Żelazna zbrodnia

Okładka książki Żelazna zbrodnia Agata Polte
Okładka książki Żelazna zbrodnia
Agata Polte Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Żelazne serca (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Żelazne serca (tom 2)
NieZwykłe
2021-07-21
2021-07-21
Literatura polska romans mafijny zbrodnia

Naiwna ale barwna, komedia o "mafii" ale nawet zgrabnie napisana. Przeczytałam, bawiłam się przednio i nie żałuję, od taka odskocznia od mądrych książek. Polecam fankom romansów.

Nie powaliła mnie ta pozycja, nie potrafiłam wczuć się i poczuć tej historii. Fabuła dość mdła i leniwie prowadzona, tempo akcji nie równe.
Bohaterowie nie szczególnie zapadający w pamięć, końcówka książki trochę ratuje sytuację. Sięgnę po kolejny tom, ale dlatego że nie lubię nie dokończonych serii na półce.
Moja opinia jest subiektywna i zachęcam do wyrobienia sobie własnej😁

Moja opinia jest subiektywna i zachęcam do wyrobienia sobie własnej😁

Początek jest w miarę ok, jeśli pominiesz głupotę głównej bohaterki, ale później jest już tylko gorzej. Jej naiwność powala, a główny bohater też bystrością nie grzeszy. Niby chcesz się dowiedzieć co dalej, ale jakoś nie za bardzo. Niby jest jakaś akcja, ale nie za mocna. Niby jest jakiś humor, ale też nie za dużo. Taka jakąś byle jaka.

Dla zabicia czasu, na odgonienie myśli zwiazanych z dniem codziennym może być. 2 część na wzór 1, może warto czytać w odstępach czasowych by ciut zapomnieć o schemacie. Po 3 część raczej nie siegnę, nie dlatego, że było to czytadło do niczego, nie do końca lubię język autorki opisujący zbliżenia dwojga ludzi...

Pierwsza część była zdecydowanie lepsza.

Pierwsza część była zdecydowanie lepsza.

Pierwsza część była świetna a w tej czegoś mi zabrakło…..drażniło mnie strasznie(czasami) dziecinne zachowanie bohaterki

Cykl: Żelazne serca (tom 2)

Książka ukazuje kolejną historię bohaterów należącą do Mattheo Wilsona "Rekin z Wybrzeża" i Brynn Hunt.

On przystojny i groźny, lecz mimo wszystko ma duże serducho. Ona pyskata, nie dająca sobie w kaszę dmuchać.
Fajne dialogi.

Jeżeli nie czytaliście pierwszego tomu, spokojnie możecie sięgnąć po tą książkę, bez znajomości poprzedniej części.

Zdecydowanie polecam.

Cykl: Żelazne serca (tom 2)

Fajne dialogi.

Drugi tom serii mafijnej ŻELAZNE SERCA.
Szczerze przyznam, że ta część podobała mi się zdecydowanie bardziej od poprzedniej.
Sama Brynn bardzo przypadła mi do gustu tak sami jak Mattheo bardzo polubiłam obydwoje.
Coś jest albo raczej czegoś nimi brakuje w tych książkach, nie umiem dokładnie tego określić. Jak na erotyk sceny łóżkowe są trochę zbyt płytkie i czasem akcja toczy nie nierównomiernie.
Jednak zdecydowanie polecam i ja już sięgam po następną.

Drugi tom serii mafijnej ŻELAZNE SERCA.

Całkiem ciekawa historia. Trochę ten początek i ich zapoznawanie się było nudne, ale potem książka się mega rozkręciła.

Po pierwszym tomie sięgnęłam po ten tom pełna ekscytacji i zaciekawienia. No niestety zawiodłam się :( Początek mega nudny i nieciekawy, później książka się rozkręciła...

Zastanawiam się na 3 tomem? hmmm... ale chyba z ciekawości sięgnę by sprawdzić czy ten był tylko wypadkiem przy pracy :)

• Mafia
  • Przeczytane 2021