Ukryta w uśmiechu. Bł. Aleksandrina Maria da Costa

Okładka książki Ukryta w uśmiechu. Bł. Aleksandrina Maria da Costa Gabriele Amorth
Okładka książki Ukryta w uśmiechu. Bł. Aleksandrina Maria da Costa
Gabriele Amorth Wydawnictwo: Esprit biografia, autobiografia, pamiętnik
Dietro un sorriso
Esprit
2021-02-24
2021-02-24
Agnieszka Zielińska

Nie znałam,nie słyszałam a tu proszę jaka interesując Postać sobie żyła z Bogiem.O.G.Amort rzetelnie przedstawił różnorodne fakty.Poboczne również...Dla mnie odkryciem było poznanie daty powstania modlitwy"Pod Twoją obronę".Niesamowite...Warto ogólnie przeczytać.Zainteresowanym polecam.

WARTO PRZECZYTAĆ TREŚĆ TEJ KSIĄŻKI UMOCNIŁO MOJĄ WIARĘ

WARTO PRZECZYTAĆ TREŚĆ TEJ KSIĄŻKI UMOCNIŁO MOJĄ WIARĘ

Ciekawa opowieść o młodej, portugalskiej dziewczynie, mistyczce, żertwie, która cierpiała za grzeszników. Z jej przesłaniem powinni się zapoznać wszyscy zainteresowani orędziem Matki Bożej z Fatimy.

• Biografia
  • Reszta