Breaking love

Okładka książki Breaking love
B.B. Reid Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Broken Love (tom 4) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans

Seria: Broken Love
Autor: @_bbreid
Wydawnictwo: @wydawnictwo.kobiece
📖

„Ja przez niego znalazłam i straciłam moją jedyną szansę na szczęśliwe zakończenie, więc mu tego nie wybaczę. Nie zrobię tego nawet dla siebie. W bólu żyje mi się o wiele lepiej. To mi przypomina, że żyję, bo miłość niszczy człowieka.”

Uciekła z Six Forks z przekonaniem, że nie potrzebuje nikogo, a przede wszystkim JEGO.
Willow nie chciała mieć żadnego kontaktu ze znajomymi z liceum, lecz gdy zostaje do tego zmuszona, staje twarzą w twarz z mężczyzną, który kiedyś ją zranił, złamał jej serce.
Dash już raz pozwolił jej odejść. Tym razem nie zamierza do tego dopuścić, zamierza zatrzymać Willow.
Czy mimo strachu i nienawiści odnajdą drogę do miłości?

❤️ Moja opinia: ❤️

„Już doświadczyłem w życiu uzależnienia i o dziwo, uzależniłem się od samego bycia uzależnionym. Tylko jedna osoba potrafiła mnie od tego uwolnić. Jedna dziewczyna, której pragnąłem bardziej niż sukcesu i kolejnego oddechu.”

Willow to kobieta, która ukrywa pewne informacje po to, żeby chronić swoją rodzinę.

Dash to pewny siebie mężczyzna, który potrafi zawalczyć o swoje, a jednocześnie jest opanowany, spokojny i rozważny.

Breaking love to czwarty tom serii Broken Love, który jest inny niż poprzednie.
Czytelnik już od pierwszych stron zostaje wciągnięty w historię Willow i Dasha i poznaje ich przeszłość, która doprowadziła do ucieczki dziewczyny.
Znajdziemy tu tajemnice, strach, nienawiść, wspólną przeszłość, pożądanie, namiętność oraz odpowiedzi na niektóre pytania, ale pojawią się również nowe zagadki i niebezpieczne sytuacje.
Sceny intymne między głównymi bohaterami nie są tak brutalne, jak w poprzednich tomach, a to za sprawą tego, że Dash nie jest tak agresywny, jak Keiran i Keenan, choć w pracy i w łóżku potrafi pokazać, kto tu rządzi.
Zakończenie, jakie autorka zafundowała czytelnikom w Breaking love zaskakuje, wręcz nawet wbija w fotel.

„Chciałam go błagać. Chciałam krzyczeć.
Chciałam należeć do niego, do cholery.
Ale byłam skażona... kłamstwami i strachem.
Nie zasługiwałam na miłość.”

❤️ Moja ocena: ❤️
⭐4/5

#breakinglove #brokenlove #bbreid #wydawnictwokobiece #ksiazka_i_dobre_wino #bookstagram #polskibookstagram #bookphoto #instabook #nienawiść #tajemnice #intrygi #wspólnaprzeszłość #pożądanie #czytambokocham #czytanieuzależnia #czytaj #książkoholiczka #czytaniejestfajne #bookreader #polskiebookstagramy #czytamlegalnie #czytamlegalniezlegimi #mojaopinia

Tytuł: Breaking love
Seria: Broken Love
Autor: @_bbreid
Wydawnictwo: @wydawnictwo.kobiece
📖

Uciekła z Six Forks z przekonaniem, że nie...

Oo całkiem fajna. 7/10
Przeczytałam całą serię "Broken Love" i w całości mi się podobała. Ta cz, jak dla mnie, najlepsza , może że najspokojniejsza i nie szargała mych nerwów.
Tu widać najlepiej i najwyraźniej jaką miłości darzyli się Dash i Willow. Wprawdzie też skomplikowana relacja, ale jakoś tak przyjemnie się czytało. Polecam.

Oo całkiem fajna. 7/10

Niezła była

Niezła była

Powiem Wam, że o dziwo dopiero 4 część byla najlepsza. Podziwiam siebie za upartość. Za to,że kupiłam tę część, że chciałam poznać zakończenie, mimo, że nie oceniłam poprzednich najlepiej.
Oczywiście i tu mam zgrzyt. To jak mężczyzna traktuje kobietę, jeśli dla mnie niedopuszczalne.
Nie mniej jednak książka pochłonięta w jedno popołudnie, biorę się za 5 część.

Nie mniej jednak książka pochłonięta w jedno popołudnie, biorę się za 5 część.

"Breaking Love" chwyciło mnie za serce i sprawiło, że zakochałam się w tej serii jeszcze bardziej.

Dash jest postacią, której byłam ciekawa od samego początku. Chłopak ma swój urok, a także interesujący charakter. Momentami miałam wrażenie, że jest zagubiony. Widziałam w nim wrażliwego chłopca, który nie boi się przyznawać do tego, że czegoś nie potrafi. Po tych krótkich przebłyskach z powrotem stawał się mężczyzną, który wie czego chce i z całych sił walczy o to, na czym mu zależy. Niezwykle ujął mnie sposób, w jaki zajmował się małą Ken. Ta dziewczynka już poprzednio oczarowała mnie i wręcz wyczekiwałam tych stron, na których była.

