Okładka książki Pozytywna dyscyplina w praktyce. 49 najskuteczniejszych sposobów na wychowanie samodzielnych i kompetentnych dzieci
Jane Nelsen Wydawnictwo: Pozytywna Dyscyplina poradniki dla rodziców
poradniki dla rodziców
Pozytywna Dyscyplina
2021-01-01
2021-01-01
Poradnik Pozytywna dyscyplina Rodzice Wychowanie

Okładka książki Pozytywna Dyscyplina od A do Z. 1001 rozwiązań na codzienne wyzwania rodzicielskie Lynn Lott, Jane Nelsen
Ocena 7,0
Pozytywna Dysc... Lynn Lott, Jane Nel...
Okładka książki Pozytywna Dyscyplina dla dzieci ze specjalnymi potrzebami Steven Foster, Jane Nelsen, Arlene Raphael
Ocena 7,5
Pozytywna Dysc... Steven Foster, Jane...
Okładka książki Pozytywna dyscyplina dla nastolatków Lynn Lott, Jane Nelsen
Ocena 7,4
Pozytywna dysc... Lynn Lott, Jane Nel...

Bardzo przyjemnie się czytało. Pełna przykładów z życia, ukazująca , że nie zawsze jesteśmy idealni, że błędy są okazją do nauki, nie ma doskonałych dzieci i rodziców. Może nie jako pierwszą książkę o PD, ale zdecydowanie polecam

Na półkach: , , , ,

Rewelacja!!! Prosto, zwięźle i na temat ;-) + liczne przykłady z życia. Zdecydowanie najlepsza książka dla początkujących w Pozytywnej Dyscyplinie :-)