Wsłuchać się w szum wód

Okładka książki Wsłuchać się w szum wód
Adam Mickiewicz Wydawnictwo: Państwowy Instytut Wydawniczy Seria: Poeci do kwadratu poezja
poezja
Poeci do kwadratu
Państwowy Instytut Wydawniczy
2021-04-20
2021-04-20
9788381961493
wieszcz narodowy poezja poezja polska poeta przeobrażeń bard słowiański romantyzm

Okładka książki Wiersze dla dzieci Władysław Bełza, Aleksander Fredro, Stanisław Jachowicz, Maria Konopnicka, Ignacy Krasicki, Adam Mickiewicz, Juliusz Słowacki
Ocena 7,5
Wiersze dla dz... Władysław Bełza,&nb...
Okładka książki Paweł Althamer, Artur Żmijewski. Pieśń ostateczna Anna Achmatowa, Krzysztof Kamil Baczyński, Jean-Marie Benjamin, Tadeusz Borowski, Władysław Broniewski, Andrzej Bursa, Paul Celan, Edward Field, Stanisław Grochowiak, Kazimiera Iłłakowiczówna, Xu Jun, Konstandinos Kawafis, Bożena Keff, Adam Mazur, Adam Mickiewicz, Czesław Miłosz, Oskar Miłosz, Tadeusz Nowak, Papusza, Maria Anna Potocka, Edward Stachura, Teresa Truszkowska, Rafał Wojaczek
Ocena 9,7
Paweł Althamer... Anna Achmatowa, Krz...