Macierzanek

Okładka książki Macierzanek
Joanna Papuzińska Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura Seria: Poduszkowce opowieści dla młodszych dzieci
32 str. 32 min.
opowieści dla młodszych dzieci
Poduszkowce
Wydawnictwo Literatura
2021-05-27
2021-05-27
32 min.

Okładka książki Zabawianki Agnieszka Frączek, Danuta Gellnerowa, Maria Konopnicka, Joanna Papuzińska, Marcin Przewoźniak, Małgorzata Strzałkowska, Julian Tuwim
Ocena 9,7
Zabawianki Agnieszka Frączek,&...
Okładka książki Poczytaj mi, mamo. 15 bajek na 100 lat Helena Bechlerowa, Wanda Chotomska, Maria Kowalewska, Tadeusz Kubiak, Barbara Lewandowska, Hanna Łochocka, Małgorzata Musierowicz, Joanna Papuzińska, Janina Porazińska, Elżbieta Szeptyńska, Julian Tuwim, Danuta Wawiłow
Ocena 7,8
Poczytaj mi, m... Helena Bechlerowa, ...

Bajeczka dla najmłodszych, opowiadająca o leśnym skrzacie, który niesie pomoc wszystkim potrzebującym mieszkańcom lasu.

Czy warto pomagać? Czy warto być w tej pomocy bezinteresownym?
Króciutka, choć treściwa bajka z pięknymi kolorowymi ilustracjami, w sam raz dla małych smyków 😊
Książka pod patronatem wopisie.pl - tu dzieci mają głos!
Zapraszam do wysłuchania opinii Natalki na temat książki :

Czy warto pomagać? Czy warto być w tej pomocy bezinteresownym?
Książka pod patronatem wopisie.pl - tu dzieci mają głos!
Zapraszam do wysłuchania opinii...

więcej Pokaż mimo to video - opinia

Dodaj cytat z książki Macierzanek