Willow to kobieta bardzo tajemnicza. Skrywa pewne informacje, które mogą zaszkodzić jej dawnym przyjaciołom. Podczas lektury obserwujemy toczącą się w niej walkę między tym co nakazuje zrobić jej umysł, a co serce.

Za każdym razem, gdy Dash i Willow pojawiają się razem w fabule, to jesteśmy świadkami wybuchu przeróżnych emocji. B.B. Reid jest jedną z niewielu autorek, które potrafią dobrze oddać relacje hate love w książce. Niektórzy chcą na siłę wymusić to przyciągnie między postaciami, przez co staje się to irytujące, ale tutaj wszystko przebiegało tak naturalnie.

"Broken Love" to seria, którą albo się kocha, albo nienawidzi. Ja należę do tej pierwszej grupy, ponieważ uwielbiam mroczne i wystające poza schemat historie. Ten cykl jest kontrowersyjny, nie każdy zrozumie postępowanie bohaterów, ale myślę, że warto się z nim zapoznać. Zakończenie pozostawia wiele pytań i liczę na to, że niedługo poznam na nie odpowiedzi.

Nie czytałam poprzednich części , przegapiłam jakimś cudem że to czwarty tom i kupiłam zaciekawiona opisem ale nie żałuje . Bardzo odważnie opisane sceny zbliżeń miedzy głównymi bohaterami . Przeczytałam ją w jeden dzień bo byłam niesamowicie ciekawa zakończenia . Jest to zupełnie odrębna część historii ale wiążę się z poprzednimi i chwilami musiałam się zastanowić w czym rzecz i kto jest kto . Czułam chemię miedzy głównymi bohaterami , w zasadzie spodobała mi się na tyle że nabrałam ochoty na przeczytanie poprzednich części i dokładniejsze poznanie się z resztą bohaterów . Czyta się szybko , wszystko się składa naprawdę fajna propozycja na oderwanie się od rzeczywistości chociażby na chwile .

Byłam mile zaskoczona. Myślałam że będzie nudno ale było ciekawie i wciągająco.

Byłam mile zaskoczona. Myślałam że będzie nudno ale było ciekawie i wciągająco.

Seria Broken love wciągnęła mnie bardziej, niż się tego spodziewałam. Nic więc dziwnego, że widząc kolejny tom, czyli Breaking love na stronie księgarni internetowej, nie mogłam przejść obok niego obojętnie.
B.B. Reid przestawiła nam już historię skomplikowanej miłości Lake i Keirana oraz Sheldon i Keenana, teraz przyszła pora na ostatnią parę ich szalonej paczki, czyli Willow i Dasha.
Dash ma ojca, który jedynie wymaga. Mężczyzna nie przejmuje się uczuciami syna, oczekuje od niego bezwzględnego posłuszeństwa. Zatem Dash przynajmniej w teorii przejmuje kierownictwo nad rodzinną firmą, a na dokładkę ma za zadanie ożenić się z kobietą której nie tylko nie kocha, ale nawet nie lubi.
Willow pochodzi z biednej rodziny, jest owocem złamanego serca matki, która nawet nie chce słyszeć, by jej córka miała cokolwiek wspólnego z elitą. Po burzliwym, licealnym romansie z Dashem, Willow opuszcza przyjaciół i znika na 4 lata. Wraca niespodziewanie, nie do końca na własne życzenie.
Gdy Dash i Willow ponownie spotykają się po latach, oboje zostają zmuszeni, by zmierzyć się z własnymi uczuciami. Czy jednak uda im się odbudować to, co utracili? Czy miłość i pożądanie potrafi rozwiązać wszystkie problemy, usunąć niedopowiedzenia i przynieść wybaczenie?
Brealing love to historia o uczuciu pełnym przeciwności i bólu. Oboje bohaterowie mają za sobą kiepskie dzieciństwo, które zapewnili im rodzice. Podczas wchodzenia w dorosłość, życie również ich nie oszczędzało. Ich wzajemne uczucie przyniosło im zdecydowanie zbyt dużo bólu, mimo to żadne z nich nie potrafi zapomnieć o tym drugim. Ciekawie było obserwować ich relację, szczególnie że B.B. Reid opisała również początek ich romansu, który wcześniej był wspomniany pobieżnie. Te krótkie wspomnienia były ciekawym dodatkiem, wiele wyjaśniły i położyły sporo światła na ich teraźniejsze stosunki.
Jak to w serii Broken love bywa, w czwartym tomie również nie brakuje motywu hate-love, choć tutaj jest on nieco łagodniejszy niż w poprzednich częściach, a przynajmniej takie jest moje wrażenie. W Breaking love nie brak też pikantnych scen zbliżeń, brawurowej akcji finałowej, pełnej krwi i niebezpieczeństw oraz zakończenia, które do końca wydaje się niepewne. Zatem jeśli ktoś lubi podobne klimaty, jak najbardziej polecam.

