Plan dobiegł końca

Okładka książki Plan dobiegł końca Aldona Dzieciątko
Okładka książki Plan dobiegł końca
Aldona Dzieciątko Wydawnictwo: Wydawnictwo Poligraf literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Poligraf
2020-01-01
2020-01-01

Wreszcie romans, który nie ucieka w mafię lub nie jest przepełniony bluźnierstwami. Piękna powieść dla wielu bardzo realna... Dotyka problemów często występujących w naszym życiu. Częściej niż zapewne myślimy... Polecam.

Polubiłam główną bohaterkę. Była zagubiona, wrażliwa, ale przede wszystkim bardzo prawdziwa. W tej powieści nic nie było czarne ani białe zupełnie jak w życiu. Świetna książka. Polecam.

Mam mieszane uczucia; Fakt, czyta się szybko, tekst nieskoplikowany bez buzerów bajerów...no ale za bardzo skondensowana, nie zdążyłam przywiązać się do bohaterów. Zbyt surowo, czasami miałam wrażenie, jak bym czytała opowiadanie napisane w licealnej ławce.

Czytało się szybko i lekko. Koniec zaskakujący, ale świetny. Powieść bardzo wciągająca, przyjemna.

Miło się czytało. Polecam.

Miło się czytało. Polecam.

Mnie się bardzo podobała tą książka. Do samego końca trzymała w napięciu. Polecam.

Miałam wrażenie, że historie są już mi znane... Zaniedbana mężatka, rzekomo zdradzający mąż. Fabularnie zbliżone do "Klub Pana G", a przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie. Zakończenie książki nie sugeruje kontynuacji, ale czekam na inne powieści autorki. Pióro lekkie, czyta się przyjemnie.

Książka bardzo w moim guście. Swobodna, przejrzysta, nie męczyła podczas czytania. Trudne
życiowe decyzje pomieszane z nutką erotyzmu wspolgraly ze sobą genialnie. Całość świetna, zakończenie lepsze nie mogło być. Polecam.

Bardzo dobrze napisany erotyk. Przemyślany, nie wulgarny, a dreszczyk i tak był. Autorka wykonała kawał dobrej roboty. Polecam.

Ta książka pozamiatała po całości. Końcówka wbiła mnie w ziemię i oczywiście płacz. Już dawno żadna mnie tak nie trzymała w napięciu. Polecam.

• Rezygnacja
  • Zdrada
  • Polscy autorzy
  • Jola
  • Nie ma pl
  • Zapowiedzi/Czekam
  • Zastanawiam się

Dodaj cytat z książki Plan dobiegł końca