Szkoła Szpiegów na wakacjach

Patronat LC
Stuart Gibbs Wydawnictwo: Agora Cykl: Szkoła szpiegów (tom 2) literatura dziecięca
Spy Camp
Szkoła szpiegów (tom 2)
literatura dziecięca
Jarek Westermark
szpieg zagadka

"Szkoła szpiegów" zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Dlatego, tak bardzo czekałam na kolejną część przygód niesamowitych dzieciaków z Akademii Szpiegowstwa CIA. I powiem wam, że nie zawiodłam się! Jest ciekawie, wciągająco i tajemniczo 😁 Jest bardzo dobrze!

Czego możecie oczekiwać po tej książce? Już Wam mówię 🙂Genialnych nastolatków, nieco błaznujących dorosłych, intryg,...

Benjamin Ripley to trzynastoletni chłopiec, który w pierwszej części "Szkoły szpiegów" zostaje sprawdzony i przyjęty do Akademii Szpiegostwa. Przechodzi również szkolenie i liczne nauki. W drugiej części pierwszy rok jest za nim, a lada moment zaczyna wreszcie upragnione wakacji. Niestety nie cieszy się długo, ponieważ ostatniego dnia szkoły zostaje wezwany do dyrektora....

• Dla Syna
  • Młodzieżówki