rozwiń zwiń

Liga rudzielców

Okładka książki Liga rudzielców
Arthur Conan Doyle Wydawnictwo: Wydawnictwo Tandem Cykl: Sherlock Holmes (tom 5) Seria: Klasyka dla dzieci [wydawnictwo Tandem] literatura dziecięca
literatura dziecięca
2021-02-23
2021-02-23
9788382331936
Sherlock Holmes tom 5 detektyw Watson

Okładka książki Moriarty: Tom 9 Arthur Conan Doyle, Hikaru Miyoshi, Ryosuke Takeuchi
Ocena 0,0
Moriarty: Tom 9 Arthur Conan Doyle,...
Okładka książki Moriarty: Tom 8 Arthur Conan Doyle, Hikaru Miyoshi, Ryosuke Takeuchi
Ocena 7,6
Moriarty: Tom 8 Arthur Conan Doyle,...
Okładka książki Moriarty: Tom 7 Arthur Conan Doyle, Hikaru Miyoshi, Ryosuke Takeuchi
Ocena 7,3
Moriarty: Tom 7 Arthur Conan Doyle,...

Okładka książki Miecz w kamieniu Mike Phillips, praca zbiorowa
Ocena 8,3
Miecz w kamieniu Mike Phillips, prac...
Okładka książki Mroczna czarodziejka Tracey Mayhew, Mike Phillips, praca zbiorowa
Ocena 8,7
Mroczna czarod... Tracey Mayhew, Mike...

Sherlock Holmes w wersji uproszczonej. Co wcale nie oznacza gorszej. Wydarzenia są ciekawe i zaskakujące. Zagadka jest do rozwiązania dla uważnego czytelnika a główny bohater pokazuje w jaki sposób należy korzystać ze zmysłu obserwacji. I czego można się dowiedzieć kojarząc ze sobą różne fakty. Historia tajemnicza, a dla dorosłego czytelnika zabawna. Ten młodszy nie do końca zrozumiał podstęp z Ligą Rudzielców. Wyjaśnienie dla gapowiczów też jest - już na samym końcu opowieści. Wtedy dowiemy się dokładnie, kto był autorem śmiałego planu, co chciał osiągnąć i w jaki sposób Sherlockowi udało się go powstrzymać. Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ta książka, zwłaszcza tym, że udało się zachować specyficzną atmosferę powieści Conan Doyle’a. Polecam.

Każdy tom jest na tym samym poziomie,czyli bardzo dobrym chcę się czytać ☺ po za tym książki ładnie wydane,do tego ilustracje które zachęcą dzieci do czytania polecam super pomysł na wydanie klasyki dla dzieci.

Dodaj cytat z książki Liga rudzielców