Układ z Cameronem

Okładka książki Układ z Cameronem J.T. Geissinger
Okładka książki Układ z Cameronem
J.T. Geissinger Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Slow Burn (2017) (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Slow Burn (2017) (tom 2)
Melt for you
NieZwykłe
2021-07-14
2021-07-14
2018-05-18

ig: itsangeleo_book

Joellen Bixby - kobieta nie wierząca w siebie z masą kompleksów, a do tego jest zakochana w swoim szefie.

Cameron McGregor - kapitan drużyny rugby, właśnie zamieszkał obok Joellen.

Cameron działa na nerwy Joellen, ale proponuje jej układ - może zdobyć kobiecie jej szefa. Historia dość oklepana, ale czytałam ją z uśmiechem na ustach. Szczerze byłam dość sceptycznie do niej nastawiona ze względu na okładkę (tak, wybieram książki po okładce),ale przeczytałam ją w jeden wieczór i nie mogłam się oderwać.

Książka była śmieszna, przyjemna, a bohaterowie bardzo realistyczni - mieli wady i zalety. Jest to drugi tom, ale ja pierwszego nie czytałam, więc śmiało możecie brać ze mnie przykład! Jedyną rzeczą, która mi się nie podobała to to jak Cameron nazywał Joellen - DZIOŁCHA. Boże święty, udawałam że tego tam nie ma.

Naprawdę książka mnie bardzo zaskoczyła w pozytywnym sensie i wspominam ją z uśmiechem. Polecam z całego serduszka ❤️

ig: itsangeleo_book

Cameron McGregor - kapitan drużyny rugby, właśnie zamieszkał obok Joellen.

Przyjemna, lekka opowieść, pełna humoru. Wciągająca, ciężko się od niej oderwać.

Zdecydowanie jedna z najlepszych książek slow burn , które udało mi się przeczytać. Nie mogłam się oderwać. Z chęcią sięgnę po inne książki tej autorki

Książka przeznaczona dla fanów gatunku słów burn.
Cudowna opowieść, która przekazuje dużo pięknych wartości. Szczególnie dla osób, które nie koniecznie mają o sobie zbyt wysokie mniemanie. To książka, do której się wróci i z chęcią przeczyta jeszcze raz 🙂 serdecznie polecam!

Książka przeznaczona dla fanów gatunku słów burn.

Joellen jest szarą myszką. Kompletnie nie radzi sobie na stopie towarzyskiej, jej jedynym przyjacielem jest kot i starsza pani. Od lat wzdycha do swojego szefa, który kompletnie jej nie zauważa. Jej życie wywraca się do góry nogami gdy jej sąsiadem zostaje pewien przystojny Szkot. I choć na początku trudno powiedzieć by tych dwoje się lubiło, to z czasem nawiązuje się między nimi piękna przyjaźń. Cameron jako doświadczony kobieciarz oferuje Joellen lekcje uwodzenia. Gdy brzydkie kaczątko rozwinie skrzydła nawet on nie będzie odporny na jego urok.

To książka dla wszystkich tych, którzy mają niską samoocenę. Porusza temat braku akceptacji własnego ciała, poczucia bycia gorszym od innych. Znajdziecie w niej przepiękne cytaty, które śmiało mogłyby zawisnąć na ścianach. Słowa, które powinniśmy słyszeć codziennie. Każdy z nas, bez wyjątku. Jestem nią zauroczona. Gdyby nie sceny 🔥 poleciałbym ją każdej nastolatce. Historia Joellen pokazuje, że nie warto zmieniać się dla kogoś. Że gdzieś tam w świecie jest osoba, która będzie nas akceptować właśnie takimi jacy jesteśmy. Będziemy dla niej idealni niezależnie od naszej wagi, zwyczajów, okularów czy stylu ubierania.
Wielkim atutem tej książki jest również cięty język bohaterów, ich wzajemne złośliwości, które potrafią rozbawić do łez.

"Miłość jest wojną, skarbie. To jedyne na świecie, za co warto przelać krew."

O ile pierwsza cześć mimo dość schematycznej fabuły bardzo mi się podobała, ta okazała się za bardzo schematyczna. Szkot jest bardzo gorący i zabawny, ale ta jego "dziołcha" jakoś mi do niego nie pasowała. Przyjemnie się czytało, ale nic odkrywczego. Ona ma hałaśliwego sąsiada, który pomaga jej poderwać szefa, oczywiście szef okazuje się nie wart jej uczuć, a "szkolenie" sprawia, że Joellen zakochuje się w Cameronie.

Bardzo przyjemna historia z humorem, lekka i odprężająca 😊

Bardzo przyjemna historia z humorem, lekka i odprężająca 😊

Jedna z najlepszych ksiazek ktore przeczytalam. Zazwyczaj nie czytam ksiazki po raz drugi a tutaj no prosze czytalam juz ja kilka razy. Uwielbiam glownych bohaterow, ich historie poczucie humoru i bohaterow pobocznych. Na mega plus dla mnie jest to ze Joellen jest zwykla dziewczyna z kompleksami a nie jakas sexbomba ktora zazwyczaj jest glowna bohaterka romansow.polecam

Bardzo sympatycznie spędzony czas. Dialogi głównych bohaterów są przezabawne.
Polecam

Bardzo sympatycznie spędzony czas. Dialogi głównych bohaterów są przezabawne.
Polecam

matko GENIALNA! Śmialam sie juz od pierwszych stron. Zarabiscie sie czytało! polecam kazdemu kto ma ochote przeczytać fajny, lekki romans z duza dawką humoru. Ksiazka az sie prosi o ekranizjace!!!!

• Romans