lidia go nie wydała.

Całkiem przyjemna...

Ochroniarz i rozkapryszona panienka plus wspólna "podróż" czy z takiego połączenia może wyniknąć coś dobrego? Cichy jest byłym wojskowym,który zatrudnia się na stanowisku ochroniarza u bogatej rodziny. Na jego nieszczęście trafia do rezydencji zamieszkałej przez rozpuszczoną Lidię,która nie potrafi docenić pracy swoich podwładnych. Mężczyzna postanawia zrezygnować z posady,jednak w jego głowie tworzy się pewien plan. Nie wszystko układa się jednak po jego myśli i zostaje "skazany" na towarzystwo roszczeniowej panienki. Jak uda im się przetrwać wspólnie spędzony czas? Czy wszystko jest takie jakie wydaje się na pierwszy rzut oka? Przeczytajcie książkę aby się przekonać😊

Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością Ady i od razu dodam,że bardzo udane. Styl autorki jest lekki dzięki czemu książkę czyta się szybko i z wielką przyjemnością.Fajnie wykreowani bohaterowie,totalne przeciwieństwa. Świetny pomysł na historię,coś innego,nie spotykanego zbyt często w czasie gdy jest moda na romanse mafijne i biurowe. Postać Cichego bardzo przypadła mi do gustu i chętnie poznałabym tego faceta w realu😈Na bank sięgnę po inne książki autorki,tę polecam z czystym sumieniem❤

Dodaj cytat z książki Bodyguard. Wbrew zasadom