Kup teraz - 1 oferta w cenie od 74.90 zł do 74.90 zł

Eden - It's an Endless World! #1

Hiroki Endo Wydawnictwo: Kotori Cykl: Eden - It''s an Endless World! (Kotori) (tom 1) komiksy
伊甸园
Tomasz Molski
Kotori
2 w 1 twarda Cyberpunk Seinen Androidy/cyborgi Nagość Przemoc Seks Ameryka Azja Przyszłość
伊甸园
Eden - It''s an Endless World! (Kotori) (tom 1)
komiksy
Tomasz Molski

POWRÓT DO EDENU

„Eden: It’s an Endless World” po latach powraca na polski rynek. Po dwunastu latach nieobecności, seria doczekała się wznowienia i dobrze się stał, bo to kawał rewelacyjnej opowieści science fiction, utrzymana w duchy takich legend, jak „Akira” czy „The Ghost in the Shell”. A jednocześnie to także kawał dojrzałego komiksu, który przekonać do siebie potrafi...

Po pierwszym tomie jestem rozdarty. Hiroki Endo świetnie rysuje i bardzo sprawnie prowadzi narracje, ale jego wizja postapokaliptycznego świata jest straszliwie typowa i popada wszystkiego okołocyberpunkowe pułapki logiczne.
Z pewnością dobrze wypadają również postacie, są nieźle napisane i da się je polubić, co jest tym prostsze, ze sporo z nich w całkiem niezły sposób...

Pomijając roboty, apokalipsę, zarazę itp. Jest tam kawałek o filozofii, sensie życia, religii, i chyba to jest to - co mnie zdobyło.

• Manga
  • 2021