Liga rudzielców

Arthur Conan Doyle Wydawnictwo: Wydawnictwo Tandem Cykl: Sherlock Holmes (tom 5) Seria: Klasyka dla dzieci [wydawnictwo Tandem] literatura dziecięca
Sherlock Holmes: The Red-Headed League
9788382331936
Mariusz Berowski
Klasyka dla dzieci [wydawnictwo Tandem]
Sherlock Holmes tom 5 detektyw Watson

Każdy tom jest na tym samym poziomie,czyli bardzo dobrym chcę się czytać ☺ po za tym książki ładnie wydane,do tego ilustracje które zachęcą dzieci do czytania polecam super pomysł na wydanie klasyki dla dzieci.

• 2021
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Liga rudzielców