Wywiad i kontrwywiad jako kluczowe komponenty walki informacyjnej

Okładka książki Wywiad i kontrwywiad jako kluczowe komponenty walki informacyjnej Tomasz Formicki
Tomasz Formicki Wydawnictwo: Fundacja Instytut Informacji nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Fundacja Instytut Informacji
2020-01-01
2020-01-01

Okładka książki Żydzi, Piłsudski, Propaganda. Zakazana historia Bitwy Warszawskiej 1920 Tomasz Formicki, Jarosław Kornaś, Ireneusz Lisiak, Brunon Różycki
Żydzi, Piłsuds... Tomasz Formicki, Ja...

Najlepsza,najciekawsza i najważniejsza książka która ukazała się na rynku licząc od rozpoczęcia trzeciej wojny światowej.Jesli coś w powyższym zdaniu rozbiega się z Twoim rozumieniem rzeczywistości to tym bardziej powinieneś/powinnaś przeczytać tę książkę.

Dla mnie lektura tej książki było jak inicjacja. Pomimo, że od dawna zasilam grono pełnoletnich obywateli to dopiero lektura tej książki "wrzuciła" mnie na wyższy poziom świadomości - zrozumienia otaczającego świata.

• Do kupienia
  • Nie posiadam
  • Brak
  • Książki
  • Trudno dostępne ale warto
  • Polityka

Dodaj cytat z książki Wywiad i kontrwywiad jako kluczowe komponenty walki informacyjnej