Żubr Pompik. Wyprawy. Poroże jelenia

Tomasz Samojlik Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Żubr Pompik. Wyprawy (tom 21) literatura dziecięca
Media Rodzina
Żubr Pompik. Wyprawy (tom 21)
literatura dziecięca
2021-03-10

Dwudziestym pierwszym miejscem wypraw żubrzej rodziny jest Świętokrzyski Park Narodowy. Tam familia spotyka bardzo zadufanego w sobie jelenia, który doprowadza do łez małą Polinkę. Jestem na tak dla tego typu książeczek!

Seria – Żubr Pompik. Wyprawy. to przygody uroczej rodziny żubrów, które wędrują po naszych parkach narodowych. W każdym z nich, w pięknych okolicznościach przyrody, rodzeństwo, Pompik i Polinka, dowiaduje się czegoś nowego. W serii Poroże jelenia autor Tomasz Samojlik ukazał nie tylko piękno przyrody, ale także miłości i przywiązania rodzeństwa. W Świętokrzyskim Parku...

Wspaniała seria dla najmłodszych przyrodników. W ciekawy sposób pokazuje nasze piękne parki narodowe oraz zwierzęta - ich symbole. Polecam wszystkim

"Poroże jelenia" ukazuje nam wspaniałą przygodę żubrzej rodziny, która tym razem rozgrywa się w Świętokrzyskim Parku Narodowym. Głównym bohaterem będzie jeleń szlachetny, a młody czytelnik będzie poznawał sekretny związane właśnie z tymi zwierzętami. Pompik, Polinka oraz ich rodzice zabiorą nas na niezapomnianą wyprawę pełną niespodzianek oraz ciekawostek. Czy jeleń uwolni...

Rodzinka żubrów spotyka Jelonka, który okazuje się być symbolem Narodowego Parku Świętokrzyskiego. Spotyka ich ciekawa przygoda. T a książeczka to nie tylko interesujące historyjki, ale także mnóstwo ciekawostek. W środku książeczka zawiera mapkę, na której możemy oznaczać te wyprawy, które już mamy za sobą z Żubrem Pompikiem.

W 21 części przygód żubra Pompika pt. Poroże jelenia" razem z żubrami znajdujemy się w Świętokrzyskim Parku Narodowym. Tym razem rodzinka spotyka na swej drodze pięknego jelenia, który dumnie prezentuje swoje poroże. Niestety jeleń plącze się w gałęziach, na szczęście na miejscu są żubrzyki które ratują zwierzę z opresji. Główną bohaterką tego tomu jest Polinka, która...

• Dziecionkowe
  • Biblioteka