💛💔💛RECENZJA💛💔💛

„Chciałam go błagać. Chciałam krzyczeć. Chciałam należeć do niego, do cholery. Ale byłam skażona….kłamstwami i strachem. Nie zasługiwałam na miłość.”

Każdy, dosłownie każdy zrozumiałby powody, dla których Willow, opuściła Six Forks cztery lata temu… każdy z wyjątkiem Dash’a, a może gdyby wiedział …Teraz Willow powraca, co nie jest dla niej, ani łatwe, ani przyjemne. Przyjaciele, nie mogą zrozumieć jej ucieczki z przed lat, a nagły powrót, wzbudza podejrzenia i czujnosc.
Natomiast spotkanie z byłą, jedyną miłością jej życia rozrywa ją na miliony kawałków.
Dash, po latach stając, twarzą w twarz, z jedyną osobą, która zawładnęła jego sercem, umysłem i ciałem, postanawia zawłaszczyć ją usidlić, zniewolić i siłą nie pozwolić już nigdy jej odejść. Ale bardziej zależy mu na wyciągnięciu z niej siłą powodów dla, których wróciła i dlaczego jej spektakularny powrót, i jej pojawienie się na ślubie Keenana i Sheldon, zniszczyła ten dzień i może zniszczyć też wszystko, jeśli tylko odważy się zrobić to do czego jest zmuszona, by chronić najbliższych, tym bardziej, że celem jest ktoś kto zabrał jej przed laty osobę, którą pokochała jak swoją własną rodzinę…

I ponownie ta niesamowita relacja Hate/Love pomiędzy głównymi bohaterami i spalająca ich namiętność i nienawiść. Akcja, pikantne i mega gorące momenty , jak również rozwiązanie wielu zagadek, ale także nieustannie pojawiające się nowe rewelacje i pytania z przeszłości. Czytając całą serię trzeba się nieźle skupić, by żaden szczegół Wam nie umknął, bo każda postać i każda nowa sytuacja prowadzi do rozwiązania lub wręcz zagmatwania wszystkich wątków i zagadek. Ja oczywiście gorąco polecam, bo cała seria to mega emocjonujący rollercoaster wrażeń, a im dalej w las tym ciemniej, mroczniej, ale jak to zazwyczaj bywa miłość, przyjaźń i oddanie może zwyciężyć wszystko.

Pięknie dziękuje @niegrzeczneksiazki za emocje, jak zawsze, towarzyszyły mi podczas lektury. Już nie mogę się doczekać „pochłonięcia” 5 i niestety finałowej części serii Broken Love .

💛💔💛RECENZJA💛💔💛

Do czwartego tomu serii "Broken love" chociaż podchodziłam z ciekawością, to nur mogę zaprzeczyć, że również z niepewnością, ponieważ poprzednie tomy nie porwały mnie, ale o dziwo "Breaking love" podobało mi się najbardziej.

W "Breaking love" akcja już od samego początku jest dynamiczna i nie można powiedzieć, że jest nudna. Już pierwsze strony wzbudziły moje zainteresowanie, ale to od powrotu Willow śledziłam fabułę z największym zainteresowaniem. Byłam mocno zaintrygowana tym co się wydarzyło w jej życiu, ponieważ widać było, że przez te wszystkie lata wcale nie była taka szczęśliwa w miejscu do którego uciekała, a i wróciła w jakimś konkretnym celu.

Jej powrót wzbudził sporo emocji, jej przyjaciele byli ciekawi dlaczego wyjechała tak nagle i przestała utrzymywać z nimi jakikolwiek kontakt. Było tak, jakby zapadała się pod ziemię. Teraz wróciła, a oni byli ciekawi dlaczego dziewczyna nie mogła ona jednak zdradzić im prawdy, nie kiedy jej bliscy byli w niebezpieczeństwie. Nie wiedziała tylko, że sama nie poradzi sobie z tą całą sytuacją i w końcu będzie musiała powiedzieć o co chodzi.

Dash jak tylko zobaczył Willow po tylu latach, wiedział że tym razem nie pozwoli jej odejść, że zatrzyma ją choćby siłą. Atmosfera między nimi od początku była napięta, aczkolwiek nie można zaprzeczyć, że chemia i pożądanie między nimi dalej było równie silne co cztery lata temu. Podobało mi to jak autorka poprowadziła tutaj wątek romantyczny, choć z romantycznością nie wiele on miał wspólnego.

Było kilka sytuacji, które mnie zaskoczyły i których rozwinięcia byłam ciekawa, a już zwłaszcza zakończenie, którego chyba się nie spodziewałam. Jak wspomniałam ta część dla mnie była najlepsza i najprzyjemniej spędziłam przy niej czas. Pochłonęłam ją w jeden wieczór i aż żałowałam, że tak szybko mi z nią poszło. Polecam!

B.B. Reid Breaking love Zobacz więcej
B.B. Reid Breaking love Zobacz więcej