Klub Porzuconych Narzeczonych 2

Okładka książki Klub Porzuconych Narzeczonych 2 Joanna Nowak
Okładka książki Klub Porzuconych Narzeczonych 2
Joanna Nowak Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie Białe Pióro Cykl: Klub Porzuconych Narzeczonych (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Klub Porzuconych Narzeczonych (tom 2)
Wydawnictwo Literackie Białe Pióro
2021-03-08
2021-03-08

Klub Porzuconych Narzeczonych – tom 2 J.Nowak
Druga z trzech pozycji tej Autorki, w której bohaterkami są cztery kobiety. Po wydarzeniach z tomu pierwszego mija rok. Margo Ania i Julia jak i Kamila – chociaż po artykułach jakie nasmarowała klub całkowicie się rozpadł, pragną jednego i tego samego – szczęścia, o które próbują zawalczyć a niestety okrutny los nie zawsze sprzyja naszym dawnym klubowiczkom.
Wszystkie dziewczyny są zajęte swoimi problemami i nie myślą o kontakcie ze sobą. Poprzez kolejne stronice powieści dowiadujemy się, że jednak nie są szczęśliwe bez swojego wsparcia. W najmniej oczekiwanym momencie wspomniany wcześniej przewrotny los stawia je na swojej drodze. Czy jednak uda im się odbudować przyjaźń oraz wybaczyć przekręt jakiego dopuściła się Kamila? Polecam usiąść i zagłębić się w ten tom. Autorka nie szczędzi i obficie miesza w życiach naszych bohaterek. Przez co książkę czyta się z ogromną lekkością a krótkie rozdziały zachęcają, aby „doczytać go przed snem”. W tej części nie zabraknie zwrotów akcji momentów do popłakania nad losem innych oraz takich, gdzie będziemy mogli się zdrowo pośmiać. Książka jest przeznaczona dla kobiet, niepoprawnych romantyczek, które chcą, aby miłość zawsze zwyciężała. Jest to niekoniecznie sielankowa historia, ale na pewno jest tak dobrze napisana, że powoduje w czytelniku to, iż utożsamia się z niektórymi bohaterami. A wręcz im kibicuje. Czy też gani. Jest to pozycja idealna na leniwe wieczory w zestawie z kocem i herbatką. Już nie mogę się doczekać, kiedy zacznę czytać ostatni tom tej serii. Gorąco polecam.

Klub Porzuconych Narzeczonych – tom 2 J.Nowak

Jak, część pierwsza, mnie znudziła, tak kolejna daje radę, noo. może nie urywa tylnej części ciała lecz jest ciekawiej, i kolejne koleżanki już jakoś przestałymi się mylić ;) Przystępne, lekkie czytadło na jeden wieczór.

Druga część Klubu Porzuconych Narzeczonych może Was zaskoczyć kilkoma zwrotami akcji. Poznanie kolejnych losów bohaterek przyniesie Wam wiele emocji. Pomimo krzywdzących artykułów Kamili i innych przeciwności losu, dziewczyny postanowiły zawalczyć o siebie i swoje szczęście. Książka jest lekturą obyczajową, ale możecie w niej znaleźć także wątek kryminalny czy komediowy.
W Klubie Porzuconych Narzeczonych każdy znajdzie coś dla siebie.

W...

Polecam wam “Klub porzuconych narzeczonych 2” jako rewelacyjną powieść, gdy chcecie poprawić sobie humor. Lekki styl autorki sprawia, że czyta się książkę bardzo szybko. Oprócz wątku obyczajowego, komediowego, jest też wątek kryminalny. Kto i dlaczego będzie miał problemy z pewnymi typami z pod ciemnej gwiazdy? Z tym pytaniem was zostawię. Ale jestem pewna, że emocji podczas czytania wam nie zabraknie. Raz będziecie się śmiać, by za chwilę denerwować się przygodami przyjaciółek. Pojawi się wiele dylematów moralnych, intryg, a nawet szantaż. Przyjrzycie się ile trudu wymaga samotne rodzicielstwo i jak trudne mogą być relacje rodzinne. Jak pokrętne mogą być działania rodziców by uszczęśliwić na siłę swoje dzieci.

Jest tom 2 tom serii Klubu Porzuconych Narzeczonych. W tym tomie poznajemy dalsze losy Ani, Julii, Małgorzaty zwanej Margo oraz Kamili. Choć po plugawych artykułach tej ostatniej, Klub całkowicie się rozpadł, to jednak dziewczyny postanowiły wziąć się w garść i zawalczyć - każda o własne szczęście. Każda zajęta sobą i swoimi problemami, nie myśli o kontakcie z pozostałymi. Jednak czy kapenki są szczęśliwe bez siebie nawzajem? W najmniej oczekiwanym momencie, życie ponownie stawia je na swojej drodze. Czy uda im się odbudować przyjaźń? Czy zdołają wybaczyć Kamili krzywdy, jakie im wyrządziła? Czy bedą szczęśliwe? Na te wszystkie pytania poznacie odpowiedzi czytając tę pozycję. Autorka sporo namieszala, dzięki czemu całość dodaje pikanterii tej historii. Czytelnik absolutnie NIE MOŻE się nudzić czytając tę pozycję!! 😍😍 lekkie Pióro autorki, podział na krótkie rozdziały powodują, że książkę czyta się z ogromną lekkością i przyjemnością!! 😍😍 wiecie takie pozycję to ja dosłownie pochlaniam!! 😍 byly momenty, że się Usmiechałam ale też i denerwowalam, jak to się dalej potoczy. Mam niedosyt co do zakończenia, jednak sądząc po końcówce możemy się chyba jeszcze spodziewać kolejnego tomu. Bo wiele zagadek zostało jeszcze do rozwiązania. ;) jeśli zastanawiacie się nad kupnem prezentu - ta książka jak i poprzedni tom sprawdzą się zwłaszcza dla kobiet romantyczek wprost fenomenalnie!!! 😍😍 ciepła historia, choć niekoniecznie sielankowa, powoduje ze czytając człowiek całkowicie utożsamia się z bohaterkami 😍😍 jednocześnie ta historia jest tak codzienna i prawdopodobna, że wiele z nas myślę odnajdzie e tej historii elementy że swojego życia. Jeśli chcecie się odprężyć, zrelaksować i miło spędzić czas z lekturą to ta publikacja będzie dla Was idealna!! 😍😍 dziękuję bardzo Wydawnictwu Literackiemu Białe Pióro za możliwość zapoznania się z lekturą, autorce gratuluję wspaniałego pióra a Was gorąco zachęcam do kupienia i zapoznania się z przebojowymi dziewczynami!! 😍😍 polecam Wam bardzo i przyznaję ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐/10 punktów!!! 😍😍😍

• Zakładki
  • Patronat medialny