Kup teraz - 3 oferty w cenie od 5.20 zł do 5.87 zł

Psi Patrol. Wieża z pizzy

praca zbiorowa Wydawnictwo: Media Service Zawada Cykl: Paw Patrol Psi Patrol (tom 32) Seria: Psi Patrol opowieści dla młodszych dzieci
Media Service Zawada
PsiPatrol PawPatrol KsiążeczkiBajeczki pizza Nickelodeon
Paw Patrol Psi Patrol (tom 32)
opowieści dla młodszych dzieci
Psi Patrol
PsiPatrol PawPatrol KsiążeczkiBajeczki pizza Nickelodeon

To był kolejny pełen przygód dzień w Zatoce Przygód. Pieski wraz z przyjaciółmi chciały pobić rekord w budowaniu najwyższej wieży z... pizzy. Jej smakowity zapach płynący wprost z barwnych stron tej książeczki i mnie skusił do zrobienia własnej pizzy ;)
Książeczka idealnie nadaje się dla małych fanów dzielnych piesków. No i oczywiście dla amatorów pizzy. Tych mniejszych i...

• Dla dzieci

Dodaj cytat z książki Psi Patrol. Wieża z pizzy