PONAD LĘKIEM. Strategie terapii poznawczo-behawioralnej i uważności pozwalające przezwyciężyć lęk, strach i zamartwianie się

Stefan G. Hoffman Wydawnictwo: GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
The Anxiety Skills Workbook: Simple CBT and Mindfulness Strategies for Overcoming Anxiety, Fear, and Worry
Sylwia Pikiel
GWP Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
Psychoterapia Terapia poznawczo-behawioralna Cbt
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Sylwia Pikiel
Psychoterapia Terapia poznawczo-behawioralna Cbt

Okładka książki Terapia poznawczo-behawioralna oparta na procesach. Wiedza i kluczowe kompetencje Steven C. Hayes, Stefan G. Hoffman
0,0
Terapia poznaw... Steven C. Hayes, St...