Dziennik pedagoga szkolnego czyli jak przetrwać na wojnie z systemem

Adam Mazurek Wydawnictwo: MAZZI ADAM MAZUREK literatura faktu
MAZZI ADAM MAZUREK
szkoła edukacja nauczyciel
literatura faktu
szkoła edukacja nauczyciel

Książkę oceniam jako bardzo dobrą, ale... dodaję jeszcze jedną gwiazdkę ze względu na obywatelską aktywność i niezłomną postawę Autora, którego miałem okazję poznać osobiście. Jest on "organizatorem oraz liderem Ogólnopolskiego Strajku "Dzieci do szkół!" (...) w trakcie [rzekomo straszliwej] epidemii koronawirusa". Od wiosny 2020 r. przeprowadził wiele akcji na rzecz...

• Biografie i wspomnienia
  • Komunikacja