Psi Patrol. Wieża z pizzy

Okładka książki Psi Patrol. Wieża z pizzy
praca zbiorowa Wydawnictwo: Media Service Zawada Cykl: Paw Patrol Psi Patrol (tom 32) Seria: Psi Patrol opowieści dla młodszych dzieci
24 str. 24 min.
opowieści dla młodszych dzieci
Paw Patrol Psi Patrol (tom 32)
Psi Patrol
Media Service Zawada
2021-01-01
2021-01-01
24 min.
PsiPatrol PawPatrol KsiążeczkiBajeczki pizza Nickelodeon

To był kolejny pełen przygód dzień w Zatoce Przygód. Pieski wraz z przyjaciółmi chciały pobić rekord w budowaniu najwyższej wieży z... pizzy. Jej smakowity zapach płynący wprost z barwnych stron tej książeczki i mnie skusił do zrobienia własnej pizzy ;)
Książeczka idealnie nadaje się dla małych fanów dzielnych piesków. No i oczywiście dla amatorów pizzy. Tych mniejszych i tych większych.
Oprócz zbudowania wieży z pizzy pieski musiały poradzić sobie z podstępnym burmistrzem Humdingerem, który zrobi dosłownie wszystko, żeby wygrać, z atakiem wygłodniałych zwierząt czy pospieszyć na ratunek kociakom burmistrza Mglistej Osady.
Świetna książeczka i świetna zabawa.
Książeczka powstała na podstawie odcinka pt. "Pieski ratują wieże z pizzy".

Dodaj cytat z książki Psi Patrol. Wieża z pizzy