Kup teraz - 5 ofert w cenie od 15.54 zł do 22.41 zł

Macierzanek

Joanna Papuzińska Wydawnictwo: Wydawnictwo Literatura Seria: Poduszkowce opowieści dla młodszych dzieci
Wydawnictwo Literatura
opowieści dla młodszych dzieci
Poduszkowce

Bajeczka dla najmłodszych, opowiadająca o leśnym skrzacie, który niesie pomoc wszystkim potrzebującym mieszkańcom lasu.

Czy warto pomagać? Czy warto być w tej pomocy bezinteresownym?
Króciutka, choć treściwa bajka z pięknymi kolorowymi ilustracjami, w sam raz dla małych smyków 😊
Książka pod patronatem wopisie.pl - tu dzieci mają głos!
Zapraszam do wysłuchania opinii...

Dodaj cytat z książki Macierzanek