Kup teraz - 13 ofert w cenie od 39.91 zł do 69.90 zł

Potęga nieskończoności. Jak rachunek różniczkowy i całkowy odkrywa tajemnice Wszechświata

Steven Strogatz Wydawnictwo: Copernicus Center Press informatyka, matematyka
Infinite Powers: How Calculus Reveals the Secrets of the Universe
Tadeusz Chawziuk
Copernicus Center Press
matematyka analiza matematyczna rachunek różniczkowy rachunek całkowy historia matematyki fizyka astrofizyka kosmologia
Infinite Powers: How Calculus Reveals the Secrets of the Universe
informatyka, matematyka