Mój przyjaciel wiersz

2021-05-19
2021-05-19
literatura polska

więcej Więcej

Wybrałabym inne wiersze poetów, których wybrał Jerzy Illg, wybrałabym innych twórców, ale to jego książka, on tu rozdaje karty.

Możnaby tę książkę sprowadzić do subiektywnego przeglądu poezji współczesnej by Jerzy Illg. W czasach, kiedy prawie nikt nie czyta wierszy wartość tej pozycji jest nieoceniona!

Można oczywiście pytać, jakim prawem w tym przeglądzie znalazł się...

Książka Jerzego Illga pt. "Mój przyjaciel wiersz" jest fascynującą podróżą w świat poezji i poetów. Pozwala rozsmakować się w wierszach oraz poznać ich twórców przez pryzmat pióra autora.

Książka jest idealnym prezentem dla miłośnika poezji, ale nie tylko. Świetnie sprawdzi się jako upominek dla bliskiej osoby, którą chcemy wprowadzić w świat poezji w sposób malowniczy i...

• #eseje i felietony o książkach, literaturze i wszystkim innym
  • Własne do przeczytania
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Mój przyjaciel wiersz